| Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 38 39 »
Матчі чемпіонату зміщено на раніший термін за погодженням з представниками команд. 11 тур буде зіграно 30 грудня замість 13 січня.
11 тур 30 грудня (неділя) 71. Ластівці – Пороги 10.00 год. 72. Bogo Boys – Солотвин 10.50 год. 73. Франка – Глибівка 11.40 год. 74. Молодіжка – Старуня 12.30 год. 75. PowerNet – Ураган перенесено 76. Іваниківка – Ветерани 14.10 год. 77. Підгір’я – Карпати 15.00 год.
Перенесені матчі Франка - Пороги, Солотвин - Глибівка та Підгір'я - Пороги буде зіграно в окремий день.
|
10 тур 23 грудня (неділя) майданчик Підгір'я
64. Франка – Карпати 5:7 Курилюк В-2, Курилюк І, Микицей, Онуфрак - Іванків-4, Кривко, Байгерич, Семендяєв
65. Bogo Boys – Ветерани 1:7 Жирик - Онуфрак-3, Мотуз-3, Філіпович
66. Підгір’я – Солотвин 7:1 Мачкодера-2, Савчук-2, Мусатюк-2, Тимощук - Красілич
67. PowerNet – Старуня 1:1 Загарняк - Макогон
68. Молодіжка – Глибівка 1:6 Микула - Надрага-2, Криховський, Іванів, Фелик, Андрусишин
69. Ластівці – Ураган 3:1 Синяк-2, Оглоб'як - Сенчук
70. Іваниківка – Пороги 6:1 Симкович-3, Гаргат-2, Ганчак - Глубіцький
9 тур 24 грудня (понеділок) майданчик Підгір'я
57. Підгір’я – Bogo Boys 3:1 Савчук, Мусатюк, Балаш - Радульський В 58. Франка – Солотвин 8:
...
Читати далі »
|
У зв'язку з тим, що 22 грудня офіційно робочий день, матчі 9 туру переносяться на понеділок 24 грудня.
10 тур 23 грудня (неділя) майданчик Підгір'я
64. Франка – Карпати 10.00 год. 65. Bogo Boys – Ветерани 10.50 год. 66. Підгір’я – Солотвин 11.40 год. 67. PowerNet – Старуня 12.30 год. 68. Молодіжка – Глибівка 13.20 год. 69. Ластівці – Ураган 14.10 год. 70. Іваниківка – Пороги 15.00 год.
9 тур 24 грудня (понеділок) майданчик Підгір'я
57. Підгір’я – Bogo Boys 10.00 год. 58. Франка – Солотвин 10.50 год. 59. Молодіжка – Карпати 11.40 год. 60. PowerNet – Глибівка 12.30 год. 61. Іваниківка – Ураган 13.20 год. 62. Пороги – Ветерани 14.10 год. 63. Ластівці – Старуня 15.00 год.
|
8 тур 16 грудня (неділя) майданчик Підгір'я
50. Молодіжка – Солотвин 1:3 Микула – Данилюк-2, Красілич
51. Франка – Bogo Boys 2:4 Курилюк В, Онуфрак – Радульський Ю-2, Радульський В, Сікора
52. Підгір’я – Ветерани 4:8 Мусатюк-2, Бойко-2 – Паславський-3, Онуфрак-3, Семенів, Мотуз
53. PowerNet – Карпати 4:2 Паливода-2, Момот, Загірняк – Байгерич-2
54. Іваниківка – Старуня 3:2 Якубів-2, Симкович – Долотко, Канюк
55. Пороги – Ураган 2:3 Лешко, Ясінський – Василів, Барган, Федорко
56. Ластівці – Глибівка 3:1 Вальчук, Чередніченко, Геник - Іванів
|
7 тур 15 грудня (субота) майданчик Підгір'я
43. Іваниківка – Глибівка 5:2 Якубів-3, Симкович-2 – Надрага, Шевцов
44. Молодіжка – Bogo Boys 3:1 Соломка М, Соломка М, Микула - Сікора
45. Франка – Підгір’я 1:4 Роспопа – Бойко-2, Балаш, Мачкодера
46. PowerNet – Солотвин 11:1 Добровольський-3, Паливода-3, Дидич-2, Загірняк-2, Момот – Бойко
47. Ластівці – Карпати 4:3 Вальчук-2, Чередніченко-2 – Гусак-2, Байгерич
48. Пороги – Старуня 1:9 Ясінчук – Долотко-3, Сисак-3, Канюк-2, Гладковський
49. Ураган – Ветерани 2:4 Федорко, Семенів (авт.) – Філіпович-2, Мотуз, Семенів
|
7 тур 15 грудня (субота) майданчик Підгір'я 43. Іваниківка – Глибівка 10.00 год. 44. Молодіжка – Bogo Boys 10.50 год. 45. Франка – Підгір’я 11.40 год. 46. PowerNet – Солотвин 12.30 год. 47. Ластівці – Карпати 13.20 год. 48. Пороги – Старуня 14.10 год. 49. Ураган – Ветерани 15.00 год.
8 тур 16 грудня (неділя) майданчик Підгір'я 50. Молодіжка – Солотвин 10.00 год. 51. Франка – Bogo Boys 10.50 год. 52. Підгір’я – Ветерани 11.40 год. 53. PowerNet – Карпати 12.30 год. 54. Іваниківка – Старуня 13.20 год. 55. Пороги – Ураган 14.10 год. 56. Ластівці – Глибівка 15.00 год.
Хто з представників команд ще не здали заявки та внески, необхідно до 16 грудня передати організаторам або суддям.
|
5 тур 08 грудня (субота) майданчик Підгір'я
29. Молодіжка – Франка 1:11 Клебан - Курилюк В-4, Роспопа-2, Коцаба, Курилюк Д, Онуфрак, Курилюк І, Сакулич
30. Ластівці – Bogo Boys 0:4 Радульський Ю-4
31. Старуня – Ветерани 2:2 Данилюк, Долотко - Філіпович-2
32. Підгір’я – PowerNet 1:6 Тимощук - Добровольський-2, Загірняк, Сенич, П'ятко, Дидич
33. Іваниківка – Солотвин 4:2 Якубів-2, Атаманчук, Симкович - Данилюк-2
34. Пороги – Карпати 4:5 Дем'янів-3, Гудемнюк - Семендяєв-3, Гусак, Байгерич
35. Ураган – Глибівка 1:2 Василів - Надрага, Швецов
6 тур 09 грудня (неділя) майданчик Підгір'я
36. Молодіжка – Підгір’я 2:13 Микула, Соломка - Бойко-6, Балаш-3, Тимощук-2, Мусатюк-2
37. Ластівці – Солотвин
...
Читати далі »
|
У зв'язку з неготовністю проводити матчі на майданчику в Богородчанах, ігри проводяться у Підгір'ї. Перенесені матчі буде зіграно у вихідні дні у вільні дати.
5 тур 08 грудня (субота) майданчик Підгір'я
29. Молодіжка – Франка 10.00 год. 30. Ластівці – Bogo Boys 10.50 год. 31. Старуня – Ветерани 11.40 год. 32. Підгір’я – PowerNet 12.30 год. 33. Іваниківка – Солотвин 13.20 год. 34. Пороги – Карпати 14.10 год. 35. Ураган – Глибівка 15.00 год.
6 тур 09 грудня (неділя) майданчик Підгір'я
36. Молодіжка – Підгір’я 10.00 год. 37. Ластівці – Солотвин 10.50 год. 38. Пороги – Глибівка 11.40 год. 39. Франка – Ветерани 12.30 год. 40. Ураган – Старуня 13.20 год. 41. Іваниківка – Карпати 14.10 год. 42. PowerNet – Bogo Boys 15.00 год.
|
4 тур
02 грудня (неділя) майданчик Підгір’я
22. Старуня – Глибівка 9:3
Долотко-7, Сисак-2 - Міщук, Ющук, Середюк
23. Ураган – Карпати 2:4
Завалкевич, Сеньчук - Семендяєв-2, Михайлів, Байгерич
24. Молодіжка – Ветерани 1:5
Гаврилко - Філіпович-3, Кулінковський, Ковтун
25. PowerNet – Франка 5:5
Добровольський-3, Паливода, Загірняк - Курилюк І-2, Курилюк В-2, Сакулич
26. Ластівці – Підгір’я 3:7
Вальчук, Оглоб'як, Чередніченко - Балаш-3, Мусатюк-2, Бойко, Мачкодера
27. Іваниківка – Bogo Boys 7:0
Гаргат-4, Якубів, Ганчак, Катрич
28. Пороги – Солотвин 4:4
Дем'янів-2, Микуляк, Гудемнюк - Урсу-3, Данилюк Д
|
3 тур
01 грудня (субота) майданчик Підгір’я
15. Ураган – Солотвин 3:3
Завалкевич-2, Бойко А - Красілич, Дурда, Данилюк
16. Пороги – Bogo Boys 3:6
Гудемнюк-2, Демянів - Федунь-3, Сікора, Радульський В, Іванишин
17. PowerNet – Молодіжка 16:2
Паливода-6, Сенич-4, Момот-4, Дидич-2 - Соломка-2
18. Іваниківка – Підгір’я 5:10
Якубів-3, Симкович, Гаргат - Бойко-3, Мачкодера-3, Мусатюк-2, Балаш-2
19. Глибівка – Ветерани 4:6
Ющук-2, Андрусишин, Криховський - Онуфрак-4, Герин, Ковтун
20. Старуня – Карпати 13:4
Сисак-4, Долотко-4, Гладковський-2, Канюк-2, Павлюк - Мискоглід, Байгерич, Кривко, Семендяєв
21. Ластівці – Франка 2:6
Геник, Оглоб'як - Курилюк В-4, Курилюк І, Роспопа
|
| |