Головна
Мій профіль
Вихід
Неділя, 22.09.2019, 00:46
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 33 34 35

1-й тур перша ліга

Фронт змін – Грабовець 9:3 (Соцький (3), Мотуз (3), Грицюк (2), Глодан – Попович, Вінтоняк, Землянський)

Підгір’я І – Жураки 4:1 (Захарчук (2), Микицей (2) - Добровольський)

Саджава – Медик 4:7  (Жирик (2), Петрів, Холевчук – Вірстюк (2), Данилюк Вік. (2), Данилюк Вас. (2), Іванків)

Категорія: Перша ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 381 | Додав: Admin | Дата: 01.12.2010 | Коментарі (0)

                                                           КАЛЕНДАР

ігор чемпіонату Богородчанського району з  міні – футболу серед команд першої ліги  сезону 2010 – 2011  років (перше коло)

... Читати далі »
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 454 | Додав: Admin | Дата: 20.11.2010 | Коментарі (0)

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні - футболу серед команд другої ліги
сезону 2010-2011 років

І тур 28 листопада
1.Росвіт - Дзвиняч 10.00 год.
2. Сокіл - Підгір'я II 10.50 год.
3. Фронт змін П - Монастирчани 11.40 год.
4. Спартак - Ластівці 12.30 год.
5. Космач – Підгір’я III 13.20 год.
6. Дружба - Скобичівка 14.10 год.
7. Глибоке - Бистриця 15.00 год.

II тур 4 грудня
8. Скобичівка - Космач 10.00 год.
9. Дружба - Росвіт 10.50 год.
10. Підгір’я II - Підгір'я III 11.40 год.
11. Монастирчани - Сокіл 12.30 год.
12. Ластівці - Фронт змін II 13.20 год.
13. Дзвиняч - Глибоке 14.10 год.
14. Бистриця - Спартак 15.00 год.

III тур 12 грудня
15. Підгір'я - Монастирчани 10.00 год.
16. Фронт змін ІІ - Спартак 10.50 год.
17. Р ... Читати далі »
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 729 | Додав: Admin | Дата: 20.11.2010 | Коментарі (0)

1. Грабовець

2. Жураки

3. "Карпати" Старі Богородчани

4. "Медик" Солотвин

5. Саджава

6. Перевізник

7. Підгір'я

8. "Фронт змін" Богородчани

Категорія: Команди учасники | Переглядів: 416 | Додав: Admin | Дата: 15.11.2010 | Коментарі (0)

1. „Бистриця” Солотвин
2. „Явір” Глибоке
3. Дзвиняч
4. „Дружба” Горохолино
5. Космач
6. Ластівці
7. Монастирчани
8. Підгір’я ІІ
9. Підгір’я ІІІ
10. „Росвіт” Росільна
11. „Спартак” Богородчани
12. Скобичівка
13. „Сокіл” Лесівка
14. „Фронт змін II” Хмелівка


Категорія: Команди учасники | Переглядів: 439 | Додав: Admin | Дата: 15.11.2010 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 321-330 331-340 341-345
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz