Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 16.10.2019, 10:11
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Сезон 2013-2014
« 1 2 3 4 5 »
1 березня (субота)

ІІ ліга перенесені матчі

Пороги – Гринівка 6:11
Дем’янів-4, Гудилюк, Данилюк - Сенич-8, Новицький-3

Сокіл – Підгір’я 0:2
Дмитрів, Гоголь

І ліга 11 тур

Перевізник – Іваниківка 2:1
Дем’яник, Клебан - Якубів

Старі Богородчани – Медик 2:7
Паливода, Момот - Віртюк-4, Канюк-2, Яцурак

Отрада – Старуня 6:7
Іванишин-4, Добровольський, Михайлів - Данилюк-3, Глодан-2, Грицюк, Веприк

2 березня (неділя)
ІІ ліга 8 тур


Сокіл – Гринівка 8:2
Фелик-4, ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 448 | Додав: kuzja0 | Дата: 02.03.2014 | Коментарі (0)

1 березня (субота)
ІІ ліга перенесені матчі


Пороги – Гринівка 12.00 год.
Сокіл – Підгір’я 12.40 год.


І ліга 11 тур

Перевізник – Іваниківка 11.00 год.
Старі Богородчани – Медик 14.10 год.
Отрада – Старуня 15.00 год.


2 березня (неділя)

ІІ ліга 8 тур

Сокіл – Гринівка 10.00 год.
Скобичівка – Ластівці 10.50 год.

І ліга 12 тур

Ст. Богородчани – Перевізник 11:40 год.
Іваниківка – Старуня 12.30 год.
Медик – Отрада 15.00 год ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 458 | Додав: kuzja0 | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (0)

У зв'язку з трагічними подіями у Києві та інших містах України, матчі 22-23 лютого та Свято Футболу переносяться на пізніше. Висловлюємо щире співчуття постраждалим та сім'ям померлих.
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 270 | Додав: kuzja0 | Дата: 21.02.2014 | Коментарі (0)

ІІ ліга 9 тур
16 лютого (неділя)


Діброва – Монастирчани 1:4
Рожко - Бурса-2, Суслик М, Суслик О

Космач – Сокіл 1:3
Ярич - Фелик-2, Пронь

Пороги – Глибівка -:+

Ластівці – Хмелівка 2:5
Середюк, Рудницький - Загірняк Ю-3, Гриців, Загірняк Р

Саджава – Скобичівка 5:3
Канюк-2, Петрів О-2, Петрів С - Байгерич-3

Гринівка – Горохолина +:-

Підгір’я – вихідний

І ліга 10 тур
16 лютого (неділя)


Старуня – Старі Богородчани 4:3 ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 496 | Додав: kuzja0 | Дата: 16.02.2014 | Коментарі (4)

ІІ ліга 13 тур
15 лютого (субота)


Монастирчани – Хмелівка 2:3
Суслик, Бурса - Загірняк Ю, Дутчин, Заруба

Підгір’я – Космач 7:3
Дмитрів-3, Онуфрак В-2, Онуфрак Т, Савчук М - Семенів, Косович, Паливода

Пороги – Скобичівка 2:4
Данилюк-2 - Байгерич-2, Менюк-2

Ластівці – Гринівка 3:2
Шутак-2, Чередніченко - Калашніков, Новицький

Діброва – Сокіл 2:6
Яковенко-2 - Сенич-3, Фелик-2, Пронь

Саджава – Горохолина +:-

Глибівка– вихідна
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 273 | Додав: kuzja0 | Дата: 15.02.2014 | Коментарі (0)

ІІ ліга 13 тур
15 лютого (субота)

Монастирчани – Хмелівка 11.00 год.
Підгір’я – Космач 11.50 год.
Пороги – Скобичівка 12.40 год.
Ластівці – Гринівка 13.30 год.
Діброва – Сокіл 14.10 год.
Глибівка, Саджава – вихідні

ІІ ліга 9 тур
16 лютого (неділя)

Діброва – Монастирчани 09.30 год.
Космач – Сокіл 11.50 год.
Пороги – Глибівка 13.20 год.
Ластівці – Хмелівка 14.00 год.
Саджава – Скобичівка 14.50 год.
Підгір’я, Гринівка – вихідні

І ліга 10 тур
16 лютого (неділя)

Старуня – Старі Богородчани 10.10 год.
Медик – Перевізник 11.00 год.
Отрада – Іваниківка 12.30 год.
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 281 | Додав: kuzja0 | Дата: 13.02.2014 | Коментарі (1)

ХІІ тур ІІ ліга
9 лютого (неділя)

78. Ластівці – Горохолина +:-

79. Гринівка – Підгір’я 1:9

Калашніков - Онуфрак Т-5, Гоголь, Савчук, Крайник, Дмитрів

80. Пороги – Космач -:+

81. Сокіл – Саджава 4:2

Фелик-2, Пронь Н, Пронь І - Канюк, Холевчук

82. Хмелівка – Глибівка 2:3
Загірняк Ю-2 - Іванів, Надрага, Ющук

84. Скобичівка – Монастирчани 3:5
Байгерич-3 - Суслик-3, Бурса-2

Діброва – вихідний

І ліга
9 лютого (неділя)
9 тур

34.Отрада – Перевізник 4:2
Іванишин-2, Михайлів, Мотуз - Стоцький, Мотуз(авт.)

... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 396 | Додав: kuzja0 | Дата: 09.02.2014 | Коментарі (0)

ХІ тур
ІІ ліга
8 лютого (субота)


71. Космач – Гринівка 5:0
Семенів-3, Паливода, Герин

72. Ластівці – Сокіл 4:2
Середюк-2, Микицей, Шутак - Пронь-2

73. Підгір’я – Горохолина 11:1
Гоголь-4, Онуфрак-2, Дмитрів-2, Савчук-2, Красілич - Паламарчук

75. Пороги – Монастирчани 2:8
Вірстюк-2 - Суслик-4, Кузюк-2, Кріцак, Бурса

76. Глибівка – Скобичівка 2:4
Шевцов-2 - Байгерич-3, Гринишин

77. Діброва – Хмелівка 1:6
Роспопа - Загірняк Ю-3, Стефурин-2, Мотуз

Саджава – вихідний
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 225 | Додав: kuzja0 | Дата: 08.02.2014 | Коментарі (0)

ХІ тур
ІІ ліга
8 лютого (субота)

71. Космач – Гринівка 11.00 год.
72. Ластівці – Сокіл 11.50 год.
73. Підгір’я – Горохолина 12.40 год.
75. Пороги – Монастирчани 13.30 год.
76. Глибівка – Скобичівка 14.20 год.
77. Діброва – Хмелівка 15.00 год.
Саджава – вихідний

ХІІ тур
ІІ ліга
9 лютого (неділя)
78. Ластівці – Горохолина 09.30 год.
79. Гринівка – Підгір’я 11.40 год.
80. Пороги – Космач 13.20 год.
81. Сокіл – Саджава 14.00 год.
82. Хмелівка – Глибівка 14.40 год.
84. Скобичівка – Монастирчани 15.30 год.
Діброва – вихідний

І ліга
9 лютого (неділя)
34.Отрада – Перевізник 10.10 год.
35. Медик – Старуня 11.00 год.
36. Ст. Богородчани – Іваниківка 12.30 год.
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 262 | Додав: kuzja0 | Дата: 06.02.2014 | Коментарі (1)

У зв'язку з тим, що знялася команда Дзвиняча, ми змушені були внести зміни в календар І ліги. У першому колі відіграли 7 турів (по 6 матчів). Друге коло складається з 5 турів. 2 лютого зіграли 8 тур, а 9 лютого відповідно 9 тур. Якщо би не внесли зміни, то були б дві команди з шести постійно вихідні і це не добре. Дати та час матчів буде повідомлено додатково.


10 тур
Отрада – Іваниківка
Медик – Перевізник
Старуня – Старі Богородчани

11 тур
Перевізник – Іваниківка
Отрада – Старуня
Старі Богородчани – Медик

12 тур
Ст. Богородчани – Перевізник
Медик – Отрада
Іваниківка – Старуня

Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 209 | Додав: kuzja0 | Дата: 06.02.2014 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz