І ліга Бомбардири: Вірстюк Р. (Медик) – 26, Данилюк В. (Старуня) – 22, Долотко І. (Медик) – 20
ІІ ліга Бомбардири: Онуфрак Т. (Підгір'я) – 39, Байгерич В. (Скобичівка) – 26, Семенів В. (Космач) – 25
|
ФІНАЛ 15 березня (субота)
ІІ ліга
за 7 місце: Хмелівка – Ластівці -:- за 5 місце: Сокіл – Глибівка 6:3 Пронь-3, Сенич, Гоголь, Головенко - Надрага-3
за 3 місце: Космач – Скобичівка 5:2 Семенів-3, Герин, Паливода - Байгерич, Романюк
за 1 місце: Саджава – Підгір’я 3:9 Холевчук, Петрів, Криховський - Красілич-3, Онуфрак Т-2, Дмитрів-2, Савчук, Гоголь
І ліга
за 3 місце: Перевізник – Отрада 0:6 Мотуз-2, Михайлів, Герин, Іванишин, Добровольський
за I місце: Медик – Старуня 0:2 Данилюк, Макогон
|
ФІНАЛ 15 березня (субота)
ІІ ліга
за 7 місце: Хмелівка – Ластівці 10.00 год. за 5 місце: Сокіл – Глибівка 10.50 год. за 3 місце: Космач – Скобичівка 11.40 год. за 1 місце: Саджава – Підгір’я 12.30 год. І ліга
за 3 місце: Перевізник – Отрада 13.20 год. за I місце: Медик – Старуня 14.10 год.
|
Медик – Перевізник 8:4 серія 2:1 Долотко-3, Вірстюк-3, Канюк-2 - Дем'янюк-2, Гладковський, Філіпович
|
І ліга Бомбардири: Вірстюк Р. (Медик) – 26, Данилюк В. (Старуня) – 21, Долотко І. (Медик) – 20, Канюк А. (Медик) – 19, Якубів І.(Іваниківка) – 17, Стоцький Р. (Перевізник) – 16 ІІ ліга Бомбардири: Онуфрак Т. (Підгір'я) – 37, Байгерич В. (Скобичівка) – 25, Семенів В. (Космач) – 22
|
Третя вирішальна гра за вихід у фінал І ліги між командами Перевізник та Медик відбудеться 10 березня в понеділок о 12.30 год
|
09 березня (неділя) 1/2 фіналу ІІ ліга 9. Хмелівка – Сокіл -:+ 10. Глибівка – Ластівці 8:3 Фелик-3, Ющук-2, Надрага-2, Бойко - Микицей-2, Середюк 11. Саджава – Космач 4:4 по пен. 3:2 Холевчук-2, Надрага, Канюк - Семенів-3, Паливода І 12. Підгір’я – Скобичівка 10:3 Онуфрак Т-3, Онуфрак В-3, Дмитрів, Красілич, Савчук І, Крайник - Гринишин, Романюк, Стефуняк 13. за 9 місце: Діброва – Гринівка 5:2 Рожко-3, Яковенко, Романів - Новицький, Сенич 14. за 11 місце: Монастирчани – Пороги -:- 1/2 фіналу ІІ гра І ліга 15. Медик – Перевізник 3:0,
...
Читати далі »
|
Раунд плей-офф 08 березня (субота) 1/4 фіналу ІІ ліга 1. Хмелівка – Саджава 2:2, по пен. 0:2 Загірняк Ю, Загірняк Р. - Надрага, Жирик 2. Космач – Сокіл 3:1 Косович-2, Паливода - Фелик 3. Підгір’я – Глибівка 14:2 Онуфрак Т-7, Онуфрак В-2, Дмитрів-2, Гоголь, Крайник, Степаненко - Іванів, Ющук 4. Ластівці – Скобичівка 0:0 по пен. 1:3 5. Монастирчани – Діброва -:+ 6. Гринівка – Пороги 5:2 Сенич-3, Доцяк, Яців - Лешко, Данилюк Д 1/2 фіналу (до 2 перемог) І ліга І гра 7. Медик – Перевізник
...
Читати далі »
|
І ліга Бомбардири: Вірстюк Р. (Медик) – 23, Данилюк В. (Старуня) – 19, Долотко І. (Медик) – 17, Якубів І.(Іваниківка) – 17, Стоцький Р. (Перевізник) – 15, Канюк А. (Медик) – 15 ІІ ліга Бомбардири: Онуфрак Т. (Підгір'я) – 27, Байгерич В. (Скобичівка) – 25, Семенів В. (Космач) – 19
|
Раунд плей-офф 08 березня (субота) 1/4 фіналу ІІ ліга 1. Хмелівка – Саджава 10.00 год. 2. Космач – Сокіл 10.50 год. 3. Підгір’я – Глибівка 11.40 год. 4. Ластівці – Скобичівка 14.10 год. 5. Монастирчани – Діброва 15.00 год. 6. Гринівка – Пороги 15.50 год. 1/2 фіналу (до 2 перемог) І гра 7. Медик – Перевізник 12.30 год. 8. Старуня – Отрада 13.20 год. 09 березня (неділя)
1/2 фіналу ІІ ліга 9. прогр. 1 – прогр. 2 10.00 год. 10. прогр. 3 – прогр. 4 10.50 год. 11. перем. 1 – перем. 2 11
...
Читати далі »
|
|