VІ тур 29 січня (неділя) Група А 46. Старуня – Сокіл 11.00 год. 47. Маркова – Ст. Богородчани 11.50 год. 48. Дзвиняч – Іваниківка 12.40 год. 49. Глибоке – Богородчани 13.30 год. Ластівці - вихідний Група Б 50. Франка – Глибівка 11.00 год. 51. Космач – Росільна 11.50 год. 52. PowerNet – Дзвиняч-юн 12.40 год. 53. Підгір’я – Монастирчани 13.30 год. 54. Діброва – Грабовець 14.20 год.
|
V тур 21 січня (субота) Група А
37. Маркова – Ластівці 2:3 Прокопів, Вовк – Геник-2, Чередніченко А 38. Дзвиняч – Сокіл 4:2 Гуменяк-2, Карабінович В-2, – Фелик, Головенко 39. Глибоке – Ст. Богородчани 2:6 Завадський-2 – Гусак-2, Байгерич-2, Магдій, Іванків 40. Богородчани – Іваниківка 1:5 Сенич – Симкович-2, Атаманчук, Катрич, Ганчак Старуня - вихідний Група Б
41. PowerNet – Діброва 10:1 Паливода-4, Момот-3, Челепіс-2, Дидич - Сеньчук 42. Грабовець – Глибівка 2:4 Ясінський, Землянський – Сабат-3, Ющук
...
Читати далі »
|
ІV тур 15 січня (неділя)
Група А 28. Дзвиняч – Старуня 0:7 Вірстюк-3, Стоцький-2, Данилюк, Павлюк 29. Глибоке – Ластівці 1:3 Загірняк – Чередніченко А, Чередніченко І, Геник 30. Богородчани – Сокіл 4:0 Сенич-2, Лунів, Савчук 31. Іваниківка – Ст. Богородчани 2:3 Якубів-2 – Гусак-2, Долотко Маркова - вихідний
Група Б 32. Діброва – Дзвиняч-юн 1:0 Романів 33. Франка – Космач 1:4 Курилюк І – Семенів-2, Паливода, Сисак 34. Підгір’я – Росільна 4:0 Балаш-2, Мачкодера, Гоголь 35.
...
Читати далі »
|
ІV тур 15 січня (неділя) Група А 28. Дзвиняч – Старуня 11.00 год. 29. Глибоке – Ластівці 11.50 год. 30. Богородчани – Сокіл 12.40 год. 31. Іваниківка – Ст. Богородчани 13.30 год. Маркова - вихідний Група Б 32. Діброва – Дзвиняч-юн 11.00 год. 33. Франка – Космач 11.50 год. 34. Підгір’я – Росільна 12.40 год. 35. Глибівка – PowerNet 13.30 год. 36. Монастирчани – Грабовець 14.20 год.
|
ІІІ тур 25 грудня (неділя)
Група А
19. Глибоке – Маркова 5:3
Завадський-4, Мориквас – Василів-2, Крицький
20. Богородчани – Старуня 0:6
Стоцький-4, Данилюк, Вірстюк
21. Іваниківка – Ластівці 0:1
Чередніченко І
22. Ст. Богородчани – Сокіл 5:1
Долотко-2, Байгерич, Воронич, Гусак - Фелик
Дзвиняч - вихідний
Група Б
23. Франка – Росільна 2:4
Курилюк, Сакулич – Кропивницький-2, Куртяк, Грай
24. Підгір’я – Дзвиняч-юн 25:1
Бойко-8, Мачкодера-5, Дмитрів-5, Тимощук-3, Савчук, Гладковський, Капчук, Кицман - Ковалів
...
Читати далі »
|
ІІ тур 24 грудня (субота)
Група А
10. Богородчани – Дзвиняч 2:1
Фафлей-2 - Гуменяк
11. Іваниківка – Маркова 6:0
Якубів-2, Мишко, Симкович, Атаманчук, Крицький (авт)
12. Старі Богородчани – Старуня 1:3
Іванків - Іванишин-2, Макогон
13. Сокіл – Ластівці 2:3
Пронь, Головенко - Середюк, Вальчук, Чередніченко А
Глибоке – вихідний
Група Б
14. Росільна – Грабовець 4:1
Куртяк-2, Петришин, Грай – Грабовецький Д
15. Космач – PowerNet 1:4
Куртин (авт.) – Паливода-3, Челепіс
16. Підг
...
Читати далі »
|
1 тур, 18 грудня, неділя
Група А, Богородчани
Глибоке – Іваниківка 1:3
Завадський – Симкович-2, Ганчак
Старі Богородчани – Дзвиняч 4:3
Іванків-2, Магдій, Іванків (авт) – Гнатюк, Волочій, Максимів
"Сокіл" Гринівка-Нивочин – Маркова 2:2
Пронь-2 – Крицький, Вовк
Ластівці – Старуня 2:5
Рудницький, Середюк – Вірстюк-3, Іванишин-2
Богородчани - вихідний
Група Б, Підгір'я
Підгір'я – Грабовець 6:3
Бойко-3, Тимощук-2, Мачкодера – Дейнега, Капущак, Грабовецький
Космач – Діброва 7:1
Хер
...
Читати далі »
|
|