Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 13.11.2019, 11:14
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Календарі змагань
1 2 »
Змагаються команди:
1. «Карпати» Старі Богородчани
2. Солотвин
3. «Bogo Boys» Богородчани
4. Підгір’я
5. «Франка» Підгір’я
6. «Молодіжка» Богородчани
7. «PowerNet» Старі Богородчани
8. Ластівці
9. Іваниківка
10. Пороги
11. «Ураган» Підгір’я
12. Старуня
13. Глибівка
14. Ветерани

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні – футболу сезону 2018 – 2019 років


Про місце проведення матчів буде повідомлятися додатково на сайті http://bogofutsal.at.ua

3 тур
01 грудня (субота) майданчик Підгір’я
15. Ураган – Солотвин 10.00 год.
16. Пороги – Bogo Boys 10.50 год.
17. PowerNet – Молодіжка 11.40 год.
18. Іваниківка – Підгір’я 12.30 год.
19. Глибівка – Ветерани 13.20 год.
20. Старуня – Карпати 14.10 год.
21. Ластівці – Франка 15.00 год.

4 ту ... Читати далі »
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1384 | Додав: kuzja0 | Дата: 28.11.2018 | Коментарі (0)

Змагаються команди:
1. «Карпати» Старі Богородчани
2. Солотвин
3. «Bogo Boys» Богородчани
4. Підгір’я
5. «Франка» Підгір’я
6. «Молодіжка» Богородчани
7. «PowerNet» Старі Богородчани
8. Ластівці
9. Іваниківка
10. Монастирчани
11. «Ураган» Підгір’я
12. Старуня
13. Глибівка
14. Ветерани

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні – футболу сезону 2018 – 2019 років


І тур
24 листопада (субота) майданчик с. Підгір’я
1. Ластівці – PowerNet 10.00 год.
2. Іваниківка – Молодіжка 10.50 год.
3. Монастирчани – Франка 11.40 год.
4. Ураган – Підгір’я 12.30 год.
5. Старуня – Bogo Boys 13.20 год.
6. Глибівка – Солотвин 14.10 год.
7. Карпати – Ветерани 15.00 год.

ІІ тур
25 листопада (неділя) майданчик с. Підгір’я
8. PowerNet – Ветерани 10.00 го ... Читати далі »
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 856 | Додав: kuzja0 | Дата: 22.11.2018 | Коментарі (0)

ЗАТВЕРДЖУЮ

начальник відділу молоді та спорту, управління

освіти молоді та спорту райдержадміністрації              

Марія Байрам          

               

 

                        Склад учасників змагань

      &nb ... Читати далі »

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 3390 | Додав: Admin | Дата: 23.12.2017 | Коментарі (0)

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні – футболу сезону 2016 – 2017 років

ІІ тур 24 грудня (субота)
Група А
10. Богородчани – Дзвиняч 11.00 год.
11. Іваниківка – Маркова 11.50 год.
12. Старі Богородчани – Старуня 12.40 год.
13. Сокіл – Ластівці 13.30 год.
Глибоке - вихідний
Група Б
14. Росільна – Грабовець 11.00 год.
15. Космач – PowerNet 11.50 год.
16. Підгір’я – Франка 12.40 год.
17. Монастирчани – Діброва 13.30 год.
18. Глибівка – Дзвиняч-юн 14.20 год.

ІІІ тур 25 грудня (неділя)
Група А
19. Глибоке – Маркова 11.00 год.
20. Богородчани – Старуня 11.50 год.
21. Іваниківка – Ластівці 12.40 год.
22. Ст. Богородчани – Сокіл 13.30 год.
Дзвиняч - вихідний
Група Б
23. Франка – Росільна 11.00 год.
24. Підгір’я – Дзвиняч-юн 1 ... Читати далі »
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1643 | Додав: kuzja0 | Дата: 19.12.2016 | Коментарі (0)

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні – футболу сезону 2015 – 2016 років

І тур 20 грудня (неділя)
Група А
1. Іваниківка – Пороги 3:6
2. Скобичівка – Росільна 1:2
3. Старуня – Монастирчани 7:3
4. Маркова – Гринівка-Нивочин 3:0
5. Старуня-2 – Ст. Богородчани 0:4
Отрада - вихідний
Група Б
6. Підгір’я – Космач 9:4
7. Підгір’я-юн – Глибоке 4:1
8. PowerNet – Ветерани 5:3
9. Діброва – Глибівка-юн 4:1
10. Саджава – Ластівці 2:2
Дзвиняч - вихідний

ІІ тур 27 грудня (неділя)
Група А
11. Маркова – Ст. Богородчани 10.00 год.
12. Отрада – Старуня-2 10.50 год.
13. Гринівка-Нивочин – Монастирчани 11.40 год.
14. Росільна – Старуня 12.30 год.
15. Пороги – Скобичівка 13.20 год.
Іваниківка - вихідний
... Читати далі »
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1091 | Додав: kuzja0 | Дата: 24.12.2015 | Коментарі (0)

ІІ тур
27 грудня (субота)
9. Ластівці – Отрада 10.00 год.
10. Дзвиняч – Старуня 10.50 год.
11. Космач – Діброва 11.40 год.
12. Гринівка-Нивочин – Медик 12.30 год.
13. Ст. Богородчани – Монастирчани 13.20 год.
14. Глибівка – Підгір’я 14.10 год.
15. Хмелівка – Саджава 15.00 год.
16. Підгір’я-юн – Раковець 15.40 год.
ІІІ тур
28 грудня (неділя)
17. Раковець – Глибівка 10.00 год.
18. Ластівці – Хмелівка 10.50 год.
19. Діброва – Дзвиняч 11.40 год.
20. Старуня – Отрада 12.30 год.
21. Медик – Космач 13.20 год.
22. Підгір’я – Ст. Богородчани 14.10 год.
23. Підгір’я-юн – Саджава 15.00 год.
24. Монастирчани – Гринівка-Нивочин 15.40 год.
ІV тур
4 січня (неділя)
25. Глибівка – Підгір’я-юн 10.00 год.
26. Космач – Монастирчани 10.50 год.
27. Хмелівка – Старуня 11.40 год.
28. Отрада – Діброва 12.30 год.
29. Дзвиняч – Медик ... Читати далі »
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1318 | Додав: kuzja0 | Дата: 20.12.2014 | Коментарі (0)

Змагаються команди:

1.      «Бистриця» Солотвин                  10.  Підгіря         &nbs ... Читати далі »

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1672 | Додав: Admin | Дата: 27.11.2012 | Коментарі (1)

Чемпіонат району з міні-футболу І тур 24 листопада с. Підгір’я


1. 09.30 – Дзвиняч - «Газовик» Богородчани


2. 10.20 – Підгір’я - «Енергія» Підгір’я


3. 11.10 – «Медик» Солотвин - Монастирчани


4. 12.00 – «Сандикат» Старі Богородчани - Пороги


5. 12.50 – Раковець – «Сокіл» Гринівка-Нивочин


6. 13.40 – «Січ» Глибівка - Іваниківка


7. 14.30 – «Здоров’я» Богородчани – «Бистриця» Солотвин


8. 15.20 – «Франка» Підгір’я – «Отрада» Глибівка



Гра «Карпати»Старі Богородчани – Старуня перенесена у зв’язку з проведенням 25 листопада Суперкубка району
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 495 | Додав: kuzja0 | Дата: 22.11.2012 | Коментарі (3)

1-10 11-14
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz