Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 13.11.2019, 11:21
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 32 33 34 35 »

Карпати – Підгір’я 5:4 (Збіглей О., Пороговський О. (2), Долотко І. (2) – Михайлишин Р., Колінковський Р. (2), Онуфрак В. ) 

Медик – Жураки 3:0 (Данилюк Віт., Іванків В. (2) ) 

... Читати далі »
Категорія: Перша ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 310 | Додав: Admin | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (0)

Жураки – Грабовець 4:1 (Пиндус І. (2), Добровольський П., Хом’як М. – Попович) 

Перевізник –  Підгір’я 3:4 (Капущак М., Мельник І. (2) – Захарчук Л. (2), Михайлишин Р., Гринишин В.) 

Медик – Фронт змін 3:6 (Вірстюк Р., Данилюк Віт. (2) – Мотуз Р. (2), Стельмахович О. (2), Стоцький Р., Грицюк А.) 

Карпати – Саджава 6:1 (Долотко І. (4), Пороговський О., Збіглей О. – Петрів О.)

Категорія: Перша ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 258 | Додав: Admin | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (0)

VІІ -й тур друга ліга

Дружба – Підгір’я ІІ  3:6 (Паламарчук І. (2), Паламарчук Д. – Савчук ,  Тимощук В. (4), Крайник  С. )

Дзвиняч – Монастирчани 3:1 (Гуменюк І., Гнатюк М., Глов’юк М. – Урсу С. )

Явір – Ластівці 2:5 (Загірняк Ю. (2) – Середюк В. ( ... Читати далі »

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 439 | Додав: Admin | Дата: 15.01.2011 | Коментарі (0)

VІ -й тур друга ліга

Фронт змін ІІ – Підгір’я ІІІ 4:1 (Богоносюк А. (3), Бойчук Р. – Тарзаманов Н. )

Спартак – Скобичівка 5:2 (Коломия В., Герліб І. (2), Поворозник Н. (2) –  Стефуняк Р. (2) )

Ластівці – Росвіт 3:7 (Середюк В. (2), Рудницький М. – Руснак Р. (3), Зіняк О., Струтинський С., Герин Н., Стефурин В. ) ... Читати далі »

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 430 | Додав: Admin | Дата: 02.01.2011 | Коментарі (0)

V-й тур друга ліга

Явір – Підгір’я ІІ 5:2 (Загірняк Ю., Дякун П. (4) – Тимощук В.(2) )

Космач – Дзвиняч 2:5 (Паславський О. (2) – Гуменюк І. (4), Карабанович А. )

Скобичівка – Ластівці 0:1 (Чередниченко І. )

Підгір’я ІІІ – Спартак 2:3 (Тарзаманов Н., Мудрицький Т. – Герліб І., П’ятко І., Поворозник Н. )

... Читати далі »

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 428 | Додав: Admin | Дата: 26.12.2010 | Коментарі (0)

IV-й тур друга ліга

Бистриця – Фронт змін ІІ 2:6 (Котів Н., Огера Ю. – Заруба Н., Загірняк Р. (2), Богоносюк А. (2),    Пилипчук В. )

Монастирчани – Скобичівка 3:2 (Суслик О., Кріцак В. (2) – Байгерич В., Гринишин В.)

Дзвиняч – Дружба 8:2 (Карабінович В.(2), Гуменюк І. (3), Гнатюк М. (2), Глов’юк М. – Доцяк Вас. (2))

Підгір’я ІІ – ... Читати далі »

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 361 | Додав: Admin | Дата: 18.12.2010 | Коментарі (0)

ІІІ-й тур друга ліга

Підгір’я ІІІ – Монастирчани 8:1 (Онуфрак Т. (5), Дутчин А. (2), Федик Д. – Кріцак В. )

Фронт змін ІІ – Спартак 2:0 (Заруба Н., Бойчук Р.)

Росвіт – Космач 6:0 (Руснак Р., Процак Р., Герин Н. (2), Криниця Віт., Пилипчук Т.)

Підгір’я ІІ – Скобичівка 2:2 (Тимощук В., Савчук – Гринишин Вас., Гринишин В.)

Дзвиняч – Бистриця 9:4 (Карабанович А.(5), Карабінович В.(2), Гуменюк І., Глов’юк М. –

Дутко О.(2 ... Читати далі »

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 299 | Додав: Admin | Дата: 12.12.2010 | Коментарі (0)

2-й тур перша ліга

Саджава – Перевізник 2:8 (Яців, Петрів – Капущак М. (5), Капущак Є., Капущак В., Грабовецький С.)

Старі Богородчани – Граб овець 11:2 (Дідич Р. (4), Мискоглід М. (3), Долотко (2), Присяжний, Пороговський – Іванюк, Микула).

Жураки – Фронт змін 3:7 (Ховяк (3), Грицюк (2), Соцький (2), Іванишин, Павлюк, Глодан)

Підгір’я І – Медик 0:4 (Данилюк Вік. (2), Іванків, Вірстюк)

Категорія: Перша ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 650 | Додав: Admin | Дата: 08.12.2010 | Коментарі (3)

ІІ-й тур друга ліга

Космач – Скобичівка 3:3 (Херманюк, Сисак, Воронич – Гринішак О, Гринішак В., Байгерич).

Росільна – Горохолино 10:1 (Прошак (3), Русак (3), Герин (2), Криниця, Пилипчуук – Доцяк Вол.)

Підгір’я ІІІ – Підгір’я ІІ 3:5 (Крайник (2), Тимощук, - Татарський (3), Онуфрак (2)).

Монастирчани – Лесівка 1:6 (Суслик – Сени Ю. (4), Гоголь, Трінчук).

Ластівці – Хмелівка 4:4 (Аннюк (2), Середюк, Макарович – Заруба (2), Загірняк І., Загірняк Р.).

... Читати далі »

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 349 | Додав: Admin | Дата: 04.12.2010 | Коментарі (0)


І-й тур друга ліга

Росільна – Дзвиняч 4:1 (Русак Р. (3), Прошак І, - І.Гуменюк).

Лесівка – Підгір’я ІІ 3:6 (Сени Ю, Трінчук (2) – Тимощук (4), Дтирів, Захарчук)

Хмелівка – Монастирчани 5:2 (Лексин М., За гірняк Р. (3), Дем’янюк – Урсу, Марковецький).

Богородчани – Ластівці 7:1 (Герліб І. (4), Басараб А., Плебан Т., Поворизник Н. – Макарович В.)

... Читати далі »

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 381 | Додав: Admin | Дата: 04.12.2010 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz