Головна
Мій профіль
Вихід
Вівторок, 04.08.2020, 23:06
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [63]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Сезон 2019/2020 [18]
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 35 36 37

1-й тур перша ліга

Фронт змін – Грабовець 9:3 (Соцький (3), Мотуз (3), Грицюк (2), Глодан – Попович, Вінтоняк, Землянський)

Підгір’я І – Жураки 4:1 (Захарчук (2), Микицей (2) - Добровольський)

Саджава – Медик 4:7  (Жирик (2), Петрів, Холевчук – Вірстюк (2), Данилюк Вік. (2), Данилюк Вас. (2), Іванків)

Категорія: Перша ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 437 | Додав: Admin | Дата: 01.12.2010 | Коментарі (0)

                                                           КАЛЕНДАР

ігор чемпіонату Богородчанського району з  міні – футболу серед команд першої ліги  сезону 2010 – 2011  років (перше коло)

... Читати далі »
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 514 | Додав: Admin | Дата: 20.11.2010 | Коментарі (0)

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні - футболу серед команд другої ліги
сезону 2010-2011 років

І тур 28 листопада
1.Росвіт - Дзвиняч 10.00 год.
2. Сокіл - Підгір'я II 10.50 год.
3. Фронт змін П - Монастирчани 11.40 год.
4. Спартак - Ластівці 12.30 год.
5. Космач – Підгір’я III 13.20 год.
6. Дружба - Скобичівка 14.10 год.
7. Глибоке - Бистриця 15.00 год.

II тур 4 грудня
8. Скобичівка - Космач 10.00 год.
9. Дружба - Росвіт 10.50 год.
10. Підгір’я II - Підгір'я III 11.40 год.
11. Монастирчани - Сокіл 12.30 год.
12. Ластівці - Фронт змін II 13.20 год.
13. Дзвиняч - Глибоке 14.10 год.
14. Бистриця - Спартак 15.00 год.

III тур 12 грудня
15. Підгір'я - Монастирчани 10.00 год.
16. Фронт змін ІІ - Спартак 10.50 год.
17. Р ... Читати далі »
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 785 | Додав: Admin | Дата: 20.11.2010 | Коментарі (0)

1. Грабовець

2. Жураки

3. "Карпати" Старі Богородчани

4. "Медик" Солотвин

5. Саджава

6. Перевізник

7. Підгір'я

8. "Фронт змін" Богородчани

Категорія: Команди учасники | Переглядів: 482 | Додав: Admin | Дата: 15.11.2010 | Коментарі (0)

1. „Бистриця” Солотвин
2. „Явір” Глибоке
3. Дзвиняч
4. „Дружба” Горохолино
5. Космач
6. Ластівці
7. Монастирчани
8. Підгір’я ІІ
9. Підгір’я ІІІ
10. „Росвіт” Росільна
11. „Спартак” Богородчани
12. Скобичівка
13. „Сокіл” Лесівка
14. „Фронт змін II” Хмелівка


Категорія: Команди учасники | Переглядів: 498 | Додав: Admin | Дата: 15.11.2010 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 341-350 351-360 361-365
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2020Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz