Головна
Мій профіль
Вихід
Неділя, 22.09.2019, 01:10
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Сезон 2015-2016
1 2 3 »
ФІНАЛИ 28 лютого Богородчани

Золота ліга 5-8 місця

125. за 7 місце: Дзвиняч – Підгір'я-юн 2:1

Гуменюк, Максимів - Мусатюк

126. за 5 місце: Іваниківка – Росільна 8:1
Симкович-4, Катрич-2, Ганчак, Якубів - Паливода

Срібна ліга
127. за 3 місце: Діброва – Ветерани 6:1

Онуфрак-3, Романів-2, Роспопа - Клебан

128. за 1 місце: Космач – Скобичівка 4:5
Сисак-2, Семенів, Херманюк - Стельмахович-2, Магдій-2, Байгерич

Золота лі ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 549 | Додав: kuzja0 | Дата: 28.02.2016 | Коментарі (0)

ФІНАЛИ 28 лютого Богородчани

Золота ліга 5-8 місця
125. за 7 місце: Дзвиняч – Підгір'я-юн 10.00 год.
126. за 5 місце: Іваниківка – Росільна 10.50 год.

Срібна ліга
127. за 3 місце: Діброва – Ветерани 11.50 год.
128. за 1 місце: Космач – Скобичівка 12.40 год.

Золота ліга
129. за 3 місце: "PowerNet" – Пороги 13.40 год.
130. за I місце: Старуня – Підгір'я 14.30 год.
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 185 | Додав: kuzja0 | Дата: 21.02.2016 | Коментарі (0)

Бомбардири станом на 21.02.2016 року:
П. Дмитрів (Підгір'я) - 41 гол, Т. Онуфрак (Підгір'я) - 29 голів, І. Долотко ("PowerNet") - 19 голів.
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 187 | Додав: kuzja0 | Дата: 21.02.2016 | Коментарі (0)

1/2 фіналу 21 лютого Богородчани

Золота ліга 5-8 місця

119. Дзвиняч – Іваниківка 0:4

Ганчак, Катрич, Якубів, Симкович

120. Підгір'я-юн – Росільна 1:2
Бойко - Паливода-2

Срібна ліга

121. Діброва – Космач 2:5
Яковенко, Романів - Сисак-3, Паливода, Херманюк

122. Скобичівка – Ветерани 3:3, по пен. 1:0
Стельмахович-2, Байгерич - Кульчак-2, Філіпович

Золота ліга

123. Старуня – "PowerNet" 2:1

Данилюк, Макогон - Момот

124. Пороги – Підгір'я 0:5
Дмитрів-2, Герин-2, Гоголь
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 245 | Додав: kuzja0 | Дата: 21.02.2016 | Коментарі (2)

1/2 фіналу 21 лютого Богородчани

Золота ліга 5-8 місця
119. Дзвиняч – Іваниківка 10.00 год.
120. Підгір'я-юн – Росільна 10.50 год.

Срібна ліга
121. Діброва – Космач 11.40 год.
122. Скобичівка – Ветерани 12.30 год.

Золота ліга
123. Старуня – "PowerNet" 13.30 год.
124. Пороги – Підгір'я 14.20 год.
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 235 | Додав: kuzja0 | Дата: 14.02.2016 | Коментарі (1)

Раунд плей-офф
1/4 фіналу 14 лютого Богородчани

Срібна ліга


111. «Отрада» – Діброва 2:2, по пен. 1:3
Руснак-2 - Яковенко-2

112. Скобичівка – Глибоке 3:3, по пен. 2:0
Магдій, Байгерич, Михайлів - Завадський-2, Дутчин

113. Старі Богородчани – Космач 0:1
Херманюк

114. Монастирчани – Ветерани 2:3
Урсу, Кузюк - Кульчак, Паславський, Колінковський

Золота ліга

115. Старуня – Дзвиняч 1:1, по пен. 3:2
Іванишин - Максимів

116. Пороги – Підгір’я-юн 4:2 ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 507 | Додав: kuzja0 | Дата: 14.02.2016 | Коментарі (0)

Раунд плей-офф
1/4 фіналу 14 лютого Богородчани

Срібна ліга

111. «Отрада» – Діброва 10.00 год.
112. Скобичівка – Глибоке 10.50 год.
113. Старі Богородчани – Космач 11.40 год.
114. Монастирчани – Ветерани 12.30 год.

Золота ліга
115. Старуня – Дзвиняч 13.30 год.
116. Пороги – Підгір’я-юн 14.20 год.
117. Іваниківка – «PowerNet» 15.10 год.
118. Росільна – Підгір’я 16.00 год.

1/2 фіналу 21 лютого Богородчани

Золота ліга 5-8 місця
119. прогр. 115 – прогр. 117 10.00 год.
120. прогр. 116 – прогр. 118 10.50 год.

Срібна ліга
121. перем. 111 – перем. 113 11.40 год.
122. перем. 112 – перем. 114 12.30 год.
Золота ліга
123. перем. 115 – перем. 117 13.30 год.
124. перем. 116 – перем. 118 14.20 год.

... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 434 | Додав: kuzja0 | Дата: 07.02.2016 | Коментарі (1)

Бомбардири станом на 07.02.2016 року:
П. Дмитрів (Підгір'я) - 38 голи, Т. Онуфрак (Підгір'я) - 28 голів, І. Долотко ("PowerNet") - 18 голів.
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 191 | Додав: kuzja0 | Дата: 07.02.2016 | Коментарі (0)

ХІ тур 7 лютого (неділя)
Група А
101. Старуня-2 – Гринівка-Нивочин 1:3

Геник – Фафлей-2, Головенко

102. Отрада – Старі Богородчани 7:2
Добровольський-2, Руснак-2, Кавінський-2, Бочкур – Збіглей-2

103. Маркова – Старуня 0:4
Процак-2, Данилюк, Глодан

104. Монастирчани – Скобичівка 5:3
Кузюк-2, Суслик О, Урсу, Суслик М – Магдій-2, Байгерич

105. Росільна – Іваниківка 2:2
Зінич, Паливода – Симкович, Катрич

Пороги - вихідний

Група Б
106. Саджава – Глибівка-юн 2:6

Приймак, Криховський – Сабат-3, Надрага-2, Гоголь

107. Діброва – PowerNet 0:10 ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 369 | Додав: kuzja0 | Дата: 07.02.2016 | Коментарі (0)

перенесений ІV тур 6 лютого (субота)
Група А
31. Монастирчани – Старуня-2 7:1

Суслик М-3, Урсу-2, Суслик С, Макарович - Павлов

32. Росільна – Старі Богородчани 1:1
Паливода - Кострубій

33. Гринівка-Нивочин – Пороги 1:6
Сенич – Вірстюк Рус-2, Гудемнюк-2, Глубіцький-2

34. Отрада – Маркова 5:4
Добровольський-2, Руснак-3 – Крицький М-2, Крицький І, Уманців

35. Іваниківка – Скобичівка 4:1
Катрич-2, Атаманчук, Симкович - Багрій

Старуня - вихідний

Група Б
36. Ветерани – Саджава 8:3

Кульчак-3, Гладковський-2, Колінковський, Філіпович, Клебан – Максимів, ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 406 | Додав: kuzja0 | Дата: 06.02.2016 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-29
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz