Головна
Мій профіль
Вихід
П`ятниця, 18.10.2019, 19:56
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Оголошення
« 1 2 3 4 5 6 7 »
У середу 2 грудня 2015 року (16.00 год.) відбудеться організаційна нарада щодо проведення чемпіонату району з міні-футболу.
На неділю 6 грудня заплановано провести кубок у Підгір'ї.
Запрошуємо представників команд. Нарада відбудеться у кімнаті депутата на 3 поверсі райдержадміністрації.
Категорія: Оголошення | Переглядів: 183 | Додав: kuzja0 | Дата: 30.11.2015 | Коментарі (1)

Фінал з міні-футболу
З грудня по березень у с. Підгір’я проводився чемпіонат району з міні-футболу, у якому взяли участь 16 команд. Фінал раунду плей-офф проходив у сонячний недільний день - 8 березня. За підсумками календарних матчів згідно турнірної таблиці визначились фіналісти золотої (перші 4 команди) та срібної ліг (5-12 місця). У срібній лізі в матчі за третє місце зустрілися Хмелівка і Гринівка-Нивочин. Рахунок 5-5 не визначив переможця, а в серії пенальті точнішими були хмелівські футболісти. У фіналі срібної ліги грали ветерани районного футболу – Фермер та молодь з Дзвиняча. Гра була цікавою, але досвід є досвід і більш майстерні фермери здолали суперників з рахунком 4-2, ставши переможцем срібної ліги.
Серед найсильніших в матчі за 3 місце зустрілися Старі Богородчани та Підгір’я. Перший там пройшов в рівній боротьбі, а от у другому - невелику перевагу мали старобогородчанці, чим вони і успішно скористалися, перемігши з рах ... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 467 | Додав: kuzja0 | Дата: 09.03.2015 | Коментарі (0)

ФІНАЛ 8 березня (неділя)

Срібна ліга
129. за 3 місце: Хмелівка – Гринівка-Нивочин 5:5 по пен. 3:2

Завадський-3, Зіняк, Богоносюк - Головенко-2, Сенич-2, Пронь

130. за 1 місце: Дзвиняч – Фермер 2:4
Семенів, Максимів - Клебан, Філіпович, Паславський, Яцурак

Золота ліга
131. за 3 місце: Підгір’я – Ст. Богородчани 1:3

Онуфрак Т - Дидич Т-2, Долотко

132. за I місце: Отрада – Старуня 1:1 по пен. 0:1
Мотуз - Макогон
Категорія: Оголошення | Переглядів: 294 | Додав: kuzja0 | Дата: 08.03.2015 | Коментарі (0)

Раунд плей-офф

1/2 фіналу 7 березня (субота)

Срібна ліга
125. Хмелівка – Дзвиняч 4:6

Завадський-2, Богоносюк, Заруба - Канюк-2, Максимів-2, Карабінович П, Гнатюк

126. Гринівка-Нивочин – Фермер 3:9
Сенич, Семанчук, Пронь - Паславський-3, Руснак-2, Яцурак, Клебан, Колінковський, Капущак

ФІНАЛИ 8 березня (неділя)

Срібна ліга
129. за 3 місце: Хмелівка – Гринівка-Нивочин 12.00 год.
130. за 1 місце: Дзвиняч – Фермер 12.50 год.

Золота ліга
131. за 3 місце: Підгір’я – Ст. Богородчани 13.40 год.
132. за I місце: Отрада – Старуня 14.30 год.
Категорія: Оголошення | Переглядів: 258 | Додав: kuzja0 | Дата: 02.03.2015 | Коментарі (0)

Раунд плей-офф
1/4 фіналу 1 березня (неділя)

Срібна ліга
121. Хмелівка – Підгір’я-юн 3:0

Зіняк, Богоносюк, Загірняк

122. Монастирчани – Гринівка-Нивочин 3:7
Суслик М-2, Бурса І - Головенко-2, Сенич-2, Пронь-2, Семенчук

123. Фермер – Космач 4:2
Філіпович-2, Гладковський, Клебан - Херманюк, Сисак

124. Дзвиняч – Ластівці 5:2
Карабінович П-2, Максимів, Семенів, Канюк - Чередніченко А, Гриців

1/2 фіналу 1 березня (неділя)

Золота ліга
127. Отрада – Підгір’я 4:1

Стоцький-2, Мотуз, Герин - Висоцкіс

128. Старуня – Старі Богородчани 4:1
Грицюк-3, Вірстюк - Долот ... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 330 | Додав: kuzja0 | Дата: 01.03.2015 | Коментарі (0)

Раунд плей-офф
1/4 фіналу 1 березня (неділя)


Срібна ліга

121. Хмелівка – Підгір’я-юн 11.00 год.
122. Монастирчани – Гринівка-Нивочин 11.50 год.
123. Фермер – Космач 12.40 год.
124. Дзвиняч – Ластівці 13.30 год.

1/2 фіналу 1 березня (неділя)

Золота ліга

127. Отрада – Підгір’я 14.10 год.
128. Старуня – Старі Богородчани 15.00 год.
Категорія: Оголошення | Переглядів: 231 | Додав: kuzja0 | Дата: 28.02.2015 | Коментарі (0)

ХІІІ тур
28 лютого (субота)


97. Підгір’я – Монастирчани 6:7
Гладковський-3, Онуфрак В-2, Онуфрак Т - Бурса І-3, Суслик М-2, Суслик С, Онуфрак Т(а)

98. Фермер – Раковець +:-

99. Підгір’я-юн – Діброва 6:1
Мусатюк-2, Балаш-2, Курилюк, Зеленюк - Рожко

100. Ст. Богородчани – Ластівці 11:3
Паливода-3, Долотко-3, Челепіс-2, Момот, Збіглей, Грицак(а) - Вальчук, Середюк, Рудницький

101. Саджава – Дзвиняч -:+

102. Хмелівка – Гринівка-Нивочин 3:6
Загірняк І, Василевський, Богоносюк - Сенич-3, Головенко-2, Семанчук

103. Глибівка – Старуня ... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 355 | Додав: kuzja0 | Дата: 28.02.2015 | Коментарі (0)

ХІІІ тур
28 лютого (субота)


97. Підгір’я – Монастирчани 11.40 год.
98. Фермер – Раковець +:-
99. Підгір’я-юн – Діброва 12.30 год.
100. Ст. Богородчани – Ластівці 13.20 год.
101. Саджава – Дзвиняч -:+
102. Хмелівка – Гринівка-Нивочин 14.10 год.
103. Глибівка – Старуня 15.00 год.
104. Космач – Отрада 15.40 год.

Раунд плей-офф
1/4 фіналу 1 березня (неділя)


Срібна ліга

121. 5 місце – 12 місце 11.00 год.
122. 6 місце – 11 місце 11.50 год.
123. 7 місце – 10 місце 12.40 год.
124. 8 місце – 9 місце 13.30 год.

1/2 фіналу 1 березня (неділя)
Золота ліга
127. 1 місце – 4 місце 14.10 год.
128. 2 місце – 3 місце 15.00 год.
Категорія: Оголошення | Переглядів: 237 | Додав: kuzja0 | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

ХV тур
22 лютого (неділя)

113. Підгір’я – Раковець +:-

114. Отрада – Саджава +:-

115. Підгір’я-юн – Монастирчани 3:5
Курилюк, Мусатюк, Лунів - Бурса-2, Суслик М-2, Урсу

116. Глибівка – Фермер 3:6
Іванів, Андрусишин, Ющук - Клебан-4, Захарчук, Колінковський

117. Ст. Богородчани – Діброва 11:2
Долотко-8, Момот-2, Стельмахович - Романів, Яковенко

118. Гринівка-Нивочин – Старуня -:+

119. Космач – Ластівці 3:3
Херманюк, Герин, Паливода - Середюк, Гриців, Вальчук

120. Дзвиняч – ... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 393 | Додав: kuzja0 | Дата: 22.02.2015 | Коментарі (0)

ХІV тур
21 лютого (субота)


105. Підгір’я-юн – Фермер 9:6
Курилюк-3, Балаш-3, Мачкодера-2, Мусатюк - Руснак-2, Клебан, Захарчук, Капущак, Філіпович

106. Діброва – Глибівка 3:5
Рожко-2, Савчук - Іванів-2, Ющук, Бойко, Сабат

107. Монастирчани – Раковець 10:7
Бурса І-4, Урсу-4, Суслик О, Макарович - Близник-5, Кубірка, Рудяк

108. Гринівка-Нивочин – Ластівці 6:0
Головенко-4, Сенич, Пронь

109. Хмелівка – Космач 9:4
Завадський-2, Загірняк Ю-2, Стефурин-2, Гринів, Богоносюк, Дутчин Н - Семенів-2, Загірняк І (авт.), Паливода

110. Підгір’я – Саджава +:-

... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 389 | Додав: kuzja0 | Дата: 21.02.2015 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz