Головна
Мій профіль
Вихід
П`ятниця, 18.10.2019, 19:33
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2015 » Лютий » 19 » Анонс заключної частини
11:37
Анонс заключної частини
ХІV тур
21 лютого (субота)


105. Підгір’я-юн – Фермер 10.00 год.
106. Діброва – Глибівка 10.50 год.
107. Монастирчани – Раковець 11.40 год.
108. Гринівка-Нивочин – Ластівці 12.30 год.
109. Хмелівка – Космач 13.20 год.
110. Підгір’я – Саджава +:-
111. Отрада – Дзвиняч 14.10 год.
112. Старуня – Ст. Богородчани 15.00 год.

ХV тур
22 лютого (неділя)


113. Підгір’я – Раковець 10.50 год.
114. Отрада – Саджава +:-
115. Підгір’я-юн – Монастирчани 11.40 год.
116. Глибівка – Фермер 12.30 год.
117. Ст. Богородчани – Діброва 13.20 год.
118. Гринівка-Нивочин – Старуня 14.10 год.
119. Космач – Ластівці 15.00 год.
120. Дзвиняч – Хмелівка 15.40 год.

ХІІІ тур
28 лютого (субота)


97. Підгір’я – Монастирчани 10.50 год.
98. Фермер – Раковець 11.40 год.
99. Підгір’я-юн – Діброва 12.30 год.
100. Ст. Богородчани – Ластівці 13.20 год.
101. Саджава – Дзвиняч -:+
102. Хмелівка – Гринівка-Нивочин 14.10 год.
103. Глибівка – Старуня 15.00 год.
104. Космач – Отрада 15.40 год.

Раунд плей-офф
1/4 фіналу 1 березня (неділя)


Срібна ліга
121. 5 місце – 12 місце 11.00 год.
122. 6 місце – 11 місце 11.50 год.
123. 7 місце – 10 місце 12.40 год.
124. 8 місце – 9 місце 13.30 год.

1/2 фіналу 1 березня (неділя)

Золота ліга
127. 1 місце – 4 місце 14.10 год.
128. 2 місце – 3 місце 15.00 год.

1/2 фіналу 7 березня (субота)

Срібна ліга
125. перем. 121 – перем. 124 12.00 год.
126. перем. 122 – перем. 123 12.50 год.

ФІНАЛИ 8 березня (неділя)

Срібна ліга
129. за 3 місце: прогр.125 – прогр. 126 12.00 год.
130. за 1 місце: перем. 125 – перем. 126 12.50 год.

Золота ліга
131. за 3 місце: прогр. 127 – прогр. 128 13.40 год.
132. за I місце: перем. 127 – перем. 128 14.30 год.
Категорія: Оголошення | Переглядів: 465 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz