Головна
Мій профіль
Вихід
П`ятниця, 18.10.2019, 19:32
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Сезон 2015-2016
« 1 2 3
V тур 16 січня (субота)
Група А

41. Скобичівка – Отрада 3:2

Магдій, Багрій, Стефуняк – Добровольський-2

42. Старуня – Іваниківка 2:1
Грицюк, Мотуз - Якубів

43. Старі Богородчани – Пороги 1:8
Гусак – Стоцький-3, Гладковський, Бойченюк, Вірстюк Ром., Вірстюк Рус., Гудемнюк

44. Старуня-2 – Росільна 1:3
Григорук – Загірняк, Кропивницький, Паливода

45. Маркова – Монастирчани 2:3
Мартинюк, Крицький - Суслик О-3

Гринівка-Нивочин - вихідний

Група Б
46. Глибівка-юн – Дзвиняч 1:9

Іванів – Максимів-3, Гуменюк-3, Карабінович В-2, Карабінович П
... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 394 | Додав: kuzja0 | Дата: 16.01.2016 | Коментарі (0)

Продовжуємо згідно календаря

V тур 16 січня (субота)
Група А
41. Скобичівка – Отрада 10.00 год.
42. Старуня – Іваниківка 10.50 год.
43. Старі Богородчани – Пороги 11.40 год.
44. Старуня-2 – Росільна 12.30 год.
45. Маркова – Монастирчани 13.20 год.
Гринівка-Нивочин - вихідний
Група Б
46. Глибівка-юн – Дзвиняч 10.00 год.
47. Ластівці – Космач 10.50 год.
48. Саджава – Глибоке 11.40 год.
49. Підгір’я – PowerNet 12.30 год.
50. Діброва – Ветерани 13.20 год.
Підгір’я-юн – вихідний

VІ тур 17 січня (неділя)
Група А
51. Росільна – Маркова 10.00 год.
52. Старуня-2 – Пороги 10.50 год.
53. Іваниківка – Гринівка-Нивочин 11.40 год.
54. Старуня – Скобичівка 12.30 год.
55. Отрада – Монастирчани 13.20 год.
Ст. Богородчани - вихідний
Група Б
56. Глибоке – Діброва 10.00 год.
57. Саджав ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 354 | Додав: kuzja0 | Дата: 14.01.2016 | Коментарі (0)

У зв'язку з несприятливими погодніми умовами ігри 4 туру (10 січня) переносяться на пізніший термін. Наступні ігри згідно календаря заплановано на 16-17 січня, про зміни слідкувати за оголошеннями на сайті.
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 211 | Додав: kuzja0 | Дата: 08.01.2016 | Коментарі (1)

ІІІ тур 3 січня (неділя)

Група А Богородчани


21. Пороги – Старуня 0:2

Макогон, Грицюк

22. Отрада – Іваниківка 0:4
Якубів-3, Семкович

23. Гринівка-Нивочин – Росільна 0:2
Зіняк, Паливода

24. Ст. Богородчани – Монастирчани 4:0
Кострабій-2, Мискоглід, Збіглей

25. Старуня-2 – Маркова 3:1
Геник-2, Вальчук - Крицький

Скобичівка - вихідний

Група Б Підгір'я

26. Підгір’я-юн – Дзвиняч 7:5

Бойко-2, Балаш-2, Тимощук-2, Карабінович В(а) – Гуменюк-2, Максимів-2, Карабінович П

27. PowerNet – Космач 12:0 ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 534 | Додав: kuzja0 | Дата: 03.01.2016 | Коментарі (2)

ІІІ тур 3 січня (неділя)

Група А
21. Пороги – Старуня 10.00 год.
22. Отрада – Іваниківка 10.50 год.
23. Гринівка-Нивочин – Росільна 11.40 год.
24. Ст. Богородчани – Монастирчани 12.30 год.
25. Старуня-2 – Маркова 13.20 год.
Скобичівка - вихідний

Група Б
26. Підгір’я-юн – Дзвиняч 10.00 год.
27. PowerNet – Космач 10.50 год.
28. Глибівка-юн – Глибоке 11.40 год.
29. Ластівці – Ветерани 12.30 год.
30. Саджава – Діброва 13.20 год.
Підгір’я - вихідний
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 225 | Додав: kuzja0 | Дата: 01.01.2016 | Коментарі (3)

ІІ тур 27 грудня (неділя)

Група А Богородчани


11. Маркова – Ст. Богородчани 0:2
Гусак, Кострабій

12. Отрада – Старуня-2 5:2
Кавінський-4, Струтинський – Лукач, Вальчук

13. Гринівка-Нивочин – Монастирчани 3:2
Фелик-2, Фафлей – Слугоцький, Суслик

14. Росільна – Старуня 5:7
Грай-2, Петришин, Кропивницький, Хмельовський – Грицюк-4, Макогон, Глодан, Іванишин

15. Пороги – Скобичівка 6:3
Стоцький-2, Гладковський-2, Вірстюк-2 – Іванків, Михайлів, Магдій

Іваниківка - вихідний

Група Б Підгір'я

... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 1244 | Додав: kuzja0 | Дата: 27.12.2015 | Коментарі (0)

ІІ тур 27 грудня (неділя)

Група А Богородчани

11. Маркова – Ст. Богородчани 10.00 год.
12. Отрада – Старуня-2 10.50 год.
13. Гринівка-Нивочин – Монастирчани 11.40 год.
14. Росільна – Старуня 12.30 год.
15. Пороги – Скобичівка 13.20 год.
Іваниківка - вихідний

Група Б Підгір'я

16. Діброва – Ластівці 10.00 год.
17. Ветерани – Глибівка-юн 10.50 год.
18. PowerNet – Глибоке 11.40 год.
19. Підгір’я-юн – Космач 12.30 год.
20. Підгір’я – Дзвиняч 13.20 год.
Саджава - вихідний

Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 152 | Додав: kuzja0 | Дата: 25.12.2015 | Коментарі (0)

Чемпіонат району з міні-футболу
Результати І тур, 20.12.2015 р.

Група А, Богородчани


Старі Богородчани - Старуня-2 4:0
Гусак-3, Пилипів

Старуня - Монастирчани 7:3
Данилюк-3, Мотуз-3, Грицюк - Суслик-3

Гринівка-Нивочин - Маркова 0:3
Крицький-2, Білусяк

Іваниківка - Пороги 3:6
Атаманчук-2, Якубів - Вірстюк-4, Лешко, Вірстюк Рус.

Скобичівка - Росільна 1:2
Магдій - Паливода, Кропивницький

Отрада - вихідний

Група Б, Підгір'я

Підгір'я - Космач 9:4

Онуфрак-4, Канюк-3, Дмитрів-2 - Семенів ... Читати далі »

Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 446 | Додав: kuzja0 | Дата: 20.12.2015 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-29
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz