Головна
Мій профіль
Вихід
П`ятниця, 18.10.2019, 19:31
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Сезон 2016-17
« 1 2
VІ тур 29 січня (неділя)
Група А
46. Старуня – Сокіл 11.00 год.
47. Маркова – Ст. Богородчани 11.50 год.
48. Дзвиняч – Іваниківка 12.40 год.
49. Глибоке – Богородчани 13.30 год.
Ластівці - вихідний
Група Б
50. Франка – Глибівка 11.00 год.
51. Космач – Росільна 11.50 год.
52. PowerNet – Дзвиняч-юн 12.40 год.
53. Підгір’я – Монастирчани 13.30 год.
54. Діброва – Грабовець 14.20 год.
Категорія: Сезон 2016-17 | Переглядів: 207 | Додав: kuzja0 | Дата: 28.01.2017 | Коментарі (0)

V тур 21 січня (субота)
Група А


37. Маркова – Ластівці 2:3

Прокопів, Вовк – Геник-2, Чередніченко А

38. Дзвиняч – Сокіл 4:2
Гуменяк-2, Карабінович В-2, – Фелик, Головенко

39. Глибоке – Ст. Богородчани 2:6
Завадський-2 – Гусак-2, Байгерич-2, Магдій, Іванків

40. Богородчани – Іваниківка 1:5
Сенич – Симкович-2, Атаманчук, Катрич, Ганчак

Старуня - вихідний

Група Б

41. PowerNet – Діброва 10:1

Паливода-4, Момот-3, Челепіс-2, Дидич - Сеньчук

42. Грабовець – Глибівка 2:4
Ясінський, Землянський – Сабат-3, Ющук

... Читати далі »
Категорія: Сезон 2016-17 | Переглядів: 585 | Додав: kuzja0 | Дата: 21.01.2017 | Коментарі (0)

ІV тур 15 січня (неділя)

Група А
28. Дзвиняч – Старуня 0:7

Вірстюк-3, Стоцький-2, Данилюк, Павлюк

29. Глибоке – Ластівці 1:3
Загірняк – Чередніченко А, Чередніченко І, Геник

30. Богородчани – Сокіл 4:0
Сенич-2, Лунів, Савчук

31. Іваниківка – Ст. Богородчани 2:3
Якубів-2 – Гусак-2, Долотко

Маркова - вихідний

Група Б
32. Діброва – Дзвиняч-юн 1:0

Романів

33. Франка – Космач 1:4
Курилюк І – Семенів-2, Паливода, Сисак

34. Підгір’я – Росільна 4:0
Балаш-2, Мачкодера, Гоголь

35. ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2016-17 | Переглядів: 546 | Додав: kuzja0 | Дата: 15.01.2017 | Коментарі (0)

ІV тур 15 січня (неділя)
Група А
28. Дзвиняч – Старуня 11.00 год.
29. Глибоке – Ластівці 11.50 год.
30. Богородчани – Сокіл 12.40 год.
31. Іваниківка – Ст. Богородчани 13.30 год.
Маркова - вихідний
Група Б
32. Діброва – Дзвиняч-юн 11.00 год.
33. Франка – Космач 11.50 год.
34. Підгір’я – Росільна 12.40 год.
35. Глибівка – PowerNet 13.30 год.
36. Монастирчани – Грабовець 14.20 год.
Категорія: Сезон 2016-17 | Переглядів: 131 | Додав: kuzja0 | Дата: 14.01.2017 | Коментарі (0)

ІІІ тур 25 грудня (неділя)
Група А

19. Глибоке – Маркова 5:3

Завадський-4, Мориквас – Василів-2, Крицький

20. Богородчани – Старуня 0:6
Стоцький-4, Данилюк, Вірстюк

21. Іваниківка – Ластівці 0:1
Чередніченко І

22. Ст. Богородчани – Сокіл 5:1
Долотко-2, Байгерич, Воронич, Гусак - Фелик

Дзвиняч - вихідний

Група Б

23. Франка – Росільна 2:4

Курилюк, Сакулич – Кропивницький-2, Куртяк, Грай

24. Підгір’я – Дзвиняч-юн 25:1
Бойко-8, Мачкодера-5, Дмитрів-5, Тимощук-3, Савчук, Гладковський, Капчук, Кицман - Ковалів

... Читати далі »

Категорія: Сезон 2016-17 | Переглядів: 602 | Додав: kuzja0 | Дата: 25.12.2016 | Коментарі (1)

ІІ тур 24 грудня (субота)

Група А

10. Богородчани – Дзвиняч 2:1

Фафлей-2 - Гуменяк

11. Іваниківка – Маркова 6:0
Якубів-2, Мишко, Симкович, Атаманчук, Крицький (авт)

12. Старі Богородчани – Старуня 1:3
Іванків - Іванишин-2, Макогон

13. Сокіл – Ластівці 2:3
Пронь, Головенко - Середюк, Вальчук, Чередніченко А

Глибоке – вихідний

Група Б

14. Росільна – Грабовець 4:1

Куртяк-2, Петришин, Грай – Грабовецький Д

15. Космач – PowerNet 1:4
Куртин (авт.) – Паливода-3, Челепіс

16. Підг ... Читати далі »

Категорія: Сезон 2016-17 | Переглядів: 377 | Додав: kuzja0 | Дата: 24.12.2016 | Коментарі (0)

1 тур, 18 грудня, неділя

Група А, Богородчани


Глибоке – Іваниківка 1:3

Завадський – Симкович-2, Ганчак

Старі Богородчани – Дзвиняч 4:3
Іванків-2, Магдій, Іванків (авт) – Гнатюк, Волочій, Максимів

"Сокіл" Гринівка-Нивочин – Маркова 2:2
Пронь-2 – Крицький, Вовк

Ластівці – Старуня 2:5
Рудницький, Середюк – Вірстюк-3, Іванишин-2

Богородчани - вихідний

Група Б, Підгір'я

Підгір'я – Грабовець 6:3

Бойко-3, Тимощук-2, Мачкодера – Дейнега, Капущак, Грабовецький

Космач – Діброва 7:1
Хер ... Читати далі »

Категорія: Сезон 2016-17 | Переглядів: 464 | Додав: kuzja0 | Дата: 18.12.2016 | Коментарі (1)

1-10 11-17
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz