Головна
Мій профіль
Вихід
Понеділок, 14.10.2019, 04:11
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2016 » Лютий » 6 » Результати 6 лютого
17:29
Результати 6 лютого
перенесений ІV тур 6 лютого (субота)
Група А
31. Монастирчани – Старуня-2 7:1

Суслик М-3, Урсу-2, Суслик С, Макарович - Павлов

32. Росільна – Старі Богородчани 1:1
Паливода - Кострубій

33. Гринівка-Нивочин – Пороги 1:6
Сенич – Вірстюк Рус-2, Гудемнюк-2, Глубіцький-2

34. Отрада – Маркова 5:4
Добровольський-2, Руснак-3 – Крицький М-2, Крицький І, Уманців

35. Іваниківка – Скобичівка 4:1
Катрич-2, Атаманчук, Симкович - Багрій

Старуня - вихідний

Група Б
36. Ветерани – Саджава 8:3

Кульчак-3, Гладковський-2, Колінковський, Філіпович, Клебан – Максимів, Криховський, Приймак

37. Глибоке – Ластівці 5:2
Завадський-3, Харик, Романів – Грицюк, Рудницький

38. Космач – Глибівка-юн 6:11
Семенів-3, Бабінський, Герин, Паливода – Надрага-4, Гоголь-3, Іванів-2, Сабат, Шевцов

39. Дзвиняч – PowerNet 0:7
Момот-3, Дидич, Челепіс, Сенич, Гуменяк (авт)

40. Підгір’я – Підгір’я-юн 8:4
Онуфрак-2, Гоголь-2, Герин-2, Дмитрів, Канюк – Мусатюк-2, Тимощук, Савчук

Діброва – вихідний
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 409 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz