Головна
Мій профіль
Вихід
Понеділок, 14.10.2019, 04:16
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2017 » Лютий » 19 » Результати 19 лютого
19:02
Результати 19 лютого
Раунд плей-офф
1/4 фіналу, 19 лютого (неділя)

Срібна ліга
82. Іваниківка – Діброва 7:1

Симкович-2, Атаманчук-2, Мишко, Катрич, Ганчак - Роспопа М

83. Глибоке – Франка 10:2
Загірняк І-3, Загірняк Ю-3, Заруба-2, Дутчин-2, Гринів-2 - Курилюк І-2

84. Дзвиняч – Монастирчани 6:1
Ерназаров-4, Волочій, Максимів - Суслик О

85. Маркова – Росільна 0:3
Хмельовський-3

Золота ліга
86. Старуня – Глибівка 4:3

Стоцький-2, Данилюк-2 - Бекеша, Сабат, Ющук

87. Ластівці – Космач 4:3
Чередніченко І, Вальчук, Чередніченко А, Геник - Сисак, Паливода, Герин

88. Старі Богородчани – PowerNet 5:1
Долотко, Байгерич, Магдій, Гусак, Добровольський (авт) - Момот

89. Богородчани – Підгір’я 2:2, по пен. 2:3
Руснак-2 - Балаш-2

1/2 фіналу, 26 лютого (неділя)

Золота ліга 5-8 місця

90. Глибівка – PowerNet 10.00 год.
91. Космач – Богородчани 10.50 год.

Срібна ліга
92. Іваниківка – Дзвиняч 11.40 год.
93. Глибоке – Росільна 12.30 год.

Золота ліга
94. Старуня – Старі Богородчани 13.30 год.
95. Ластівці – Підгір'я 14.20 год.
Категорія: Сезон 2016-17 | Переглядів: 675 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz