Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 16.10.2019, 10:39
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Сезон 2013-2014
« 1 2 3 4 5 »
ІV тур І ліга

29 грудня (неділя)


10. Медик – Отрада 5:2
Долотко-2, Канюк-2, Вірстюк - Добровольський, Процак

11. Дзвиняч – Перевізник 8:8
Максимів-4, Гнатюк-2, Карабінович-2 - Стоцький-5, Філіпович-2, Клебан

12. Старуня – Ст. Богородчани 11:7
Глодан-4, Данилюк Віт.-3, Грицюк-2, Веприк, Оглоб’як - Збіглей-2, Присяжний-2, Яців-2, Момот

Іваниківка - вихідний
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 281 | Додав: kuzja0 | Дата: 29.12.2013 | Коментарі (0)

Чемпіонат району з міні-футболу

ІV тур ІІ ліга
28 грудня (субота)


23. Хмелівка – Сокіл 6:2
Дутчин, Заруба, Мотуз, Загірняк Р, Загірняк Ю, Пилипчук - Гоголь-2

24. Скобичівка – Горохолина 5:2
Байгерич-2, Менюк-2, Лапко - Битківський-2

25. Монастирчани – Гринівка 2:3
Суслик С, Бурса - Новицький-2, Яців

26. Глибівка – Космач 2:6
Гоголь, Фелик - Паливода-3, Семенів-2, Ярич

27. Діброва – Підгір’я 1:9
Пиндус - Онуфрак Т-4, Онуфрак В-2, Гоголь, Тимощук, Красілич

28. Саджава – Ластівці 2:3
Холевчук-2 - Середюк-2, Рудн ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 517 | Додав: kuzja0 | Дата: 28.12.2013 | Коментарі (1)

Чемпіонат району з міні-футболу
ІV тур
ІІ ліга


28 грудня (субота)

23. Хмелівка – Сокіл 10.50 год.

24. Скобичівка – Горохолина 11.40 год.

25. Монастирчани – Гринівка 12.30 год.

26. Глибівка – Космач 13.20 год.

27. Діброва – Підгір’я 14.10 год.

28. Саджава – Ластівці 15.00 год.

Пороги – вихідний


І ліга

29 грудня (неділя)

10. Медик – Отрада 12.00 год.

11. Дзвиняч – Перевізник 12.50 год.

12. Старуня – Ст. Богородчани 13.40 год.

Іваниківка - вихідний
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 328 | Додав: kuzja0 | Дата: 24.12.2013 | Коментарі (3)

Чемпіонат району з міні-футболу
ІІІ тур ІІ ліга

22 грудня (неділя)

15. Горохолина – Монастирчани 2:3
Писклинець, Битківський - Суслик М-3

16. Раковець – Хмелівка -:+

17. Пороги – Ластівці 4:2
Данилюк Вас-2, Глубіцький, Вірстюк - Середюк-2

18. Підгір’я – Саджава 6:4
Онуфрак Т-3, Красілич, Гоголь, Крайник - Петрів-2, Холевчук, Криховський

19. Гринівка – Глибівка 2:4
Сенич-2 - Надрага-2, Фелик, Шевцов

20. Сокіл – Скобичівка 3:4
Фелик-2, Пронь - Байгерич-3, Менюк

21. Косм ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 575 | Додав: kuzja0 | Дата: 22.12.2013 | Коментарі (5)

Чемпіонат району з міні-футболу
ІІ тур 21 грудня, субота с. Підгір’я

ІІ ліга

8. Саджава – Космач 1:9
Мороз - Семенів-4, Херманюк-2, Карабанович, Паливода, Герин

9. Скобичівка – Раковець +:-

10. Ластівці – Підгір’я 3:11
Середюк-2, Чередніченко І - Онуфрак Т-4, Онуфрак В-2, Дмитрів-2, Міщук, Красілич, Гоголь

11. Монастирчани – «Сокіл» Нивочин 4:5
Суслик М-4 - Пронь-3, Сенич, Фелик

12. Глибівка – Горохолина +:-

13. Діброва – Гринівка 5:6
Михайлишин-3, Пиндус, Рожко - Трінчук-2, Сенич-2, Семенчук-2

... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 522 | Додав: kuzja0 | Дата: 21.12.2013 | Коментарі (0)

ІІ тур

ІІ ліга
21 грудня (субота)

8. Саджава – Космач 09.30 год.
9. Скобичівка – Раковець 10.10 год.
10. Ластівці – Підгір’я 11.30 год.
11. Монастирчани – «Сокіл» 12.50 год.
12. Глибівка – Горохолина 13.30 год.
13. Діброва – Гринівка 14.10 год.
14. Пороги – Хмелівка 14.50 год.

І ліга
21 грудня (субота)

4. Дзвиняч – Іваниківка 10.50 год.
5. Старуня – Отрада 15.30 год.
6. Ст. Богородчани – Перевізник 12.10 год.
Медик - вихідний


ІІІ тур

ІІ ліга
22 грудня (неділя)

15. Горохолина – Монастирчани 09.30 год.
16. Раковець – Хмелівка 10.10 год.
17. Пороги – Ластівці 12 ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 515 | Додав: kuzja0 | Дата: 17.12.2013 | Коментарі (5)

ЗМІНИ В РОЗКЛАДІ НА СУБОТУ

Чемпіонат району з міні-футболу

ІІ тур

14 грудня, субота с. Підгір’я

ІІ ліга

11. 09.30 – Пороги – Хмелівка

12. 10.10 – Скобичівка – Раковець

І ліга

13. 10.50 – Дзвиняч – Іваниківка

14. 11.30 – Старуня – Отрада

15. 12.10 – Старі Богородчани – Перевізник

Медик - вихідний

ІІ ліга

16. 12.50 – Монастирчани – «Сокіл» Нивочин

17. 13.30 – Глибівка – Горохолина

18. 14.10 – Діброва – Гринівка

19. 14.50 – Саджава – Космач

20. 15.30 – Ластівці – Підгір’я
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 350 | Додав: kuzja0 | Дата: 08.12.2013 | Коментарі (2)

Чемпіонат району з міні-футболу

І ліга І тур

1. 11.00 – Медик – Дзвиняч 4:1
Долотко-3, Вірстюк - Семенишин

2. 12.00 – Іваниківка – Старуня 2:8
Катрич М, Якубів - Веприк-3, Павлюк-2, Данилюк Віт.-2, Грицюк

3. 13.00 – Глибівка – Старі Богородчани 6:0
Іванів-2, Герин, Михайлів, Рожко, Фафлей
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 255 | Додав: kuzja0 | Дата: 08.12.2013 | Коментарі (0)

Чемпіонат району з міні-футболу

ІІ ліга

І тур

07 грудня, субота с. Підгір’я

1. 10.00 – Хмелівка – Скобичівка 6:2
Заруба-2, Загірняк Р-2, Загірняк Ю, Гринів - Дидич, Байгерич

2. 10.50 – Раковець – Монастирчани 0:5
Суслик М-3,Урсу,Суслик І

3. 11.40 – Гринівка 2 – Глибівка 2 3:3
Головенко-2,Сенич - Ющук-3

4. 12.30 – Горохолина – Діброва 0:2
Пиндус, Середюк

5. 13.20 – Гринівка 1 – Саджава 3:6
Корнутів-2, Семенчук - Канюк-2, Надрага, Михайлів, Мороз, Холевчук

6. 14.10 – Космач – Л ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2013-2014 | Переглядів: 554 | Додав: kuzja0 | Дата: 07.12.2013 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz