Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 11.12.2019, 13:10
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [63]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Сезон 2019/2020 [4]
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Сезон 2015-2016
« 1 2 3 »
перенесений ІV тур 6 лютого (субота)
Група А
31. Монастирчани – Старуня-2 10.00 год.

32. Росільна – Старі Богородчани 10.50 год.
33. Гринівка-Нивочин – Пороги 11.40 год.
34. Отрада – Маркова 12.30 год.
35. Іваниківка – Скобичівка 13.20 год.
Старуня - вихідний

Група Б
36. Ветерани – Саджава 10.00 год.
37. Глибоке – Ластівці 10.50 год.
38. Космач – Глибівка-юн 11.40 год.
39. Дзвиняч – PowerNet 12.30 год.
40. Підгір’я – Підгір’я-юн 13.20 год.
Діброва – вихідний

ХІ тур 7 лютого (неділя)
Група А
101. Старуня-2 – Гринівка-Нивочин 10.00 год.
102. Отрада – Старі Богородчани 10.50 год.
103. Маркова – Старуня 11.40 год.
104. Монастирчани – Скобичівка 12.30 год.
10 ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 397 | Додав: kuzja0 | Дата: 04.02.2016 | Коментарі (0)

Х тур 31 січня (неділя)
Група А


91. Іваниківка – Монастирчани 8:3

Якубів-4, Катрич-3, Атаманчук – Суслик М-2, Кузюк

92. Скобичівка – Маркова 5:2
Магдій-2, Байгерич В, Іванків, Байгерич Ю – Крицький-2

93. Старуня – Старуня-2 5:2
Мотуз-2, Глодан-2, Грицюк – Грицюк-2

94. Отрада – Пороги 2:4
Іванів, Добровольський – Вірстюк, Глубіцький, Стоцький, Бойченюк

95. Ст. Богородчани – Гринівка-Нивочин 8:3
Гусак-3, Збіглей-3, Кострубій-2 – Головенко-3

Росільна – вихідний

Група Б

96. Дзвиняч – Глибоке +:-

97. Підгір’я – Ветерани 8:4 ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 423 | Додав: kuzja0 | Дата: 31.01.2016 | Коментарі (0)

ІХ тур 30 січня (субота)
Група А

81. Ст. Богородчани – Старуня 0:4

Макогон-2, Процак, Данилюк

82. Старуня-2 – Скобичівка 1:4
Лукач – Стефуняк-2, Іванків, Магдій

83. Гринівка-Нивочин – Отрада 2:3
Головенко, Сенич – Добровольський, Бочкур, Слободян

84. Маркова – Іваниківка 0:5
Катрич-2, Ганчак, Якубів, Симкович

85. Росільна – Пороги 1:3
Паливода – Вірстюк Рус., Вірстюк Ром., Глубіцький

Монастирчани – вихідний

Група Б

86. Ластівці – PowerNet 2:8

Середюк, Максимлюк – Челепіс-2, Паливода-2, Дидич, Долотко, Момот, Куртин
... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 379 | Додав: kuzja0 | Дата: 30.01.2016 | Коментарі (0)

ІХ тур 30 січня (субота)
Група А


81. Ст. Богородчани – Старуня 10.00 год.
82. Старуня-2 – Скобичівка 10.50 год.
83. Гринівка-Нивочин – Отрада 11.40 год.
84. Маркова – Іваниківка 12.30 год.
85. Росільна – Пороги 13.20 год.
Монастирчани - вихідний

Група Б
86. Ластівці – PowerNet 10.00 год.
87. Підгір’я-юн – Саджава 10.50 год.
88. Підгір’я – Діброва 11.40 год.
89. Ветерани – Дзвиняч 12.30 год.
90. Глибоке – Космач 13.20 год.
Глибівка-юн – вихідний

Х тур 31 січня (неділя)
Група А


91. Іваниківка – Монастирчани 10.00 год.
92. Скобичівка – Маркова 10.50 год.
93. Старуня – Старуня-2 11.40 год.
94. Отрада – Пороги 12.30 год.
95. Ст. Богородчани – Гринівка-Нивочин 13.20 год. ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 332 | Додав: kuzja0 | Дата: 29.01.2016 | Коментарі (0)

Бомбардири станом на 24.01.2016 року:
П. Дмитрів (Підгір'я) - 23 голи, Т. Онуфрак (Підгір'я) - 20 голів, І. Долотко ("PowerNet") - 15 голів, Р. Стоцький(Пороги) - 14 голів.
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 192 | Додав: kuzja0 | Дата: 24.01.2016 | Коментарі (0)

VІІІ тур 24 січня (неділя)

Група А
71. Пороги – Монастирчани 4:3

Стоцький-3, Вірстюк – Кріцак, Урсу, Суслик

72. Отрада – Росільна 3:3
Кавінський, Ковтун, Добровольський – Стефурин, Канюк, Паливода

73. Іваниківка – Старуня-2 8:1
Катрич-2, Ганчак-2, Атаманчук-2, Якубів, Симкович - Лукач

74. Ст. Богородчани – Скобичівка 1:3
Мискоглід – Магдій-2, Багрій

75. Старуня – Гринівка-Нивочин 4:1
Іванишин-2, Грицюк-2 – Головенко

Маркова – вихідний

Група Б
76. Космач – Ветерани 2:3

Паливода, Сисак – Філіпович-2, Паславський

... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 448 | Додав: kuzja0 | Дата: 24.01.2016 | Коментарі (2)

VІІ тур 23 січня (субота)
Група А
61. Скобичівка – Гринівка-Нивочин 5:2

Магдій-2, Багрій-2, Байгерич - Головенко, Семанчук

62. Ст. Богородчани – Іваниківка 0:1
Яковів

63. Старуня – Отрада 3:1
Грицюк, Макогон, Данилюк - Добровольський

64. Росільна – Монастирчани 1:0
Паливода

65. Маркова – Пороги 4:4
Крицький І-3, Крицький М – Бойченюк-2, Вірстюк, Стоцький

Старуня-2 - вихідний

Група Б
66. Глибівка-юн – Підгір’я-юн 3:7

Петрів, Гоголь, Надрага – Бойко-3, Тимощук-2, Мусатюк, Дутчин

67. Ластівці – Підгір’я 3:11
Шутак, Чередніченко ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 377 | Додав: kuzja0 | Дата: 23.01.2016 | Коментарі (1)

VІІ тур 23 січня (субота)
Група А
61. Скобичівка – Гринівка-Нивочин 10.00 год.
62. Ст. Богородчани – Іваниківка 10.50 год.
63. Старуня – Отрада 11.40 год.
64. Росільна – Монастирчани 12.30 год.
65. Маркова – Пороги 13.20 год.
Старуня-2 - вихідний
Група Б
66. Глибівка-юн – Підгір’я-юн 10.00 год.
67. Ластівці – Підгір’я 10.50 год.
68. Саджава – Дзвиняч 11.40 год.
69. Діброва – Космач 12.30 год.
70. Глибоке – Ветерани 13.20 год.
PowerNet – вихідний

VІІІ тур 24 січня (неділя)
Група А
71. Пороги – Монастирчани 10.00 год.
72. Отрада – Росільна 10.50 год.
73. Іваниківка – Старуня-2 11.40 год.
74. Ст. Богородчани – Скобичівка 12.30 год.
75. Старуня – Гринівка-Нивочин 13.20 год.
Маркова - ви ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 351 | Додав: kuzja0 | Дата: 21.01.2016 | Коментарі (0)

Бомбардири станом на 17.01.2016 року:
Т. Онуфрак (Підгір'я) - 13 голів, П. Дмитрів (Підгір'я) - 11, Р. Стоцький та Р. Вірстюк (Пороги) - по 10 голів.
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 246 | Додав: kuzja0 | Дата: 17.01.2016 | Коментарі (2)

VІ тур 17 січня (неділя)
Група А

51. Росільна – Маркова 3:1

Паливода-2, Хмельовський - Крицький

52. Старуня-2 – Пороги 4:13
Геник, Вальчук, Гриців, Григорук – Стоцький-5, Вірстюк-3, Гладковський-2, Гудемнюк-2, Бойченюк

53. Іваниківка – Гринівка-Нивочин 4:2
Катрич-2, Яковів, Гаргат – Сенич, Головенко

54. Старуня – Скобичівка 8:4
Глодан-4, Мотуз-2, Грицюк, Данилюк – Магдій-3, Байгерич

55. Отрада – Монастирчани 4:1
Ковтун-2, Струтинський, Руснак – Суслик М

Ст. Богородчани – вихідний

Група Б
56. Глибоке – Діброва 3:4

Загірняк-2, Романів – Яко ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 422 | Додав: kuzja0 | Дата: 17.01.2016 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-29
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz