Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 16.10.2019, 10:40
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2010 » Листопад » 20 » КАЛЕНДАР ігор серед команд першої ліги (сезон 2010-11)
21:34
КАЛЕНДАР ігор серед команд першої ліги (сезон 2010-11)

                                                           КАЛЕНДАР

ігор чемпіонату Богородчанського району з  міні – футболу серед команд першої ліги  сезону 2010 – 2011  років (перше коло)

I тур  27 листопада                                                           II тур 5 грудня 

1. Грабовець – Фронт змін 10.00 год.                          5. Саджава – Перевізник  10.00 год.

2. Медик – Саджава 10.50 год.                                     6. Фронт змін – Жураки 10.50 год.

3. Підгіря  – Жураки 11.40 год.                                  7. Карпати – Грабовець 11.40 год.

4. Перевізник – Карпати 12.30 год.                              8. Медик Підгіря  12.30 год.

  

              III тур  11 грудня                                                        IV тур 19 грудня

9. Жураки – Грабовець 10.00 год.                                13. Карпати – Підгір’я 10.00                  

10. Перевізник – Підгір’я 10.50 год.                              14.  Медик – Жураки 10.50 год.

11. Медик – Фронт змін 11.40 год.                                15. Саджава – Грабовець 11.40 год.

12. Карпати – Саджава 12.30 год.                                16. Перевізник – Фронт змін 12.30 год.

  

              V тур  25 грудня                                                              VI тур 9 січня

17. Жураки – Перевізник 12.00 год.                            21. Саджава – Фронт змін 12.00 год.  

18. Підгір’я  – Саджава 12.50 год.                              22. Грабовець – Підгір’я  12.50 год.      

19. Фронт змін – Карпати 13.40 год.                            23. Перевізник – Медик 13.40 год.

20. Грабовець – Медик 14.30 год.                              24. Карпати – Жураки 14.30 год.

 

 

     VII тур  16 січня

                                                          25. Жураки – Саджава  12.00 год.

                                                          26. Медик – Карпати 12.50 год.

                                                          27. Перевізник – Грабовець 13.40 год.

                                                          28. Фронт змін – Підгіря  14.30 год.

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 458 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz