ІХ тур 31 січня (субота) 65. Фермер – Діброва 6:3 Клебан-4, Філіпович, Колінковський - Романів-2, Роспопа 66. Глибівка – Дзвиняч 1:5 Гоголь - Гуменюк-2, Гловлюк, Семків, Максимів 67. Гринівка-Нивочин – Саджава 5:0 Головенко-3, Гоголь, Фелик 68. Монастирчани – Старуня 2:12 Урсу, Бурса - Вірстюк-4, Глодан-3, Грицюк-2, Данилюк, Процак, Павлюк 69. Раковець – Хмелівка 1:3 Кубірка - Загірняк Ю-2, Зіняк 70. Космач – Ст. Богородчани 3:7 Сисак-2, Семенів - Дидич Т-3, Долотко-2, Збіглей, Дидич Р 71. Підгір’я-юн – Отрада 6:9
...
Читати далі »
|
ІХ тур 31 січня (субота)
65. Фермер – Діброва 10.00 год. 66. Глибівка – Дзвиняч 10.50 год. 67. Гринівка-Нивочин – Саджава 11.40 год. 68. Монастирчани – Старуня 12.30 год. 69. Раковець – Хмелівка 13.20 год. 70. Космач – Ст. Богородчани 14.10 год. 71. Підгір’я-юн – Отрада 15.00 год. 72. Ластівці – Підгір’я 15.40 год.
Х тур 1 лютого (неділя)
73. Діброва – Монастирчани 10.00 год. 74. Ластівці – Раковець 10.50 год. 75. Фермер – Саджава 11.40 год. 76. Підгір’я – Старуня 12.30 год. 77. Підгір’я-юн – Хмелівка 13.20 год. 78. Дзвиняч – Ст. Богородчани 14.10 год. 79. Глибівка – Отрада 15.00 год. 80. Космач – Гринівка-Нивочин 15.40 год.
|
VІІІ тур 25 січня (неділя) 57. Діброва – Саджава 3:0 Роспопа-2, Романів 58. Ластівці – Монастирчани 4:3 Грицюк-3, Середюк - Бурса-2, Суслик 59. Старуня – Фермер 5:1 Макогон-2, Процак-2, Вірстюк - Яцурак 60. Хмелівка – Підгір’я перенесено 61. Раковець – Отрада 1:16 Красілич - Стоцький-4, Добровольський-3, Іванишин-3, Мотуз-2, Герин-2, Струтинський, Канюк 62. Космач – Глибівка 9:4 Сисак-4, Семенів-3, Паливода-2 - Іванів-2, Сабат, Ющук 63. Гринівка-Нивочин – Ст. Богородчани 3:7 Сенич-2, Фелик - Момот-5, Долотко-2
...
Читати далі »
|
VІІ тур 24 січня (субота) 49. Підгір’я-юн – Космач 3:8 Курилюк-2, Балаш - Сисак-5, Паливода-2, Семенів 50. Ст. Богородчани – Саджава 8:2 Долотко-4, Паливода, Дидич Т, Збіглей, Момот - Петрів С, Надрага 51. Старуня – Діброва 11:3 Грицюк-5, Данилюк-3, Макогон, Процак, Павлюк - Яковенко, Роспопа, Романів 52. Хмелівка – Монастирчани 6:2 Завадський-2, Зіняк-2, Стефурин, Богоносюк - Бурса-2 53. Підгір’я – Отрада 2:3 Дмитрів-2 - Стоцький-2, Канюк 54. Фермер – Ластівці 13:4 Капущак-4, Філіпович-3, Гладковський-2, Руснак-2, Клебан-2 - Середюк, Вальчук, Геник, Чередніч
...
Читати далі »
|
VІІ тур 24 січня (субота)
49. Підгір’я-юн – Космач 10.00 год.
50. Ст. Богородчани – Саджава 10.50 год.
51. Старуня – Діброва 11.40 год.
52. Хмелівка – Монастирчани 12.30 год.
53. Підгір’я – Отрада 13.20 год.
54. Фермер – Ластівці 14.10 год.
55. Раковець – Дзвиняч 15.00 год.
56. Глибівка – Гринівка-Нивочин 15.40 год.
VІІІ тур 25 січня (неділя)
57. Діброва – Саджава 10.00 год.
58. Ластівці – Монастирчани 10.50 год.
59. Старуня – Фермер 11.40 год.
60. Хмелівка – Підгір’я 12.30 год.
61. Раковець – Отрада 13.20 год.
62. Космач – Глибівка 14.10 год.
63. Гринівка-Нивочин – Ст. Богородчани 15.00 год.
64. Дзвиняч – Підгір’я-юн 15.40 год.
|
VI тур 18 січня (неділя)
46. Отрада – Монастирчани 5:4 Стоцький-2, Канюк, Добровольський, Мотуз - Бурса-4
47. Старуня – Саджава 9:3 Данилюк-3, Вірстюк-2, Павлюк-2, Процак, Глодан - Петрів С, Канюк, Петрів О
48. Космач – Раковець 5:3 Сисак-4, Паливода - Близнюк-2, Вірстюк
5. Фермер – Ст. Богородчани 3:4 Філіпович-2, Гладковський - Дидич Р-2, Дидич Т-2
|
VІ тур 17 січня (субота)
41. Ст. Богородчани – Глибівка 11:7 Долотко-4, Дидич Р-3, Дидич Т-2, Мискоглід, Паливода - Надрага-3, Фелик-2, Іванів, Бойко
42. Гринівка-Нивочин – Підгір’я-юн 1:2 Сенич - Мусатюк-2
43. Ластівці – Діброва 3:1 Середюк-2, Чередніченко І - Яковенко
44. Хмелівка – Фермер 6:4 Завадський-4, Мориквас, Загірняк - Паславський, Руснак, Гладковський, Філіпович
45. Підгір’я – Дзвиняч 12:0 Дмитрів-6, Онуфрак Т-3, Гоголь, Савчук, Гладковський
|
V тур 11 січня (неділя) 33. Старуня – Ластівці 14:7 Вірстюк-7, Грицюк-2, Оглоб’як-2, Данилюк-2, Глодан - Середюк-4, Грицюк-2, Гриців 34. Діброва – Хмелівка 2:5 Роспопа, Романів - Дутчин-2, Завадський, Зіняк, Мориквас 35. Глибівка – Саджава 7:2 Сабат-4, Надрага-2, Іванів - Середюк, Надрага 36. Підгір’я – Космач 5:3 Онуфрак Т-3, Гладковський, Дмитрів - Косович, Семенів, Климбус 37. Фермер – Отрада перенесено 38. Раковець – Гринівка-Нивочин 3:5 Глубіцький-2, Рудяк - Сенич Ю-2, Сенич В, Гоголь, Головенко
...
Читати далі »
|
ІІІ тур 28 грудня (неділя) 17. Раковець – Глибівка 8:2 Красілич-3, Глубіцький-3, Кубірка, Герліб - Надрага, Іванів 18. Ластівці – Хмелівка 2:2 Вальчук, Середюк - Гринів, Зіняк 19. Діброва – Дзвиняч 2:1 Савчук, Рожко - Максимлюк 20. Старуня – Отрада 2:2 Данилюк, Грицюк - Мотуз, Стоцький 21. Фермер – Космач 5:4 Руснак-4, Філіпович - Сисак-2, Семенів, Косович 22. Підгір’я – Ст. Богородчани 3:2 Онуфрак Т-2, Дмитрів - Долотко, Дидич Т 23. Підгір’я-юн – Саджава 2:2 Балаш-2 - Петрів, Мороз
...
Читати далі »
|
Чемпіонат району з міні-футболу ІІ тур 27 грудня (субота) 9. Ластівці – Отрада 3:6 Гриців-2, Чередніченко А - Мотуз-2, Струтинський-2, Канюк, Добровольський 10. Дзвиняч – Старуня 3:7 Гловлюк-2, Карабінович В - Вірстюк-2, Глодан, Данилюк, Оглоб’як, Грицюк, Павлюк 11. Космач – Діброва 3:1 Сисак-2, Паливода - Роспопа 12. Гринівка-Нивочин – Фермер 2:3 Сенич, Фелик - Яцурак-2, Руснак 13. Ст. Богородчани – Монастирчани 13:0 Долотко-5, Момот-3, Дидич Т-2, ДидичР-2, Челепіс 14. Глибівка – Підгір’я 1:6 Надрага - Гоголь-2, Гладковський-2, Онуфрак Т, Савчук
...
Читати далі »
|
|