Головна
Мій профіль
Вихід
Неділя, 22.09.2019, 00:45
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Команди учасники
22 команди-учасники поділені на дві групи згідно жеребкування:

Група А Богородчани

1. Іваниківка
2. Скобичівка
3. Старуня
4. Гринівка-Нивочин
5. Старі Богородчани
6. Старуня-2
7. Маркова
8. Монастирчани
9. Росільна
10. Пороги
11. "Отрада" Глибівка

Група Б Підгір'я
12. Підгір'я
13. Підгір'я-юн
14. "PowerNet" Старі Богородчани
15. Глибівка-юн
16. Ластівці
17. Саджава
18. Діброва
19. "Ветерани" Богородчани
20. Глибоке
21. Космач
22. Дзвиняч

Плей-офф: 1-4 місця в групах - Золота ліга, 5-8 - Срібна ліга

І тур 20 грудня
Богородчани

10.50 Іваниківка - Пороги
11.40 Скобичівка - Росільна
12.30 Старуня - Монастирчани
13.20 Гринівка-Нивочин - Маркова
14.10 Старі Богородчани - Старуня-2
... Читати далі »
Категорія: Команди учасники | Переглядів: 670 | Додав: kuzja0 | Дата: 16.12.2015 | Коментарі (0)

1. Грабовець

2. Жураки

3. "Карпати" Старі Богородчани

4. "Медик" Солотвин

5. Саджава

6. Перевізник

7. Підгір'я

8. "Фронт змін" Богородчани

Категорія: Команди учасники | Переглядів: 416 | Додав: Admin | Дата: 15.11.2010 | Коментарі (0)

1. „Бистриця” Солотвин
2. „Явір” Глибоке
3. Дзвиняч
4. „Дружба” Горохолино
5. Космач
6. Ластівці
7. Монастирчани
8. Підгір’я ІІ
9. Підгір’я ІІІ
10. „Росвіт” Росільна
11. „Спартак” Богородчани
12. Скобичівка
13. „Сокіл” Лесівка
14. „Фронт змін II” Хмелівка


Категорія: Команди учасники | Переглядів: 439 | Додав: Admin | Дата: 15.11.2010 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz