Головна
Мій профіль
Вихід
Неділя, 15.12.2019, 12:23
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [63]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Сезон 2019/2020 [6]
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 35 36 »

Розклад матчів 5-6 турів чемпіонату району з міні-футболу

Початок матчів о 11.00 год.

5 тур
14.12.2019 (субота) Богородчани

... Читати далі »

Категорія: Сезон 2019/2020 | Переглядів: 260 | Додав: Admin | Дата: 11.12.2019 | Коментарі (0)

Результати матчів:

3 тур
7 грудня (субота)



1. Глибоке - Саджава 3:4

... Читати далі »

Категорія: Сезон 2019/2020 | Переглядів: 209 | Додав: Admin | Дата: 11.12.2019 | Коментарі (0)

Розклад матчів 3-4 турів чемпіонату району з міні-футболу

3 тур
07.12.2019 (субота) Богородчани
15. Глибоке – Саджава 10.00 год.
16. Грабовець – «Bogo Boys» 10.50 год.
17. Ластівці – «Франка» Підгіря 11.40 год.
18. Ветерани – Підгіря 12.30 год.
... Читати далі »

Категорія: Сезон 2019/2020 | Переглядів: 448 | Додав: Admin | Дата: 04.12.2019 | Коментарі (0)

1 тур
30 листопада (субота)


1. Глибоке – Іваниківка 3:1

(Завадський-2, Зіняк О; - Семкович)

... Читати далі »

Категорія: Сезон 2019/2020 | Переглядів: 355 | Додав: Admin | Дата: 04.12.2019 | Коментарі (0)

1 тур
30.11.2019 (субота) Богородчани
1. Глибоке – Іваниківка 10.00 год.
2. Ветерани – Ураган (Підгіря) 10.50 год.
3. Підгіря – «Франка» Підгіря 11.40 год.
4. Ст. Богородчани – Грабовець 12.30 год.
5. Старуня – Забережжя 13.20 год.
6. Ластівці– Саджава
  ... Читати далі »

Категорія: Сезон 2019/2020 | Переглядів: 471 | Додав: Admin | Дата: 29.11.2019 | Коментарі (1)

Чемпіонат Богородчанського району з міні – футболу сезону 2019 – 2020 років

Змагаються команди:
1. Старі Богородчани
2.  Забережжя
3. «Bogo Boys» Богородчани
4. Підгір’я
5. «Франка» Підгір’я
6. «Грабовець
... Читати далі »

Категорія: Сезон 2019/2020 | Переглядів: 273 | Додав: Admin | Дата: 29.11.2019 | Коментарі (0)

В п'ятницю 22-11-2019 р. в приміщенні Богородчанської районної ради (кімната депутата) відбудуться збори представників команд учасниць чемпіонату району з міні футболу, які будуть брати участь в цьогорічному сезоні.

Початок о 16:00

Категорія: Оголошення | Переглядів: 116 | Додав: Admin | Дата: 21.11.2019 | Коментарі (1)

24 лютого, групові матчі

Саджава - Росільна 1:4
Дзвиняч - Підгір'я 2:2
Старуня - Саджава 0:2
Богородчани - Дзвиняч 4:1
Росільна - Старуня 1:2
Підгір'я - Богородчани 2:4

Група А
1. Росільна - 3 очки
2. Саджава - 3 очки
3. Старуня - 3 очки

Група Б
1. Богородчани - 6 очок
2. Підгір'я - 1 очко
3. Дзвиняч - 1 очко

3 березня, півфінали
12.00 год. Росільна - Підгір'я
12.40 год. Саджава - Богородчани
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 229 | Додав: kuzja0 | Дата: 25.02.2019 | Коментарі (0)

ФІНАЛИ 10 лютого (неділя) майданчик Підгір'я

Срібна ліга
104. за 7 місце: Ластівці – Глибівка 7:3
Вальчук-3, Геник-3, Чередніченко - Міщук-2, Іванів

105. за 5 місце: Солотвин – Карпати 3:3, по пен. 3:4
Урсу, Проців, Красілич - Магдій, Гусак, Байгерич

106. за 3 місце: Підгір'я – Молодіжка 5:4
Балаш-2, Тимощук-2, Бойко - Соломка-3, Климів

107. за 1 місце: BogoBoys – Франка 3:3, по пен. 1:2
Сікора, Радульський М, Радульський Ю - Коцаба, Курилюк Д, Курилюк В

Золота ліга

108. за 3 місце: PowerNet – Іваниківка 5:1
Паливода-3, Добровольський, Момот - Якубів

109. за I місце: Старуня – Ветерани 4:1
Долотко-2, Данилюк-2 - Мотуз
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 112 | Додав: kuzja0 | Дата: 10.02.2019 | Коментарі (0)

Золота ліга треті матчі 9 лютого, субота майданчик Підгір'я

102. PowerNet– Старуня 0:3
Данилюк, Канюк, Гладковський

103. Ветерани – Іваниківка 3:2
Онуфрак-3 - Симкович, Якубів

ФІНАЛИ 10 лютого (неділя) майданчик Підгір'я

Срібна ліга
104. за 7 місце: Ластівці – Глибівка 10.00 год.
105. за 5 місце: Солотвин – Карпати 10.50 год.

106. за 3 місце: Підгір'я – Молодіжка 11.40 год.
107. за 1 місце: BogoBoys – Франка 12.30 год.

Золота ліга

108. за 3 місце: PowerNet – Іваниківка 13.30 год.

109. за I місце: Старуня – Ветерани 14.20 год.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 133 | Додав: kuzja0 | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz