Саджава – Жураки 0:3
Карпати – Медик 5:2 (Долотко І. (3), Мискоглід М., Дидич Р. – Данилюк Віт. (2) )
Грабовець – Перевізник 5:12 (Землянський
...
Читати далі »
|
Фронт
змін – Саджава +:-
Підгір’я – Грабовець 5:5 (Колінковський Р. (4), Захарчук Л. – Ключковський
В. (2), Бойчук
І.
...
Читати далі »
|
Перевізник – Жураки 2:1 (Капущак Є., Гладковський С. – Хом’як М. )
Саджава – Підгір’я -:+
Карпати – Фронт змін 11:
...
Читати далі »
|
Підгір’я – Карпати 2:10 (Захарчук Л., Онуфрак В. –
Долотко І. (5), Мискоглід М. (3), Пороговський О. (2) )
Жураки – Медик 0:3
(Данилюк Віт. (2), Семенишин М. )
Грабовець <
...
Читати далі »
|
Х тур – перша ліга Грабовець – Жураки
- ?
Підгір’я – Перевізник
5:8 (Захарчук Л., Микицей Л., Колінковський Р., Онуфрак В., Матлюк А., -
Філіпович Р. (2), Гладковський С., Капущак Н.(2), Капущак Є.(3))
Фронт змін – Медик
2:1 (Іванишин Ю.(2), - Данилюк В.)
Саджава – Карпати
3:9 (Середюк А. (2), Петрів О. – Мискоглід М., Дидич Р.(3), Долотко І.(5))
|
ІХ тур – перша ліга Перевізник – Саджава
6:2 (Гладковський С. (2), Капущак Є. (2), Капущак М., Капущак В. – Жирик Р.,
Середюк А.)
Жураки – Фронт змін
4:5 (Добровольський П., Хом’як М., Стефурак М.(2) – Стоцький Р.(2), Грицюк А.
(2), Мотуз Р.(1)).
Грабовець – Карпати
0:16 (Мискоглід М. (4), Пресяжний А., Волочій Т., Дидич Р., Долотко І. (9))
Підгір’я – Медик
3:5 (Мискоглід А., Захарчук Л.(2), - Вірстюк Р., Іванків В., Данилюк В. (3))
|
VІІІ
-й тур перша
ліга
Фронт змін – Грабовець
10
...
Читати далі »
|
Саджава – Фронт змін
5:8 (Холевчук В. (2), Жирик Р. (3) – Мотуз Р. (3), Стоцький Р., Павлюк І.,
Грицюк А.(3))
Грабовець – Підгір’я
1:6 (Гуменюк В. – Колінковський Р., Михайлишин Р.(2), Микицей Л. (3) )
Перевізник – Медик 4:6
(Філіпович Р. (2), Капущак М. (2) – Вірстюк Р.(2), Данилюк Віт. (3), Семенишин М.)
...
Читати далі »
|
Жураки – Перевізник
10:7 (Добровольський П., Хом’як М. (4), Рожко І., Стефуняк Й. (2), Стефурак М.
(2) – Гладковський С., Капущак М. (2), Мельник І. (2), Філіпович Р. (2) )
Підгір’я – Саджава 3:
...
Читати далі »
|
|