Золота ліга 5-8 місця
96. за 7 місце: Глибівка – Космач +:-
97. за 5 місце: PowerNet – Богородчани 0:3 Савчук, Фафлей, Лунів Срібна ліга
98. за 3 місце: Дзвиняч – Росільна -:+
99. за 1 місце: Іваниківка – Глибоке 5:1 Гаргат В-2, Ганчак-2, Симкович - Загірняк Ю Золота ліга
100. за 3 місце: Старі Богородчани – Підгір’я 0:7 Балаш-2, Дмитрів, Савчук, Онуфрак, Тимощук, Мачкодера 101. за I місце: Старуня – Ластівці 6:3 Стоцький-2, Вірстюк-2, Данилюк, Іванишин - Середюк, Рудницький, Чередніченко Кращий гравець - Роман Стоцький (Старуня), кращий бомбардир - Іван Бойко (Підгір’я), кращий воротар - Руслан Грицюк (Лас
...
Читати далі »
|
ФІНАЛИ 5 березня (неділя) Золота ліга 5-8 місця
96. за 7 місце: Глибівка – Космач 10.00 год. 97. за 5 місце: PowerNet – Богородчани 10.50 год.
Срібна ліга 98. за 3 місце: Дзвиняч – Росільна 11.50 год. 99. за 1 місце: Іваниківка – Глибоке 12.40 год.
Золота ліга 100. за 3 місце: Старі Богородчани – Підгір’я 13.40 год. 101. за I місце: Старуня – Ластівці 14.30 год.
|
1/2 фіналу, 26 лютого (неділя)
Золота ліга 5-8 місця
90. Глибівка – PowerNet 2:3 Сабат, Ющук - Паливода-2, Момот
91. Космач – Богородчани -:+
Срібна ліга 92. Іваниківка – Дзвиняч 6:2 Катрич-2, Симкович-2, Гаргат В, Гаргат А - Ерназаров, Гнатюк
93. Глибоке – Росільна 2:0 Дутчин, Заруба
Золота ліга 94. Старуня – Старі Богородчани 4:1 Вірстюк-2, Стоцький-2 - Долотко 95. Ластівці – Підгір'я 1:0 Чередніченко А
|
Раунд плей-офф 1/4 фіналу, 19 лютого (неділя)
Срібна ліга 82. Іваниківка – Діброва 7:1 Симкович-2, Атаманчук-2, Мишко, Катрич, Ганчак - Роспопа М 83. Глибоке – Франка 10:2 Загірняк І-3, Загірняк Ю-3, Заруба-2, Дутчин-2, Гринів-2 - Курилюк І-2 84. Дзвиняч – Монастирчани 6:1 Ерназаров-4, Волочій, Максимів - Суслик О 85. Маркова – Росільна 0:3 Хмельовський-3 Золота ліга 86. Старуня – Глибівка 4:3 Стоцький-2, Данилюк-2 - Бекеша, Сабат, Ющук 87. Ластівці – Космач 4:3 Чередніченко І, Вальчук, Чередніченко А, Геник - Сисак, Паливода, Герин <
...
Читати далі »
|
Раунд плей-офф 1/4 фіналу, 19 лютого (неділя) БОГОРОДЧАНИ Срібна ліга 82. Іваниківка – Діброва 10.00 год. 83. Глибоке – Франка 10.50 год. 84. Дзвиняч – Монастирчани 11.40 год. 85. Маркова – Росільна 12.30 год.
Золота ліга 86. Старуня – Глибівка 13.30 год. 87. Ластівці – Космач 14.20 год. 88. Старі Богородчани – PowerNet 15.10 год. 89. Богородчани – Підгір’я 16.00 год.
1/2 фіналу, 26 лютого (неділя)
Золота ліга 5-8 місця
90. прогр. 86 – прогр. 88 10.00 год. 91. прогр. 87 – прогр. 89 10.50 год.
Срібна ліга 92. перем. 82 – перем. 84 11.40 год. 93. перем. 83 – перем. 85 12.30 год.
Золота ліга 94. перем. 86 – перем. 88 13.30 год. 95. перем. 87 – перем. 89 14.20 год.
ФІНАЛИ 5 березня (неділя)
Золота ліга 5-8 місця
9
...
Читати далі »
|
ІХ тур 12 лютого (неділя) Група А
73. Ст. Богородчани – Богородчани 3:3 Долотко-3 – Фафлей, Сенич, Лунів 74. Сокіл – Глибоке 0:3 Загірняк-2, Заруба 75. Ластівці – Дзвиняч 2:0 Середюк, Геник 76. Старуня – Маркова 10:3 Стоцький-4, Іванишин-3, Данилюк, Процак, Павлюк – Крицький-3 Іваниківка - вихідний Група Б 77. Монастирчани – Дзвиняч-юн +:-
78. Росільна – Діброва 3:1 Хмельовський, Василів, Роспопа І (авт.) – Роспопа М 79. Підгір’я – PowerNet 4:4 Онуфрак Т-2, Балаш, Захар
...
Читати далі »
|
ІХ тур 12 лютого (неділя) Група А 73. Ст. Богородчани – Богородчани 11.00 год. 74. Сокіл – Глибоке 11.50 год. 75. Ластівці – Дзвиняч 12.40 год. 76. Старуня – Маркова 13.30 год. Іваниківка - вихідний Група Б 77. Монастирчани – Дзвиняч-юн +:- 78. Росільна – Діброва 11.50 год. 79. Підгір’я – PowerNet 12.40 год. 80. Франка – Грабовець 13.30 год. 81. Космач – Глибівка 14.20 год.
|
VІІІ тур 5 лютого (неділя) Група А
64. Сокіл – Іваниківка 2:9 Сенич-2 – Симкович-5, Гаргат-2, Мишко, Атаманчук 65. Ластівці – Богородчани 1:5 Чередніченко І – Руснак, Семенчук, Лунів, Фафлей, Сенич 66. Старуня – Глибоке 8:5 Вірстюк-4, Стоцький-2, Іванишин, Процак – Завадський-3, Заруба, Загірняк 67. Маркова – Дзвиняч 2:7 Василів, Білусяк – Максимів-2, Волочій-2, Гнатюк-2, Ерназаров Ст. Богородчани - вихідний
Група Б 68. Монастирчани – Космач 3:5 Суслик О, Паславський, Урсу – Паливода-2, Херманюк-2, Герин 69. Глибівка – Росільна 3:2 Іванів, Фелик, Бекеша – Кроп
...
Читати далі »
|
VІІ тур 4 лютого (субота) Група А
56. Старуня – Іваниківка 5:3 Іванишин-2, Данилюк, Стоцький, Макогон – Гаргат-2, Симкович 57. Маркова – Богородчани -:+
58. Дзвиняч – Глибоке 1:3 Максимів – Завадський-2, Заруба 55. Ластівці – Ст. Богородчани 3:1 Вальчук, Чередніченко А, Геник – П’ятко Сокіл - вихідний Група Б
59. Підгір’я – Глибівка 9:6 Бойко-5, Балаш-2, Мачкодера, Гоголь – Міщук-3, Фелик-2, Ющук 60. Росільна – Монастирчани 0:3 Суслик О-2, Цоцко 61. Франка – Діброва 1:1 Байдюк – Роспопа І
...
Читати далі »
|
VІ тур 29 січня (неділя) Група А
46. Старуня – Сокіл 14:1 Стоцький-4, Іванишин-4, Вірстюк-2, Павлюк-2, Макогон, Процак - Пронь 47. Маркова – Ст. Богородчани 2:6 Крицький-2 - Магдій-2, Байгерич-2, Долотко, Іванків 48. Дзвиняч – Іваниківка 1:7 Гнатюк - Якубів-2, Катрич, Гаргат, Симкович, Атаманчук, Ганчак 49. Глибоке – Богородчани 2:5 Олексій, Канюк (авт) - Лунів-3, Сенич, Канюк Ластівці - вихідний
Група Б
50. Франка – Глибівка 1:2 Курилюк І - Бекеша, Фелик 51. Космач – Росільна 5:1 Сисак-3, Паливода, Херманюк - Куртяк 52.
...
Читати далі »
|
|