Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 16.10.2019, 10:13
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2011 » Листопад » 29 » Календар сезону 2011-2012
15:03
Календар сезону 2011-2012

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з  міні – футболу
сезону 2011 – 2012  років

І тур

Група Б 3 грудня (субота)

1. ЛВУМГ Богород. – Скобичівка 11.00 год

2. Перевізник – Раковець 11.50 год

3. «Плюс» Богородчани – «Бистриця» 12.40 год

4. «Сокіл» – Пороги 13.30 год.

5. Космач – Ластівці 14.20 год.

 

Група А 4 грудня (неділя)

6. «Мадярський квартал» –  «Явір» Глибоке 11.00 год.

7. «Медик» Солотвин – Старуня 11.50 год.

8. «Фронт змін» – «Франка» Підгір’я 12.40 год.

9. «Енергія» Підгір’я – Монастирчани 13.30 год.

10. «Дружба» Підгір’я – Маркова 14.20 год.

 

ІІ тур

Група Б 10 грудня (субота)

11. Ластівці – «Сокіл» 11.00 год.

12. Пороги – ЛВУМГ 11.50 год.

13. Космач – Перевізник 12.40 год.

14. Раковець – «Плюс» Богородчани 13.30 год.

15. «Бистриця» – Скобичівка 14.20 год.

 

Група А 11 грудня (неділя)

16. «Франка» Підгір’я – Маркова 11.00 год.

17. «Фронт змін» – Монастирчани 11.50 год.

18. «Енергія» –  «Явір» Глибоке 12.40 год.

19. «Мадярський квартал» – Старуня 13.30 год.

20. «Дружба» – «Медик» 14.20 год.

 

ІІІ тур

 

Група А 17 грудня (субота)

21. «Дружба» –  «Явір» Глибоке 11.00 год.

22. «Мадярський квартал» – Маркова 11.50 год.

23. «Енергія» – «Фронт змін» 12.40 год.

24. Монастирчани – «Медик» 13.30 год.

25. «Франка» Підгір’я – Старуня 14.20 год.

 

Група Б 18 грудня (неділя)

26. Космач – «Бистриця» 11.00 год.

27. «Сокіл» – «Плюс» Богородчани 11.50 год.

28. ЛВУМГ – Ластівці 12.40 год.

29. Перевізник – Скобичівка 13.30 год.

30. Пороги – Раковець 14.20 год.

 

ІV тур

 

Група А 24 грудня (субота) 

31. «Енергія» – Старуня 11.00 год.

32. «Медик» – Маркова 11.50 год.

33. «Дружба» – «Мадярський квартал» 12.40 год.

34. «Фронт змін» –  «Явір» Глибоке 13.30 год.

35. «Франка» Підгір’я – Монастирчани 14.20 год

 

Група Б 25 грудня (неділя)

36. «Плюс» Богородчани – Пороги 11.00 год.

37. ЛВУМГ – Раковець 11.50 год.

38. Перевізник – «Бистриця» 12.40 год.

39. «Сокіл» – Космач 13.30 год.

40. Ластівці – Скобичівка 14.20 год.

 

V тур

 

Група Б 14 січня (субота)

41. «Бистриця» – «Сокіл» 11.00 год.

42. Скобичівка – Раковець 11.50 год.

43. ЛВУМГ – Космач 12.40 год.

44. Перевізник – Пороги 13.30 год.

45. «Плюс» Богородчани – Ластівці 14.20 год.

 

Група А 15 січня (неділя)

46. «Енергія» – Маркова 11.00 год.

47.  «Явір» Глибоке – Старуня 11.50 год.

48. «Франка» – «Мадярський квартал» 12.40 год.

49. «Медик» – «Фронт змін» 13.30 год.

50. «Дружба» – Монастирчани 14.20 год.

 

VІ тур

 

Група Б 21 січня (субота)

51. Космач – Раковець 11.00 год.

52. «Сокіл» – Перевізник 11.50 год.

53. Пороги – Ластівці 12.40 год.

54. Скобичівка – «Плюс» Богородчани 13.30 год.

55. ЛВУМГ – «Бистриця» 14.20 год.

 

Група А 22 січня (неділя)

56. «Дружба» – Старуня 11.00 год.

57. «Мадярський кв.» – Монастирчани 11.50 год.

58. Маркова – «Фронт змін» 12.40 год.

59. «Франка» Підгір’я – «Енергія» 13.30 год.

60.  «Явір» Глибоке – «Медик» 14.20 год.

 

VІІ тур

 

Група А 28 січня (субота)

61. «Дружба» – «Франка» Підгір’я 11.00 год.

62.  «Явір» Глибоке – Маркова 11.50 год.

63. «Енергія» – «Медик» 12.40 год.

64. Старуня – Монастирчани 13.30 год.

65. «Фронт змін» – «Мадярський кв.» 14.20 год.

 

Група Б 29 січня (неділя)

66. Скобичівка – «Сокіл» 11.00 год.

67. Раковець – «Бистриця» 11.50 год.

68. ЛВУМГ – «Плюс» Богородчани 12.40 год.

69. Космач – Пороги 13.30 год.

70. Ластівці – Перевізник 14.20 год.

 

VІІІ тур

 

Група А 4 лютого (субота)

71. «Енергія» – «Мадярський квартал» 11.00 год.

72. «Франка» Підгір’я – «Медик» 11.50 год.

73. Старуня – Маркова 12.40 год.

74.  «Явір» Глибоке – Монастирчани 13.30 год.

75. «Дружба» – «Фронт змін» 14.20 год.

 

Група Б 5 лютого (неділя)

76. «Бистриця» – Пороги 11.00 год.

77. Ластівці – Раковець 11.50 год.

78. Космач – Скобичівка 12.40 год.

79. «Сокіл» – ЛВУМГ 13.30 год.

80. «Плюс» Богородчани – Перевізник 14.20 год.

 

ІХ тур

 

Група Б 11 лютого (субота)

81. Ластівці – «Бистриця» 11.00 год.

82. Скобичівка – Пороги 11.50 год.

83. «Сокіл» – Раковець 12.40 год.

84. «Плюс» Богородчани – Космач 13.30 год.

85. ЛВУМГ – Перевізник 14.20 год.

 

Група А 12 лютого (неділя)

86. «Франка» –  «Явір» Глибоке 11.00 год.

87. Маркова – Монастирчани 11.50 год.

88. «Дружба» – «Енергія» 12.40 год.

89. «Фронт змін» – Старуня 13.30 год.

90. «Медик» – «Мадярський квартал» 14.20 год.

 

Раунд плей-офф

 

18 лютого (субота)

91. 9 місце А – 10 місце Б 10.00 год.

92. 10 місце А – 9 місце Б 10.50 год.

93. 5 місце А – 8 місце Б 11.40 год.

94. 6 місце А – 7 місце Б 12.30 год.

95. 7 місце А – 6 місце Б 13.20 год.

96. 8 місце А – 5 місце Б 14.10 год.

 

19 лютого (неділя)

97. 4 місце А – 1 місце Б 11.00 год.

98. 3 місце А – 2 місце Б 11.50 год.

99. 2 місце А – 3 місце Б 12.40 год.

100. 1 місце А – 4 місце Б 13.30 год.

 

25 лютого (субота)

101. за 19 місце: прогр 91 – прогр 92 10.00 год

102. за 17 місце:перем. 91 – перем. 92 10.50 год.

103. програш 93 – програш 95 11.40 год.

104. програш 94 – програш 96 12.30 год.

105. переможець 93 – переможець 95 13.20 год.

106.переможець 94 – переможець 96 14.10 год.

 

26 лютого (неділя)

107. програш 97 – програш 99 11.00 год.

108. програш 98 – програш 100 11.50 год.

109. перемож. 97 – перемож. 99 12.40 год.

110. перемож. 98 – перемож. 100 13.30 год.

 

ФІНАЛИ

 

3 березня (субота)

111. за 15 місце: прогр. 103 – прогр. 104 11.00 год.

112. за 13 місце: перем. 103 – перем. 104 11.50 год.

113. за 11 місце: прогр. 105 – прогр. 106 12.40 год.

114. за 9 місце: перем. 105 – перем. 106 13.30 год.

 

4 березня (неділя)

115. за 7 місце: прогр.107 –108 11.00 год.

116. за 5 місце: перем. 107 – 108 11.50 год.

117. за 3 місце: прогр. 109 – 110 12.40 год.

118. за I місце: перем. 109 – 110 13.30 год.

Календар можна завантажити на сторінці "Документація" або за зсилкою "

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 925 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz