Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 13.11.2019, 11:13
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 34 35 »
Перенесені матчі
12 січня (субота), майданчик Підгір'я

Франка – Пороги 12.00 год.
Солотвин – Глибівка 12.50 год.
PowerNet – Ураган 13.40 год.
Підгір’я – Пороги 14.30 год.

12 тур
13 січня (неділя)

78. Франка – Старуня 10.00 год.
79. Солотвин – Ветерани 10.50 год.
80. Bogo Boys – Карпати 11.40 год.
81. Підгір’я – Глибівка 12.30 год.
82. Ластівці – Іваниківка 13.20 год.
83. Молодіжка – Ураган 14.10 год.
84. PowerNet – Пороги 15.00 год.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 105 | Додав: kuzja0 | Дата: 08.01.2019 | Коментарі (0)

11 тур
30 грудня (неділя)


71. Ластівці – Пороги 3:3
Чередніченко І-2, Вальчук - Вірстюк-2, Лешко

72. Bogo Boys – Солотвин 2:2
Радульський, Карабінович - Урсу, Красілич

73. Франка – Глибівка 5:3
Курилюк В-3, Роспопа І, Микицей - Рожко, Ющук, Сабат

74. Молодіжка – Старуня 2:9
Клебан, Соломка - Павлюк-2, Гладковський-2, Долтко-2, Грицюк-2, Канюк

75. PowerNet – Ураган перенесено

76. Іваниківка – Ветерани 3:6
Якубів-3 - Мотуз-2, Онуфрак, Філіпович, Герин, Філіпович

77. Підгір’я – Карпати 4:4
Балаш, Мусатюк, Тимощук, Бойко - Семендяєв, Байгерич, Мискоглід, Кривко
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 106 | Додав: kuzja0 | Дата: 30.12.2018 | Коментарі (0)

Матчі чемпіонату зміщено на раніший термін за погодженням з представниками команд. 11 тур буде зіграно 30 грудня замість 13 січня.

11 тур
30 грудня (неділя)
71. Ластівці – Пороги 10.00 год.
72. Bogo Boys – Солотвин 10.50 год.
73. Франка – Глибівка 11.40 год.
74. Молодіжка – Старуня 12.30 год.
75. PowerNet – Ураган перенесено
76. Іваниківка – Ветерани 14.10 год.
77. Підгір’я – Карпати 15.00 год.

Перенесені матчі Франка - Пороги, Солотвин - Глибівка та Підгір'я - Пороги буде зіграно в окремий день.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 123 | Додав: kuzja0 | Дата: 26.12.2018 | Коментарі (0)

10 тур
23 грудня (неділя)
майданчик Підгір'я

64. Франка – Карпати 5:7
Курилюк В-2, Курилюк І, Микицей, Онуфрак - Іванків-4, Кривко, Байгерич, Семендяєв

65. Bogo Boys – Ветерани 1:7
Жирик - Онуфрак-3, Мотуз-3, Філіпович

66. Підгір’я – Солотвин 7:1
Мачкодера-2, Савчук-2, Мусатюк-2, Тимощук - Красілич

67. PowerNet – Старуня 1:1
Загарняк - Макогон

68. Молодіжка – Глибівка 1:6
Микула - Надрага-2, Криховський, Іванів, Фелик, Андрусишин

69. Ластівці – Ураган 3:1
Синяк-2, Оглоб'як - Сенчук

70. Іваниківка – Пороги 6:1
Симкович-3, Гаргат-2, Ганчак - Глубіцький

9 тур
24 грудня (понеділок)
майданчик Підгір'я

57. Підгір’я – Bogo Boys 3:1
Савчук, Мусатюк, Балаш - Радульський В

58. Франка – Солотвин 8: ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 395 | Додав: kuzja0 | Дата: 24.12.2018 | Коментарі (0)

У зв'язку з тим, що 22 грудня офіційно робочий день, матчі 9 туру переносяться на понеділок 24 грудня.

10 тур
23 грудня (неділя)
майданчик Підгір'я

64. Франка – Карпати 10.00 год.
65. Bogo Boys – Ветерани 10.50 год.
66. Підгір’я – Солотвин 11.40 год.
67. PowerNet – Старуня 12.30 год.
68. Молодіжка – Глибівка 13.20 год.
69. Ластівці – Ураган 14.10 год.
70. Іваниківка – Пороги 15.00 год.

9 тур
24 грудня (понеділок)
майданчик Підгір'я

57. Підгір’я – Bogo Boys 10.00 год.
58. Франка – Солотвин 10.50 год.
59. Молодіжка – Карпати 11.40 год.
60. PowerNet – Глибівка 12.30 год.
61. Іваниківка – Ураган 13.20 год.
62. Пороги – Ветерани 14.10 год.
63. Ластівці – Старуня 15.00 год.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 104 | Додав: kuzja0 | Дата: 18.12.2018 | Коментарі (0)

8 тур
16 грудня (неділя)
майданчик Підгір'я

50. Молодіжка – Солотвин 1:3
Микула – Данилюк-2, Красілич

51. Франка – Bogo Boys 2:4
Курилюк В, Онуфрак – Радульський Ю-2, Радульський В, Сікора

52. Підгір’я – Ветерани 4:8
Мусатюк-2, Бойко-2 – Паславський-3, Онуфрак-3, Семенів, Мотуз

53. PowerNet – Карпати 4:2
Паливода-2, Момот, Загірняк – Байгерич-2

54. Іваниківка – Старуня 3:2
Якубів-2, Симкович – Долотко, Канюк

55. Пороги – Ураган 2:3
Лешко, Ясінський – Василів, Барган, Федорко

56. Ластівці – Глибівка 3:1
Вальчук, Чередніченко, Геник - Іванів
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 77 | Додав: kuzja0 | Дата: 16.12.2018 | Коментарі (0)

7 тур
15 грудня (субота)
майданчик Підгір'я

43. Іваниківка – Глибівка 5:2
Якубів-3, Симкович-2 – Надрага, Шевцов

44. Молодіжка – Bogo Boys 3:1
Соломка М, Соломка М, Микула - Сікора

45. Франка – Підгір’я 1:4
Роспопа – Бойко-2, Балаш, Мачкодера

46. PowerNet – Солотвин 11:1
Добровольський-3, Паливода-3, Дидич-2, Загірняк-2, Момот – Бойко

47. Ластівці – Карпати 4:3
Вальчук-2, Чередніченко-2 – Гусак-2, Байгерич

48. Пороги – Старуня 1:9
Ясінчук – Долотко-3, Сисак-3, Канюк-2, Гладковський

49. Ураган – Ветерани 2:4
Федорко, Семенів (авт.) – Філіпович-2, Мотуз, Семенів
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 59 | Додав: kuzja0 | Дата: 15.12.2018 | Коментарі (0)

7 тур
15 грудня (субота) майданчик Підгір'я

43. Іваниківка – Глибівка 10.00 год.
44. Молодіжка – Bogo Boys 10.50 год.
45. Франка – Підгір’я 11.40 год.
46. PowerNet – Солотвин 12.30 год.
47. Ластівці – Карпати 13.20 год.
48. Пороги – Старуня 14.10 год.
49. Ураган – Ветерани 15.00 год.

8 тур
16 грудня (неділя) майданчик Підгір'я

50. Молодіжка – Солотвин 10.00 год.
51. Франка – Bogo Boys 10.50 год.
52. Підгір’я – Ветерани 11.40 год.
53. PowerNet – Карпати 12.30 год.
54. Іваниківка – Старуня 13.20 год.
55. Пороги – Ураган 14.10 год.
56. Ластівці – Глибівка 15.00 год.

Хто з представників команд ще не здали заявки та внески, необхідно до 16 грудня передати організаторам або суддям.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 71 | Додав: kuzja0 | Дата: 12.12.2018 | Коментарі (0)

5 тур
08 грудня (субота)
майданчик Підгір'я

29. Молодіжка – Франка 1:11
Клебан - Курилюк В-4, Роспопа-2, Коцаба, Курилюк Д, Онуфрак, Курилюк І, Сакулич

30. Ластівці – Bogo Boys 0:4
Радульський Ю-4

31. Старуня – Ветерани 2:2
Данилюк, Долотко - Філіпович-2

32. Підгір’я – PowerNet 1:6
Тимощук - Добровольський-2, Загірняк, Сенич, П'ятко, Дидич

33. Іваниківка – Солотвин 4:2
Якубів-2, Атаманчук, Симкович - Данилюк-2

34. Пороги – Карпати 4:5
Дем'янів-3, Гудемнюк - Семендяєв-3, Гусак, Байгерич

35. Ураган – Глибівка 1:2
Василів - Надрага, Швецов

6 тур
09 грудня (неділя)
майданчик Підгір'я

36. Молодіжка – Підгір’я 2:13
Микула, Соломка - Бойко-6, Балаш-3, Тимощук-2, Мусатюк-2

37. Ластівці – Солотвин ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 429 | Додав: kuzja0 | Дата: 09.12.2018 | Коментарі (0)

У зв'язку з неготовністю проводити матчі на майданчику в Богородчанах, ігри проводяться у Підгір'ї. Перенесені матчі буде зіграно у вихідні дні у вільні дати.

5 тур
08 грудня (субота) майданчик Підгір'я


29. Молодіжка – Франка 10.00 год.
30. Ластівці – Bogo Boys 10.50 год.
31. Старуня – Ветерани 11.40 год.
32. Підгір’я – PowerNet 12.30 год.
33. Іваниківка – Солотвин 13.20 год.
34. Пороги – Карпати 14.10 год.
35. Ураган – Глибівка 15.00 год.

6 тур
09 грудня (неділя) майданчик Підгір'я


36. Молодіжка – Підгір’я 10.00 год.
37. Ластівці – Солотвин 10.50 год.
38. Пороги – Глибівка 11.40 год.
39. Франка – Ветерани 12.30 год.
40. Ураган – Старуня 13.20 год.
41. Іваниківка – Карпати 14.10 год.
42. PowerNet – Bogo Boys 15.00 год.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 83 | Додав: kuzja0 | Дата: 05.12.2018 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz