Головна
Мій профіль
Вихід
Неділя, 22.09.2019, 00:48
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Сезон 2013-2014
1 2 3 4 5 »
І ліга
Бомбардири: Вірстюк Р. (Медик) – 26, Данилюк В. (Старуня) – 22, Долотко І. (Медик) – 20

ІІ ліга
Бомбардири: Онуфрак Т. (Підгір'я) – 39, Байгерич В. (Скобичівка) – 26, Семенів В. (Космач) – 25
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 311 | Додав: kuzja0 | Дата: 15.03.2014 | Коментарі (0)

ФІНАЛ 15 березня (субота)

ІІ ліга

за 7 місце: Хмелівка – Ластівці -:-

за 5 місце: Сокіл – Глибівка 6:3

Пронь-3, Сенич, Гоголь, Головенко - Надрага-3

за 3 місце: Космач – Скобичівка 5:2
Семенів-3, Герин, Паливода - Байгерич, Романюк

за 1 місце: Саджава – Підгір’я 3:9
Холевчук, Петрів, Криховський - Красілич-3, Онуфрак Т-2, Дмитрів-2, Савчук, Гоголь

І ліга

за 3 місце: Перевізник – Отрада 0:6
Мотуз-2, Михайлів, Герин, Іванишин, Добровольський

за I місце: Медик – Старуня 0:2
Данилюк, Макогон
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 404 | Додав: kuzja0 | Дата: 15.03.2014 | Коментарі (1)

ФІНАЛ 15 березня (субота)

ІІ ліга

за 7 місце: Хмелівка – Ластівці 10.00 год.
за 5 місце: Сокіл – Глибівка 10.50 год.
за 3 місце: Космач – Скобичівка 11.40 год.
за 1 місце: Саджава – Підгір’я 12.30 год.

І ліга

за 3 місце: Перевізник – Отрада 13.20 год.
за I місце: Медик – Старуня 14.10 год.
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 365 | Додав: kuzja0 | Дата: 12.03.2014 | Коментарі (1)

Медик – Перевізник 8:4 серія 2:1
Долотко-3, Вірстюк-3, Канюк-2 - Дем'янюк-2, Гладковський, Філіпович
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 332 | Додав: kuzja0 | Дата: 10.03.2014 | Коментарі (0)

І ліга
Бомбардири: Вірстюк Р. (Медик) – 26, Данилюк В. (Старуня) – 21, Долотко І. (Медик) – 20, Канюк А. (Медик) – 19, Якубів І.(Іваниківка) – 17, Стоцький Р. (Перевізник) – 16
ІІ ліга
Бомбардири: Онуфрак Т. (Підгір'я) – 37, Байгерич В. (Скобичівка) – 25, Семенів В. (Космач) – 22
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 307 | Додав: kuzja0 | Дата: 09.03.2014 | Коментарі (0)

Третя вирішальна гра за вихід у фінал І ліги між командами Перевізник та Медик відбудеться 10 березня в понеділок о 12.30 год
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 321 | Додав: kuzja0 | Дата: 09.03.2014 | Коментарі (0)

09 березня (неділя) 1/2 фіналу ІІ ліга

9. Хмелівка – Сокіл -:+
10. Глибівка – Ластівці 8:3

Фелик-3, Ющук-2, Надрага-2, Бойко - Микицей-2, Середюк
11. Саджава – Космач 4:4 по пен. 3:2
Холевчук-2, Надрага, Канюк - Семенів-3, Паливода І
12. Підгір’я – Скобичівка 10:3
Онуфрак Т-3, Онуфрак В-3, Дмитрів, Красілич, Савчук І, Крайник - Гринишин, Романюк, Стефуняк
13. за 9 місце: Діброва – Гринівка 5:2
Рожко-3, Яковенко, Романів - Новицький, Сенич
14. за 11 місце: Монастирчани – Пороги -:-

1/2 фіналу ІІ гра І ліга

15. Медик – Перевізник 3:0, ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 417 | Додав: kuzja0 | Дата: 09.03.2014 | Коментарі (0)

Раунд плей-офф
08 березня (субота) 1/4 фіналу ІІ ліга


1. Хмелівка – Саджава 2:2, по пен. 0:2
Загірняк Ю, Загірняк Р. - Надрага, Жирик
2. Космач – Сокіл 3:1
Косович-2, Паливода - Фелик
3. Підгір’я – Глибівка 14:2
Онуфрак Т-7, Онуфрак В-2, Дмитрів-2, Гоголь, Крайник, Степаненко - Іванів, Ющук
4. Ластівці – Скобичівка 0:0 по пен. 1:3

5. Монастирчани – Діброва -:+
6. Гринівка – Пороги 5:2
Сенич-3, Доцяк, Яців - Лешко, Данилюк Д

1/2 фіналу (до 2 перемог) І ліга
І гра


7. Медик – Перевізник ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 466 | Додав: kuzja0 | Дата: 08.03.2014 | Коментарі (1)

І ліга
Бомбардири: Вірстюк Р. (Медик) – 23, Данилюк В. (Старуня) – 19, Долотко І. (Медик) – 17, Якубів І.(Іваниківка) – 17, Стоцький Р. (Перевізник) – 15, Канюк А. (Медик) – 15
ІІ ліга
Бомбардири: Онуфрак Т. (Підгір'я) – 27, Байгерич В. (Скобичівка) – 25, Семенів В. (Космач) – 19
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 299 | Додав: kuzja0 | Дата: 06.03.2014 | Коментарі (0)

Раунд плей-офф
08 березня (субота)


1/4 фіналу ІІ ліга

1. Хмелівка – Саджава 10.00 год.
2. Космач – Сокіл 10.50 год.
3. Підгір’я – Глибівка 11.40 год.
4. Ластівці – Скобичівка 14.10 год.
5. Монастирчани – Діброва 15.00 год.
6. Гринівка – Пороги 15.50 год.


1/2 фіналу (до 2 перемог)
І гра

7. Медик – Перевізник 12.30 год.
8. Старуня – Отрада 13.20 год.


09 березня (неділя)

1/2 фіналу ІІ ліга


9. прогр. 1 – прогр. 2 10.00 год.
10. прогр. 3 – прогр. 4 10.50 год.
11. перем. 1 – перем. 2 11 ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 480 | Додав: kuzja0 | Дата: 06.03.2014 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz