Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 16.10.2019, 10:07
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Календарі змагань
« 1 2

Раунд плей-офф

1/4 фіналу   

25 лютого (субота) ... Читати далі »

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 716 | Додав: Admin | Дата: 20.02.2012 | Коментарі (1)

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з  міні – футболу
сезону 2011 – 2012  років

І тур

Група Б 3 грудня (субота)

1. ЛВУМГ Богород. – Скоб ... Читати далі »

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 924 | Додав: Admin | Дата: 29.11.2011 | Коментарі (0)

                                                           КАЛЕНДАР

ігор чемпіонату Богородчанського району з  міні – футболу серед команд першої ліги  сезону 2010 – 2011  років (перше коло)

... Читати далі »
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 457 | Додав: Admin | Дата: 20.11.2010 | Коментарі (0)

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні - футболу серед команд другої ліги
сезону 2010-2011 років

І тур 28 листопада
1.Росвіт - Дзвиняч 10.00 год.
2. Сокіл - Підгір'я II 10.50 год.
3. Фронт змін П - Монастирчани 11.40 год.
4. Спартак - Ластівці 12.30 год.
5. Космач – Підгір’я III 13.20 год.
6. Дружба - Скобичівка 14.10 год.
7. Глибоке - Бистриця 15.00 год.

II тур 4 грудня
8. Скобичівка - Космач 10.00 год.
9. Дружба - Росвіт 10.50 год.
10. Підгір’я II - Підгір'я III 11.40 год.
11. Монастирчани - Сокіл 12.30 год.
12. Ластівці - Фронт змін II 13.20 год.
13. Дзвиняч - Глибоке 14.10 год.
14. Бистриця - Спартак 15.00 год.

III тур 12 грудня
15. Підгір'я - Монастирчани 10.00 год.
16. Фронт змін ІІ - Спартак 10.50 год.
17. Р ... Читати далі »
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 733 | Додав: Admin | Дата: 20.11.2010 | Коментарі (0)

1-10 11-14
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz