Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 13.11.2019, 11:19
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Оголошення
« 1 2 3 4 5 6 7 »
ХІV тур
21 лютого (субота)


105. Підгір’я-юн – Фермер 10.00 год.
106. Діброва – Глибівка 10.50 год.
107. Монастирчани – Раковець 11.40 год.
108. Гринівка-Нивочин – Ластівці 12.30 год.
109. Хмелівка – Космач 13.20 год.
110. Підгір’я – Саджава +:-
111. Отрада – Дзвиняч 14.10 год.
112. Старуня – Ст. Богородчани 15.00 год.

ХV тур
22 лютого (неділя)


113. Підгір’я – Раковець 10.50 год.
114. Отрада – Саджава +:-
115. Підгір’я-юн – Монастирчани 11.40 год.
116. Глибівка – Фермер 12.30 год.
117. Ст. Богородчани – Діброва 13.20 год.
118. Гринівка-Нивочин – Старуня 14.10 год.
119. Космач – Ластівці 15.00 год.
120. Дзвиняч – Хмелівка 15.40 год.

ХІІІ тур
28 лютого (субота)


97. Підгір’я – Монастирчани 10.50 год.
98. Фермер – Раковець 11.40 год.
99. Підгір’я ... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 470 | Додав: kuzja0 | Дата: 19.02.2015 | Коментарі (0)

Отрада - Фермер +:-
Підгір'я - Хмелівка 3:4

Гоголь-2, Онуфрак Т - Загірняк Ю-2, Загірняк І, Зіняк

У зв'язку з оголошенням жалоби в районі, матчі міні-футболу та волейболу з неділі 15 лютого переносяться на пізніше.
Категорія: Оголошення | Переглядів: 288 | Додав: kuzja0 | Дата: 14.02.2015 | Коментарі (0)

Перенесені матчі
14 лютого (субота)

37. Фермер – Отрада 12.00 год.
60. Хмелівка – Підгір’я 12.40 год.

ХІІІ тур
15 лютого (неділя)


98. Фермер – Раковець 10.50 год.
99. Підгір’я-юн – Діброва 11.40 год.
100. Ст. Богородчани – Ластівці 12.30 год.
97. Підгір’я – Монастирчани 13.20 год.
101. Саджава – Дзвиняч -:+
102. Хмелівка – Гринівка-Нивочин 14.10 год.
103. Глибівка – Старуня 15.40 год.
104. Космач – Отрада 15.00 год.
Категорія: Оголошення | Переглядів: 225 | Додав: kuzja0 | Дата: 10.02.2015 | Коментарі (0)

ХІІ тур
8 лютого (неділя)


89. Ст. Богородчани – Хмелівка 10:3
Долотко-5, Дидич Т-2, Паливода-2, Стельмахович - Завадський, Заруба, Загірняк

90. Діброва – Раковець 8:3
Романів-2, Роспопа-2, Сенчук-2, Яковенко, Савчук - Близнюк-2, Красілич

91. Підгір’я-юн – Старуня 5:11
Балаш-4, Мачкодера - Грицюк-4, Данилюк-3, Процак-2, Вірстюк, Макогон

92. Підгір’я – Фермер +:-

93. Космач – Дзвиняч 3:4
Сисак-2, Паливода - Карабінович П-2, Гуменюк, Максимів

94. Отрада – Гринівка-Нивочин +:-

95. Глибівка – Ластівці 2:3
Іванців, ... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 413 | Додав: kuzja0 | Дата: 08.02.2015 | Коментарі (0)

ХІ тур
7 лютого (субота)


81. Гринівка-Нивочин – Дзвиняч 3:4
Пронь, Сенич, Доцяк - Карабінович В-2, Максимів-2

82. Монастирчани – Фермер 11:5
Суслик М-3, Бурса Т-2, Бурса І-2, Урсу-2, Суслик О, Макарович - Філіпович-2, Капущак-2

83. Раковець – Старуня -:+

84. Підгір’я – Діброва 6:5
Гоголь-2, Красілич-2, Онуфрак Т, Дмитрів - Сенчук, Роспопа, Романів, Яковенко, Савчук

85. Ст. Богородчани – Отрада 5:7
Дидич Р-3, Долотко-2 - Іванишин-3, Канюк-2, Мотуз, Стоцький

86. Космач – Саджава +:-

87. Підгір’я-юн – Ластівці 3:0
... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 383 | Додав: kuzja0 | Дата: 07.02.2015 | Коментарі (0)

ХІ тур
7 лютого (субота)


81. Гринівка-Нивочин – Дзвиняч 10.00 год.

82. Монастирчани – Фермер 10.50 год.

83. Раковець – Старуня 11.40 год.

84. Підгір’я – Діброва 12.30 год.

85. Ст. Богородчани – Отрада 14.10 год.

86. Космач – Саджава +:-

87. Підгір’я-юн – Ластівці 15.00 год.

88. Глибівка – Хмелівка 15.40 год.


ХІІ тур
8 лютого (неділя)


89. Ст. Богородчани – Хмелівка 10.00 год.

90. Діброва – Раковець 10.50 год.

91. Підгір’я-юн – Старуня 11.40 год.

92. Підгір’я – Фермер 12.30 год.

93. Космач – Дзвиняч 13.20 год.

94. Отрада – Гринівка-Нивочин < ... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 376 | Додав: kuzja0 | Дата: 06.02.2015 | Коментарі (0)

Бомбардири станом на 01.02.2015 року:

Долотко І. – 26, Сисак А. – 20, Данилюк В. – 18, Вірстюк Р. - 18, Бурса Т. - 17, Стоцький Р. - 15, Дидич Т. - 14, Мотуз Р. - 14, Дмитрів П. - 13.
Категорія: Оголошення | Переглядів: 172 | Додав: kuzja0 | Дата: 03.02.2015 | Коментарі (0)

ІХ тур
31 січня (субота)


65. Фермер – Діброва 6:3
Клебан-4, Філіпович, Колінковський - Романів-2, Роспопа

66. Глибівка – Дзвиняч 1:5
Гоголь - Гуменюк-2, Гловлюк, Семків, Максимів

67. Гринівка-Нивочин – Саджава 5:0
Головенко-3, Гоголь, Фелик

68. Монастирчани – Старуня 2:12
Урсу, Бурса - Вірстюк-4, Глодан-3, Грицюк-2, Данилюк, Процак, Павлюк

69. Раковець – Хмелівка 1:3
Кубірка - Загірняк Ю-2, Зіняк

70. Космач – Ст. Богородчани 3:7
Сисак-2, Семенів - Дидич Т-3, Долотко-2, Збіглей, Дидич Р

71. Підгір’я-юн – Отрада 6:9 ... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 439 | Додав: kuzja0 | Дата: 03.02.2015 | Коментарі (1)

ІХ тур
31 січня (субота)

65. Фермер – Діброва 10.00 год.
66. Глибівка – Дзвиняч 10.50 год.
67. Гринівка-Нивочин – Саджава 11.40 год.
68. Монастирчани – Старуня 12.30 год.
69. Раковець – Хмелівка 13.20 год.
70. Космач – Ст. Богородчани 14.10 год.
71. Підгір’я-юн – Отрада 15.00 год.
72. Ластівці – Підгір’я 15.40 год.

Х тур
1 лютого (неділя)

73. Діброва – Монастирчани 10.00 год.
74. Ластівці – Раковець 10.50 год.
75. Фермер – Саджава 11.40 год.
76. Підгір’я – Старуня 12.30 год.
77. Підгір’я-юн – Хмелівка 13.20 год.
78. Дзвиняч – Ст. Богородчани 14.10 год.
79. Глибівка – Отрада 15.00 год.
80. Космач – Гринівка-Нивочин 15.40 год.
Категорія: Оголошення | Переглядів: 283 | Додав: kuzja0 | Дата: 28.01.2015 | Коментарі (1)

VІІІ тур
25 січня (неділя)


57. Діброва – Саджава 3:0
Роспопа-2, Романів

58. Ластівці – Монастирчани 4:3
Грицюк-3, Середюк - Бурса-2, Суслик

59. Старуня – Фермер 5:1
Макогон-2, Процак-2, Вірстюк - Яцурак

60. Хмелівка – Підгір’я перенесено

61. Раковець – Отрада 1:16
Красілич - Стоцький-4, Добровольський-3, Іванишин-3, Мотуз-2, Герин-2, Струтинський, Канюк

62. Космач – Глибівка 9:4
Сисак-4, Семенів-3, Паливода-2 - Іванів-2, Сабат, Ющук

63. Гринівка-Нивочин – Ст. Богородчани 3:7
Сенич-2, Фелик - Момот-5, Долотко-2 ... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 373 | Додав: kuzja0 | Дата: 26.01.2015 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz