Головна
Мій профіль
Вихід
Понеділок, 14.10.2019, 05:06
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2010 » Листопад » 20 » КАЛЕНДАР ІІ ліга (сезон 2010-11)
21:00
КАЛЕНДАР ІІ ліга (сезон 2010-11)
КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні - футболу серед команд другої ліги
сезону 2010-2011 років

І тур 28 листопада
1.Росвіт - Дзвиняч 10.00 год.
2. Сокіл - Підгір'я II 10.50 год.
3. Фронт змін П - Монастирчани 11.40 год.
4. Спартак - Ластівці 12.30 год.
5. Космач – Підгір’я III 13.20 год.
6. Дружба - Скобичівка 14.10 год.
7. Глибоке - Бистриця 15.00 год.

II тур 4 грудня
8. Скобичівка - Космач 10.00 год.
9. Дружба - Росвіт 10.50 год.
10. Підгір’я II - Підгір'я III 11.40 год.
11. Монастирчани - Сокіл 12.30 год.
12. Ластівці - Фронт змін II 13.20 год.
13. Дзвиняч - Глибоке 14.10 год.
14. Бистриця - Спартак 15.00 год.

III тур 12 грудня
15. Підгір'я - Монастирчани 10.00 год.
16. Фронт змін ІІ - Спартак 10.50 год.
17. Росвіт - Космач 11.40 год.
18. Підгір'я ІІ - Скобичівка 12.30 год.
19. Дзвиняч - Бистриця 13.20 год.
20. Сокіл - Ластівці 14.10 год.
21. Глибоке - Дружба 15.00 год.

IV тур 18 грудня
22. Бистриця - Фронт змін II 10.00 год.
23. Монастирчани - Скобичівка 10.50 год.
24. Дзвиняч - Дружба 11.40 год.
25. Підгір'я II - Росвіт 12.30 год.
26. Спартак- Сокіл 13.20 год.
27. Космач - Глибоке 14.10 год.
28. Ластівці - Підгір'я III 15.00 год.

V тур 2 6 грудня
29. Глибоке - Підгір'я II 10.00 год.
30. Космач - Дзвиняч 10.50 год.
31. Скобичівка - Ластівці 11.40 год.
32. Підгір'я III - Спартак 12.30 год.
33. Сокіл - Фронт змін II 13.20 год.
34. Дружба - Бистриця 14.10 год.
35. Росвіт - Монастирчани 15.00 год.

VI тур 2 січня
36. Фронт змін II - Підгір'я III 10.00 год.
37. Спартак - Скобичівка 10.50 год.
38. Ластівці - Росвіт 11.40 год.
39. Бистриця - Сокіл 12.30 год.
40. Монастирчани - Глибоке 13.20 год.
41. Космач - Дружба 14.10 год.
42. Дзвиняч - Підгір'я II 15.00 год.

VII тур 15 січня
43. Дружба - Підгір'я II 10.00 год.
44. Дзвиняч - Монастирчани 10.50 год.
45. Глибоке - Ластівці 11.40 год.
46. Космач - Бистриця 12.30 год.
47. Скобичівка - Фронт змін II 13.20 год.
48. Підгір'я Ш- Сокіл 14.10 год.
49. Росвіт - Спартак 15.00 год.

VIII тур 23 січня
50. Сокіл - Скобичівка 10.00 год.
51. Фронт змін II- Росвіт 10.50 год.
52. Спартак - Глибоке 11.40 год.
53. Ластівці - Дзвиняч 12.30 год.
54. Дружба - Монастирчани 13.20 год.
55. Підгір'я II- Космач 14.10 год.
56. Бистриця - Підгір'я III 15.00 год.

IX тур 29 січня
57. Монастирчани - Космач 10.00 год.
58. Бистриця - Підгір'я II 10.50 год.
59. Дзвиняч - Спартак 11.40 год.
60. Глибоке - Фронт змін II 12.30 год.
61. Скобичівка - Підгір'я III 13.20 год.
62. Росвіт - Сокіл 14.10 год.
63. Ластівці - Дружба 14.10 год.

X тур 6 лютого
64. Підгір'я ПІ - Росвіт 10.00 год.
65. Фронт змін II- Дзвиняч 10.50 год.
66. Скобичівка - Бистриця 11.40 год.
67. Спартак - Дружба 12.30 год.
68. Космач - Ластівці 13.20 год.
69. Підгір’я II- Монастирчани 14.10 год.
70. Сокіл - Глибоке 15.00 год.

XI тур 12 лютого
71. Ластівці-Підгір'я II 10.00 год.
72. Дзвиняч - Сокіл 10.50 год.
73. Дружба - Фронт змін II 12.30 год.
74. Бистриця - Монастирчани 13.20 год.
75. Глибоке - Підгір'я III 13.20 год.
76. Росвіт - Скобичівка 14.10 год.
77. Спартак - Космач 15.00 год.

XII тур 20 лютого
78. Скобичівка - Глибоке 10.00 год.
79. Підгір'я Ш- Дзвиняч 10.50 год.
80. Росвіт - Бистриця 11.40 год.
81. Дружба - Сокіл 12.30 год.
82. Підгір’я II- Спартак 13.20 год.
83. Монастирчани - Ластівці 14.10 год.
84. Фронт змін II- Космач 15.00 год.

XIII тур 26 лютого
85. Спартак - Монастирчани 10.00 год.
86. Підгір’я II- Фронт змін II 10.50 год.
87. Космач - Сокіл 11.40 год.
88. Бистриця - Ластівці 12.30 год.
89. Дзвиняч - Скобичівка 13.20 год.
90. Глибоке - Росвіт 14.10 год.
91. Дружба - Підгір'я III 15.00 год.


Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 732 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz