24 лютого, групові матчі
Саджава - Росільна 1:4 Дзвиняч - Підгір'я 2:2 Старуня - Саджава 0:2 Богородчани - Дзвиняч 4:1 Росільна - Старуня 1:2 Підгір'я - Богородчани 2:4
Група А 1. Росільна - 3 очки 2. Саджава - 3 очки 3. Старуня - 3 очки
Група Б 1. Богородчани - 6 очок 2. Підгір'я - 1 очко 3. Дзвиняч - 1 очко
3 березня, півфінали 12.00 год. Росільна - Підгір'я 12.40 год. Саджава - Богородчани
|
ФІНАЛИ 10 лютого (неділя) майданчик Підгір'я
Срібна ліга 104. за 7 місце: Ластівці – Глибівка 7:3 Вальчук-3, Геник-3, Чередніченко - Міщук-2, Іванів 105. за 5 місце: Солотвин – Карпати 3:3, по пен. 3:4 Урсу, Проців, Красілич - Магдій, Гусак, Байгерич
106. за 3 місце: Підгір'я – Молодіжка 5:4 Балаш-2, Тимощук-2, Бойко - Соломка-3, Климів
107. за 1 місце: BogoBoys – Франка 3:3, по пен. 1:2 Сікора, Радульський М, Радульський Ю - Коцаба, Курилюк Д, Курилюк В
Золота ліга
108. за 3 місце: PowerNet – Іваниківка 5:1 Паливода-3, Добровольський, Момот - Якубів
109. за I місце: Старуня – Ветерани 4:1 Долотко-2, Данилюк-2 - Мотуз
|
Золота ліга треті матчі 9 лютого, субота майданчик Підгір'я
102. PowerNet– Старуня 0:3 Данилюк, Канюк, Гладковський
103. Ветерани – Іваниківка 3:2 Онуфрак-3 - Симкович, Якубів
ФІНАЛИ 10 лютого (неділя) майданчик Підгір'я
Срібна ліга 104. за 7 місце: Ластівці – Глибівка 10.00 год. 105. за 5 місце: Солотвин – Карпати 10.50 год.
106. за 3 місце: Підгір'я – Молодіжка 11.40 год. 107. за 1 місце: BogoBoys – Франка 12.30 год.
Золота ліга
108. за 3 місце: PowerNet – Іваниківка 13.30 год.
109. за I місце: Старуня – Ветерани 14.20 год.
|
1/2 фіналу 03 лютого (неділя)майданчик ПІДГІР'Я
Срібна ліга 98. Солотвин – Ластівці +:-
99. Карпати – Глибівка 7:2 Семендяєв-3, Магдій В-2, Байгерич, Магдій Н - Шевцов, Сабат
100. Підгір'я – BogoBoys 3:3, по пен. 2:3 Бойко-2, Тимощук - Радульський В, Савчук І (авт), Радульський Ю
101. Молодіжка – Франка 4:6 Соломка Мир-3, Микула - Курилюк В-3, Сакулич-2, Роспопа
Золота ліга другі матчі
102. "PowerNet" – Старуня 1:4 Дидич - Гладковський-2, Долотко, Канюк
103. Ветерани – Іваниківка 3:3, по пен. 1:2 Руснак, Семенів, Філіпович - Катрич, Симкович, Якубів
|
Раунд плей-офф 1/4 фіналу 02 лютого (субота) майданчик ПІДГІР'Я
Срібна ліга 92. Підгір'я – Солотвин 3:3, по пен. 3:2 Балаш, Тимощук, Висоцкіс - Білусяк, Проців, Урсу 93. Карпати – Молодіжка 3:4 Гусак, Мискоглід, Кривко - Соломка М-3, Микула 94. Франка – Глибівка 4:3 Курилюк В, Сакулич, Онуфрак, Курилюк Д - Надрага-2, Криховський 95. BogoBoys – Ластівці 5:1 Радульський Ю-2, Сікора, Князевич, Радульський М - Середюк 1/2 фіналу 02 лютого (субота)
Золота ліга перші матчі 96. "PowerNet" – Старуня 3:3, по пен. 2:0 Момот, Паливода, Добровольський - Долотко-2, Процак
97. Ветерани – Іваниківка 4:3 Дмитрів, Герин, Мотуз, Семенів - Якубів-2, Симкович
1/2 фіналу 03 лютого (неділя)майданчик ПІДГІР'Я
...
Читати далі »
|
Раунд плей-офф 1/4 фіналу 02 лютого (субота) майданчик ПІДГІР'Я
Срібна ліга 92. Підгір'я – Солотвин 10.00 год. 93. Карпати – Молодіжка 10.50 год. 94. Франка – Глибівка 11.40 год. 95. BogoBoys – Ластівці 12.30 год.
1/2 фіналу 02 лютого (субота)
Золота ліга перші матчі 96. "PowerNet" – Старуня 13.30 год. 97. Ветерани – Іваниківка 14.20 год.
1/2 фіналу 03 лютого (неділя)майданчик ПІДГІР'Я
Срібна ліга 98. прогр. 92 – прогр. 95 10.00 год. 99. прогр. 93 – прогр. 94 10.50 год. 100. перем. 92 – перем. 95 11.40 год. 101. перем. 93 – перем. 94 12.30 год.
Золота ліга другі матчі 102. "PowerNet" – Старуня 13.30 год. 103. Ветерани – Іваниківка 14.20 год.
|
13 тур 27 січня (неділя) майданчик ПІДГІР'Я
85. Солотвин – Карпати 5:8 Красілич-2, Дурда-2, Білусяк - Іванків-3, Мискоглід-3, Байгерич-2 86. Bogo Boys – Глибівка 7:1 Радульський Ю-3, Радульський М-2, Гулян-2 - Сабат
87. Франка – Ураган 5:0 Роспопа-2, Онуфрак, Курилюк В, Курилюк І 88. PowerNet – Іваниківка 1:1 Добровольський - Якубів
89. Підгір’я – Старуня 1:1 Балаш - Гладковський
90. Ластівці – Ветерани 9:4 Філіпович-4, Дмитрів-2, Мотуз-2, Семенів - Середюк-2, Гуцуляк, Колінковський (авт)
91. Молодіжка – Пороги 6:4 Соломка-3, Гаврилко-2, Микула - Дем'янів-2, Глубіцький-2
|
13 тур 27 січня (неділя) майданчик ПІДГІР'Я 85. Солотвин – Карпати 10.00 год. 86. Bogo Boys – Глибівка 10.50 год. 87. Франка – Ураган 11.40 год. 88. PowerNet – Іваниківка 12.30 год. 89. Підгір’я – Старуня 13.20 год. 90. Ластівці – Ветерани 14.10 год. 91. Молодіжка – Пороги 15.00 год.
|
12 тур 13 січня (неділя)
78. Франка – Старуня 2:5 Курилюк Д, Онуфрак - Долотко-3, Гладковський, Гладковський
79. Солотвин – Ветерани 1:8 Красілич - Герин-3, Яцурак-2, Філіпович-2, Онуфрак
80. Bogo Boys – Карпати 2:6 Радульський Ю, Жирик - Стельмахович-3, Магдій-2, Семендяєв
81. Підгір’я – Глибівка 10:5 Бойко-4, Балаш-2, мачкодера-2, Савчук, Тимощук - Фелик-2, Ющук, Рожко, Середюк
82. Ластівці – Іваниківка 3:9 Вальчук-2, Синяк - Симкович-3, Ганчак-2, Якубів-2, Катрич, Слободян
83. Молодіжка – Ураган 6:1 Соломка М-3, Гаврилко, Клебан, Соломка Мак. - Красілич
84. PowerNet – Пороги 10:3 Паливода-3, Добровольський-2, П'ятко-2, Сенич, Момот, Дидич - Вірстюк, Микуляк, Гудемнюк
|
Перенесені матчі 12 січня (субота), майданчик Підгір'я
Франка – Пороги 5:1 Курилюк В-3, Онуфрак, Роспопа - Гудемнюк
Солотвин – Глибівка 0:7 Сабат-2, Іванів-2, Міщук-2, Шевцов
PowerNet – Ураган 17:1 Паливода-4, Загірняк-3, Момот-3, Добровольський-3, Сенич-2, П'ятко, Барган (авт) - Бойко
Підгір’я – Пороги 6:3 Балаш-3, Бойко-2, Мачкодера - Вірстюк-2, Клим
|
|