Головна
Мій профіль
Вихід
П`ятниця, 18.10.2019, 19:22
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2016 » Січень » 17 » Результати 17 січня
17:49
Результати 17 січня
VІ тур 17 січня (неділя)
Група А

51. Росільна – Маркова 3:1

Паливода-2, Хмельовський - Крицький

52. Старуня-2 – Пороги 4:13
Геник, Вальчук, Гриців, Григорук – Стоцький-5, Вірстюк-3, Гладковський-2, Гудемнюк-2, Бойченюк

53. Іваниківка – Гринівка-Нивочин 4:2
Катрич-2, Яковів, Гаргат – Сенич, Головенко

54. Старуня – Скобичівка 8:4
Глодан-4, Мотуз-2, Грицюк, Данилюк – Магдій-3, Байгерич

55. Отрада – Монастирчани 4:1
Ковтун-2, Струтинський, Руснак – Суслик М

Ст. Богородчани – вихідний

Група Б
56. Глибоке – Діброва 3:4

Загірняк-2, Романів – Яковенко-2, Роспопа, Романів

57. Саджава – Космач 0:7
Семенів-2, Паливода-2, Сисак-2, Косович

58. Дзвиняч – Ластівці 10:3
Карабінович П-4, Максимів П-3, Гуменюк, Волочій, Максимів О – Шутак-2, Середюк

59. Підгір’я – Глибівка-юн 16:3
Дмитрів-7, Онуфрак-6, Гоголь-2, Герин – Надрага, Сабат, Гоголь

60. Підгір’я-юн – PowerNet 6:8
Тимощук-2, Балаш, Савчук, Бойко, Дутчин – Долотко-3, Момот-2, Паливода, Дидич, Челепіс

Ветерани – вихідний
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 412 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz