ІV тур І ліга
29 грудня (неділя)
10. Медик – Отрада 5:2 Долотко-2, Канюк-2, Вірстюк - Добровольський, Процак
11. Дзвиняч – Перевізник 8:8 Максимів-4, Гнатюк-2, Карабінович-2 - Стоцький-5, Філіпович-2, Клебан
12. Старуня – Ст. Богородчани 11:7 Глодан-4, Данилюк Віт.-3, Грицюк-2, Веприк, Оглоб’як - Збіглей-2, Присяжний-2, Яців-2, Момот
Іваниківка - вихідний
|
Чемпіонат району з міні-футболу ІV тур ІІ ліга 28 грудня (субота) 23. Хмелівка – Сокіл 6:2 Дутчин, Заруба, Мотуз, Загірняк Р, Загірняк Ю, Пилипчук - Гоголь-2 24. Скобичівка – Горохолина 5:2 Байгерич-2, Менюк-2, Лапко - Битківський-2 25. Монастирчани – Гринівка 2:3 Суслик С, Бурса - Новицький-2, Яців 26. Глибівка – Космач 2:6 Гоголь, Фелик - Паливода-3, Семенів-2, Ярич 27. Діброва – Підгір’я 1:9 Пиндус - Онуфрак Т-4, Онуфрак В-2, Гоголь, Тимощук, Красілич 28. Саджава – Ластівці 2:3 Холевчук-2 - Середюк-2, Рудн
...
Читати далі »
|
Чемпіонат району з міні-футболу ІV тур ІІ ліга
28 грудня (субота)
23. Хмелівка – Сокіл 10.50 год.
24. Скобичівка – Горохолина 11.40 год.
25. Монастирчани – Гринівка 12.30 год.
26. Глибівка – Космач 13.20 год.
27. Діброва – Підгір’я 14.10 год.
28. Саджава – Ластівці 15.00 год.
Пороги – вихідний
І ліга
29 грудня (неділя)
10. Медик – Отрада 12.00 год.
11. Дзвиняч – Перевізник 12.50 год.
12. Старуня – Ст. Богородчани 13.40 год.
Іваниківка - вихідний
|
Чемпіонат району з міні-футболу ІІІ тур ІІ ліга 22 грудня (неділя) 15. Горохолина – Монастирчани 2:3 Писклинець, Битківський - Суслик М-3 16. Раковець – Хмелівка -:+ 17. Пороги – Ластівці 4:2 Данилюк Вас-2, Глубіцький, Вірстюк - Середюк-2 18. Підгір’я – Саджава 6:4 Онуфрак Т-3, Красілич, Гоголь, Крайник - Петрів-2, Холевчук, Криховський 19. Гринівка – Глибівка 2:4 Сенич-2 - Надрага-2, Фелик, Шевцов 20. Сокіл – Скобичівка 3:4 Фелик-2, Пронь - Байгерич-3, Менюк 21. Косм
...
Читати далі »
|
Чемпіонат району з міні-футболу ІІ тур 21 грудня, субота с. Підгір’я ІІ ліга 8. Саджава – Космач 1:9 Мороз - Семенів-4, Херманюк-2, Карабанович, Паливода, Герин 9. Скобичівка – Раковець +:- 10. Ластівці – Підгір’я 3:11 Середюк-2, Чередніченко І - Онуфрак Т-4, Онуфрак В-2, Дмитрів-2, Міщук, Красілич, Гоголь 11. Монастирчани – «Сокіл» Нивочин 4:5 Суслик М-4 - Пронь-3, Сенич, Фелик 12. Глибівка – Горохолина +:- 13. Діброва – Гринівка 5:6 Михайлишин-3, Пиндус, Рожко - Трінчук-2, Сенич-2, Семенчук-2
...
Читати далі »
|
ІІ тур ІІ ліга 21 грудня (субота)
8. Саджава – Космач 09.30 год. 9. Скобичівка – Раковець 10.10 год. 10. Ластівці – Підгір’я 11.30 год. 11. Монастирчани – «Сокіл» 12.50 год. 12. Глибівка – Горохолина 13.30 год. 13. Діброва – Гринівка 14.10 год. 14. Пороги – Хмелівка 14.50 год.
І ліга 21 грудня (субота)
4. Дзвиняч – Іваниківка 10.50 год. 5. Старуня – Отрада 15.30 год. 6. Ст. Богородчани – Перевізник 12.10 год. Медик - вихідний ІІІ тур ІІ ліга 22 грудня (неділя)
15. Горохолина – Монастирчани 09.30 год. 16. Раковець – Хмелівка 10.10 год. 17. Пороги – Ластівці 12
...
Читати далі »
|
ЗМІНИ В РОЗКЛАДІ НА СУБОТУ
Чемпіонат району з міні-футболу
ІІ тур
14 грудня, субота с. Підгір’я
ІІ ліга
11. 09.30 – Пороги – Хмелівка
12. 10.10 – Скобичівка – Раковець
І ліга
13. 10.50 – Дзвиняч – Іваниківка
14. 11.30 – Старуня – Отрада
15. 12.10 – Старі Богородчани – Перевізник Медик - вихідний
ІІ ліга
16. 12.50 – Монастирчани – «Сокіл» Нивочин
17. 13.30 – Глибівка – Горохолина
18. 14.10 – Діброва – Гринівка
19. 14.50 – Саджава – Космач
20. 15.30 – Ластівці – Підгір’я
|
Чемпіонат району з міні-футболу
І ліга І тур
1. 11.00 – Медик – Дзвиняч 4:1 Долотко-3, Вірстюк - Семенишин
2. 12.00 – Іваниківка – Старуня 2:8 Катрич М, Якубів - Веприк-3, Павлюк-2, Данилюк Віт.-2, Грицюк
3. 13.00 – Глибівка – Старі Богородчани 6:0 Іванів-2, Герин, Михайлів, Рожко, Фафлей
|
Чемпіонат району з міні-футболу ІІ ліга І тур 07 грудня, субота с. Підгір’я 1. 10.00 – Хмелівка – Скобичівка 6:2 Заруба-2, Загірняк Р-2, Загірняк Ю, Гринів - Дидич, Байгерич 2. 10.50 – Раковець – Монастирчани 0:5 Суслик М-3,Урсу,Суслик І 3. 11.40 – Гринівка 2 – Глибівка 2 3:3 Головенко-2,Сенич - Ющук-3 4. 12.30 – Горохолина – Діброва 0:2 Пиндус, Середюк 5. 13.20 – Гринівка 1 – Саджава 3:6 Корнутів-2, Семенчук - Канюк-2, Надрага, Михайлів, Мороз, Холевчук 6. 14.10 – Космач – Л
...
Читати далі »
|
|