Головна
Мій профіль
Вихід
Понеділок, 14.10.2019, 04:50
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2012 » Лютий » 20 » Календар новий (сезон 2011-2012)
14:34
Календар новий (сезон 2011-2012)

Раунд плей-офф

1/4 фіналу   

25 лютого (субота)

91. Маркова Пороги           11.00 год.

92. «Явір» Космач              11.50 год.

93. «Енергія» Ластівці        12.40 год.

94. Старуня Скобичівка     13.30 год.

96. Монастирчани «Сокіл»  15.10 год.

95. «Дружба» «Бистриця»  14.20 год.

26 лютого (неділя)

97. «Франка» ЛВУМГ                     12.00 год.

98. «Фронт змін» – Перевізник          12.50 год.

100. «Мадярський кв» Раковець   14.30 год.

99. «Медик» «Плюс»                     13.40 год.

1/2 фіналу

3 березня (субота)  

101. за 19 місце: прогр 91 прогр 92        11.00 год.

102. за 17 місце:перем. 91 перем. 92      11.50 год.

106.переможець 94 – переможець 96          15.10 год.

104. програш 94 – програш 96                     13.30 год.

105. переможець 93 – переможець 95         14.20 год.

103. програш 93 – програш 95                     12.40 год.

4 березня (неділя)

107. програш 97 – програш 99        12.00 год.

110. перемож. 98 – перемож. 100   14.30 год.

109. перемож. 97 – перемож. 99     13.40 год.

108. програш 98 – програш 100      12.50 год.


ФІНАЛ

11 березня (неділя)

      

111. за 15 місце: прогр. 103 прогр. 104             09.30 год.

112. за 13 місце: перем. 103 перем. 104            10.20 год.

113. за 11 місце: прогр. 105 прогр. 106             11.10 год.

114. за 9 місце: перем. 105 перем. 106              12.00 год.

перерва - 15 хв

115. за 7 місце: прогр.107 108                             13.00 год.

116. за 5 місце: перем. 107 108                           13.50 год.

117. за 3 місце: прогр. 109 – 110                           14.40 год.

118. за I місце: перем. 109 – 110                           15.30 год.

 

Нагородження – 16.20 год

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 715 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 kuzja0  
гра Мадярський - Раковець переноситься з 14.30 на 11.00 за згодою сторін, так шо в неділю початок матчів в 11.00

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz