Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 23.09.2020, 16:37
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [63]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Сезон 2019/2020 [18]
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 36 37 »
Команди, які грають перші ігри просимо не запізнюватися, щоб не було затримок

81. Ластівці – «Бистриця» 09.30 год.
82. ЛВУМГ – Перевізник 10.15 год.
83. «Медик» – «Мадярський квартал» 11.00 год.
84. Маркова – Монастирчани 11.50 год.
85. «Дружба» – «Енергія» 12.40 год.
86. «Фронт змін» – Старуня 13.30 год.
87. «Франка» – «Явір» 14.20 год.
88. «Сокіл» – Раковець 15.00 год.
89. «Плюс» – Космач 15.45 год.
90. Скобичівка – Пороги 16.30 год.
Категорія: Сезон 2011-2012 | Переглядів: 458 | Додав: kuzja0 | Дата: 17.02.2012 | Коментарі (0)

Поступила пропозиція від команд та суддів перенести матчі з суботи 18 лютого на неділю, тобто на даний момент календар виглядає наступним чином:

ІХ тур
Група А Група Б
19 лютого (неділя)

81. Ластівці – «Бистриця» 09.30 год.
82. Скобичівка – Пороги 10.15 год.
83. «Медик» – «Мадярський квартал» 11.00 год. гру медик-мадярський поміняли з
84. Маркова – Монастирчани 11.50 год. франка-явір у зв'язку з проведенням
85. «Дружба» – «Енергія» 12.40 год. Солотвині в неділю Свята Футболу
86. «Фронт змін» – Старуня 13.30 год.
87. «Франка» – «Явір» 14.20 год.
88. «Сокіл» – Раковець 15.00 год.
89. «Плюс» – Космач 15.45 год.
90. ЛВУМГ – Перевізник 16.30 год.

Раунд плей-офф 1/4 фіналу
25 лютого (субота) 26 лютого (неділя)

91. 9 місце А – 10 місце Б 11.00 год. 97. 4 місце А – 1 місце Б 12.00 год.
92. 10 місце А – 9 місце Б 11.50 год. 98. 3 місце А – 2 місце Б 12. ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2011-2012 | Переглядів: 339 | Додав: kuzja0 | Дата: 15.02.2012 | Коментарі (2)

Бомбардири група А: Долотко І. – 55, Вірстюк Р. – 40, Дмитрів П. – 21

Бомбардири група Б: Паславський О. – 23, Іванишин Ю. – 21, Дутко О. – 20, Сенич Ю. – 16, Стоцький Р. – 14, Клебан І. – 14

Категорія: Сезон 2011-2012 | Переглядів: 310 | Додав: Admin | Дата: 13.02.2012 | Коментарі (0)

76. Ластівці – Раковець  3 : 7 Середюк-2, Шутак  -  Рудяк-2, Близнюк ... Читати далі »

Категорія: Група Б (2011-12 рр.) | Переглядів: 555 | Додав: Admin | Дата: 13.02.2012 | Коментарі (0)

71. «Енергія» – «Мадярський квартал» 1 : 12 Дмитрів П. - Долотко-7, Струтинський-2, Руснак, Добровольський, Герин
Категорія: Група А (2011-12 рр.) | Переглядів: 517 | Додав: Admin | Дата: 13.02.2012 | Коментарі (0)

VІІІ тур



Група А 11 лютого (субота)

71. «Енергія» – «Мадярський квартал» 11.00 год.

72. «Франка» Підгір’я – «Медик» 11.50 год.

73. Старуня – Маркова 12.40 год.

74. «Явір» Глибоке – Монастирчани 13.30 год.

75. «Дружба» – «Фронт змін» 14.20 год.



Група Б 12 лютого (неділя)

77. Ластівці – Раковець 11.50 год.

78. Космач – Скобичівка 12.40 год.

79. «Сокіл» – ЛВУМГ 13.30 год.

80. «Плюс» Богородчани – Перевізник 14.20 год.

76. «Бистриця» – Пороги 15.00 год.
Категорія: Сезон 2011-2012 | Переглядів: 324 | Додав: kuzja0 | Дата: 10.02.2012 | Коментарі (1)

Матчі 8-го туру, які повинні відбутися 4-5 лютого вирішено перенести на наступний тиждень через мороз.
Категорія: Сезон 2011-2012 | Переглядів: 330 | Додав: Admin | Дата: 03.02.2012 | Коментарі (0)

Бомбардири група А: Долотко І. – 48, Вірстюк Р. – 40, Дмитрів П. – 20

Бомбардири група Б: Паславський О. – 22, Іванишин Ю. – 20, Дутко О. – 17, Сенич Ю. – 14, Стоцький Р. – 14, Клебан І. – 14, Герліб І. – 13

Категорія: Сезон 2011-2012 | Переглядів: 369 | Додав: Admin | Дата: 30.01.2012 | Коментарі (2)

66. Скобичівка – «Сокіл» 4 : 5 Яремко-2, Байгерич, Стефуняк - Сенич-4, Фелик

67. Раковець – «Бистриця» ... Читати далі »

Категорія: Група Б (2011-12 рр.) | Переглядів: 514 | Додав: Admin | Дата: 30.01.2012 | Коментарі (0)

61. «Дружба» – «Франка» Підгір’я 1 : 6 Парфан - Федик-3, Онуфрак В., Збіглей, Тарзаманов

... Читати далі »

Категорія: Група А (2011-12 рр.) | Переглядів: 477 | Додав: Admin | Дата: 30.01.2012 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2020Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz