Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 13.11.2019, 11:18
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


1 2 3 ... 34 35 »
24 лютого, групові матчі

Саджава - Росільна 1:4
Дзвиняч - Підгір'я 2:2
Старуня - Саджава 0:2
Богородчани - Дзвиняч 4:1
Росільна - Старуня 1:2
Підгір'я - Богородчани 2:4

Група А
1. Росільна - 3 очки
2. Саджава - 3 очки
3. Старуня - 3 очки

Група Б
1. Богородчани - 6 очок
2. Підгір'я - 1 очко
3. Дзвиняч - 1 очко

3 березня, півфінали
12.00 год. Росільна - Підгір'я
12.40 год. Саджава - Богородчани
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 200 | Додав: kuzja0 | Дата: 25.02.2019 | Коментарі (0)

ФІНАЛИ 10 лютого (неділя) майданчик Підгір'я

Срібна ліга
104. за 7 місце: Ластівці – Глибівка 7:3
Вальчук-3, Геник-3, Чередніченко - Міщук-2, Іванів

105. за 5 місце: Солотвин – Карпати 3:3, по пен. 3:4
Урсу, Проців, Красілич - Магдій, Гусак, Байгерич

106. за 3 місце: Підгір'я – Молодіжка 5:4
Балаш-2, Тимощук-2, Бойко - Соломка-3, Климів

107. за 1 місце: BogoBoys – Франка 3:3, по пен. 1:2
Сікора, Радульський М, Радульський Ю - Коцаба, Курилюк Д, Курилюк В

Золота ліга

108. за 3 місце: PowerNet – Іваниківка 5:1
Паливода-3, Добровольський, Момот - Якубів

109. за I місце: Старуня – Ветерани 4:1
Долотко-2, Данилюк-2 - Мотуз
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 102 | Додав: kuzja0 | Дата: 10.02.2019 | Коментарі (0)

Золота ліга треті матчі 9 лютого, субота майданчик Підгір'я

102. PowerNet– Старуня 0:3
Данилюк, Канюк, Гладковський

103. Ветерани – Іваниківка 3:2
Онуфрак-3 - Симкович, Якубів

ФІНАЛИ 10 лютого (неділя) майданчик Підгір'я

Срібна ліга
104. за 7 місце: Ластівці – Глибівка 10.00 год.
105. за 5 місце: Солотвин – Карпати 10.50 год.

106. за 3 місце: Підгір'я – Молодіжка 11.40 год.
107. за 1 місце: BogoBoys – Франка 12.30 год.

Золота ліга

108. за 3 місце: PowerNet – Іваниківка 13.30 год.

109. за I місце: Старуня – Ветерани 14.20 год.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 125 | Додав: kuzja0 | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)

1/2 фіналу 03 лютого (неділя)майданчик ПІДГІР'Я

Срібна ліга
98. Солотвин – Ластівці +:-

99. Карпати – Глибівка 7:2
Семендяєв-3, Магдій В-2, Байгерич, Магдій Н - Шевцов, Сабат

100. Підгір'я – BogoBoys 3:3, по пен. 2:3
Бойко-2, Тимощук - Радульський В, Савчук І (авт), Радульський Ю

101. Молодіжка – Франка 4:6
Соломка Мир-3, Микула - Курилюк В-3, Сакулич-2, Роспопа

Золота ліга другі матчі

102. "PowerNet" – Старуня 1:4
Дидич - Гладковський-2, Долотко, Канюк

103. Ветерани – Іваниківка 3:3, по пен. 1:2
Руснак, Семенів, Філіпович - Катрич, Симкович, Якубів
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 96 | Додав: kuzja0 | Дата: 03.02.2019 | Коментарі (0)

Раунд плей-офф
1/4 фіналу 02 лютого (субота)
майданчик ПІДГІР'Я

Срібна ліга
92. Підгір'я – Солотвин 3:3, по пен. 3:2
Балаш, Тимощук, Висоцкіс - Білусяк, Проців, Урсу

93. Карпати – Молодіжка 3:4
Гусак, Мискоглід, Кривко - Соломка М-3, Микула

94. Франка – Глибівка 4:3
Курилюк В, Сакулич, Онуфрак, Курилюк Д - Надрага-2, Криховський

95. BogoBoys – Ластівці 5:1
Радульський Ю-2, Сікора, Князевич, Радульський М - Середюк

1/2 фіналу 02 лютого (субота)

Золота ліга перші матчі
96. "PowerNet" – Старуня 3:3, по пен. 2:0
Момот, Паливода, Добровольський - Долотко-2, Процак

97. Ветерани – Іваниківка 4:3
Дмитрів, Герин, Мотуз, Семенів - Якубів-2, Симкович

1/2 фіналу 03 лютого (неділя)майданчик ПІДГІР'Я

... Читати далі »
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 248 | Додав: kuzja0 | Дата: 02.02.2019 | Коментарі (0)

Раунд плей-офф
1/4 фіналу 02 лютого (субота) майданчик ПІДГІР'Я

Срібна ліга
92. Підгір'я – Солотвин 10.00 год.
93. Карпати – Молодіжка 10.50 год.
94. Франка – Глибівка 11.40 год.
95. BogoBoys – Ластівці 12.30 год.

1/2 фіналу 02 лютого (субота)

Золота ліга перші матчі
96. "PowerNet" – Старуня 13.30 год.
97. Ветерани – Іваниківка 14.20 год.

1/2 фіналу 03 лютого (неділя)майданчик ПІДГІР'Я

Срібна ліга
98. прогр. 92 – прогр. 95 10.00 год.
99. прогр. 93 – прогр. 94 10.50 год.
100. перем. 92 – перем. 95 11.40 год.
101. перем. 93 – перем. 94 12.30 год.

Золота ліга другі матчі
102. "PowerNet" – Старуня 13.30 год.
103. Ветерани – Іваниківка 14.20 год.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 85 | Додав: kuzja0 | Дата: 29.01.2019 | Коментарі (0)

13 тур
27 січня (неділя)
майданчик ПІДГІР'Я

85. Солотвин – Карпати 5:8
Красілич-2, Дурда-2, Білусяк - Іванків-3, Мискоглід-3, Байгерич-2

86. Bogo Boys – Глибівка 7:1
Радульський Ю-3, Радульський М-2, Гулян-2 - Сабат

87. Франка – Ураган 5:0
Роспопа-2, Онуфрак, Курилюк В, Курилюк І

88. PowerNet – Іваниківка 1:1
Добровольський - Якубів

89. Підгір’я – Старуня 1:1
Балаш - Гладковський

90. Ластівці – Ветерани 9:4
Філіпович-4, Дмитрів-2, Мотуз-2, Семенів - Середюк-2, Гуцуляк, Колінковський (авт)

91. Молодіжка – Пороги 6:4
Соломка-3, Гаврилко-2, Микула - Дем'янів-2, Глубіцький-2
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 84 | Додав: kuzja0 | Дата: 27.01.2019 | Коментарі (0)

13 тур
27 січня (неділя) майданчик ПІДГІР'Я
85. Солотвин – Карпати 10.00 год.
86. Bogo Boys – Глибівка 10.50 год.
87. Франка – Ураган 11.40 год.
88. PowerNet – Іваниківка 12.30 год.
89. Підгір’я – Старуня 13.20 год.
90. Ластівці – Ветерани 14.10 год.
91. Молодіжка – Пороги 15.00 год.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 100 | Додав: kuzja0 | Дата: 21.01.2019 | Коментарі (0)

12 тур
13 січня (неділя)


78. Франка – Старуня 2:5
Курилюк Д, Онуфрак - Долотко-3, Гладковський, Гладковський

79. Солотвин – Ветерани 1:8
Красілич - Герин-3, Яцурак-2, Філіпович-2, Онуфрак

80. Bogo Boys – Карпати 2:6
Радульський Ю, Жирик - Стельмахович-3, Магдій-2, Семендяєв

81. Підгір’я – Глибівка 10:5
Бойко-4, Балаш-2, мачкодера-2, Савчук, Тимощук - Фелик-2, Ющук, Рожко, Середюк

82. Ластівці – Іваниківка 3:9
Вальчук-2, Синяк - Симкович-3, Ганчак-2, Якубів-2, Катрич, Слободян

83. Молодіжка – Ураган 6:1
Соломка М-3, Гаврилко, Клебан, Соломка Мак. - Красілич

84. PowerNet – Пороги 10:3
Паливода-3, Добровольський-2, П'ятко-2, Сенич, Момот, Дидич - Вірстюк, Микуляк, Гудемнюк
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 95 | Додав: kuzja0 | Дата: 14.01.2019 | Коментарі (0)

Перенесені матчі
12 січня (субота), майданчик Підгір'я

Франка – Пороги 5:1
Курилюк В-3, Онуфрак, Роспопа - Гудемнюк

Солотвин – Глибівка 0:7
Сабат-2, Іванів-2, Міщук-2, Шевцов

PowerNet – Ураган 17:1
Паливода-4, Загірняк-3, Момот-3, Добровольський-3, Сенич-2, П'ятко, Барган (авт) - Бойко

Підгір’я – Пороги 6:3
Балаш-3, Бойко-2, Мачкодера - Вірстюк-2, Клим
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 85 | Додав: kuzja0 | Дата: 12.01.2019 | Коментарі (0)

Перенесені матчі
12 січня (субота), майданчик Підгір'я

Франка – Пороги 12.00 год.
Солотвин – Глибівка 12.50 год.
PowerNet – Ураган 13.40 год.
Підгір’я – Пороги 14.30 год.

12 тур
13 січня (неділя)

78. Франка – Старуня 10.00 год.
79. Солотвин – Ветерани 10.50 год.
80. Bogo Boys – Карпати 11.40 год.
81. Підгір’я – Глибівка 12.30 год.
82. Ластівці – Іваниківка 13.20 год.
83. Молодіжка – Ураган 14.10 год.
84. PowerNet – Пороги 15.00 год.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 105 | Додав: kuzja0 | Дата: 08.01.2019 | Коментарі (0)

11 тур
30 грудня (неділя)


71. Ластівці – Пороги 3:3
Чередніченко І-2, Вальчук - Вірстюк-2, Лешко

72. Bogo Boys – Солотвин 2:2
Радульський, Карабінович - Урсу, Красілич

73. Франка – Глибівка 5:3
Курилюк В-3, Роспопа І, Микицей - Рожко, Ющук, Сабат

74. Молодіжка – Старуня 2:9
Клебан, Соломка - Павлюк-2, Гладковський-2, Долтко-2, Грицюк-2, Канюк

75. PowerNet – Ураган перенесено

76. Іваниківка – Ветерани 3:6
Якубів-3 - Мотуз-2, Онуфрак, Філіпович, Герин, Філіпович

77. Підгір’я – Карпати 4:4
Балаш, Мусатюк, Тимощук, Бойко - Семендяєв, Байгерич, Мискоглід, Кривко
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 106 | Додав: kuzja0 | Дата: 30.12.2018 | Коментарі (0)

Матчі чемпіонату зміщено на раніший термін за погодженням з представниками команд. 11 тур буде зіграно 30 грудня замість 13 січня.

11 тур
30 грудня (неділя)
71. Ластівці – Пороги 10.00 год.
72. Bogo Boys – Солотвин 10.50 год.
73. Франка – Глибівка 11.40 год.
74. Молодіжка – Старуня 12.30 год.
75. PowerNet – Ураган перенесено
76. Іваниківка – Ветерани 14.10 год.
77. Підгір’я – Карпати 15.00 год.

Перенесені матчі Франка - Пороги, Солотвин - Глибівка та Підгір'я - Пороги буде зіграно в окремий день.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 123 | Додав: kuzja0 | Дата: 26.12.2018 | Коментарі (0)

10 тур
23 грудня (неділя)
майданчик Підгір'я

64. Франка – Карпати 5:7
Курилюк В-2, Курилюк І, Микицей, Онуфрак - Іванків-4, Кривко, Байгерич, Семендяєв

65. Bogo Boys – Ветерани 1:7
Жирик - Онуфрак-3, Мотуз-3, Філіпович

66. Підгір’я – Солотвин 7:1
Мачкодера-2, Савчук-2, Мусатюк-2, Тимощук - Красілич

67. PowerNet – Старуня 1:1
Загарняк - Макогон

68. Молодіжка – Глибівка 1:6
Микула - Надрага-2, Криховський, Іванів, Фелик, Андрусишин

69. Ластівці – Ураган 3:1
Синяк-2, Оглоб'як - Сенчук

70. Іваниківка – Пороги 6:1
Симкович-3, Гаргат-2, Ганчак - Глубіцький

9 тур
24 грудня (понеділок)
майданчик Підгір'я

57. Підгір’я – Bogo Boys 3:1
Савчук, Мусатюк, Балаш - Радульський В

58. Франка – Солотвин 8: ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 395 | Додав: kuzja0 | Дата: 24.12.2018 | Коментарі (0)

У зв'язку з тим, що 22 грудня офіційно робочий день, матчі 9 туру переносяться на понеділок 24 грудня.

10 тур
23 грудня (неділя)
майданчик Підгір'я

64. Франка – Карпати 10.00 год.
65. Bogo Boys – Ветерани 10.50 год.
66. Підгір’я – Солотвин 11.40 год.
67. PowerNet – Старуня 12.30 год.
68. Молодіжка – Глибівка 13.20 год.
69. Ластівці – Ураган 14.10 год.
70. Іваниківка – Пороги 15.00 год.

9 тур
24 грудня (понеділок)
майданчик Підгір'я

57. Підгір’я – Bogo Boys 10.00 год.
58. Франка – Солотвин 10.50 год.
59. Молодіжка – Карпати 11.40 год.
60. PowerNet – Глибівка 12.30 год.
61. Іваниківка – Ураган 13.20 год.
62. Пороги – Ветерани 14.10 год.
63. Ластівці – Старуня 15.00 год.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 104 | Додав: kuzja0 | Дата: 18.12.2018 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz