Головна
Мій профіль
Вихід
П`ятниця, 18.10.2019, 19:46
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2015 » Грудень » 16 » Чемпіонат 2015-2016
18:55
Чемпіонат 2015-2016
22 команди-учасники поділені на дві групи згідно жеребкування:

Група А Богородчани

1. Іваниківка
2. Скобичівка
3. Старуня
4. Гринівка-Нивочин
5. Старі Богородчани
6. Старуня-2
7. Маркова
8. Монастирчани
9. Росільна
10. Пороги
11. "Отрада" Глибівка

Група Б Підгір'я
12. Підгір'я
13. Підгір'я-юн
14. "PowerNet" Старі Богородчани
15. Глибівка-юн
16. Ластівці
17. Саджава
18. Діброва
19. "Ветерани" Богородчани
20. Глибоке
21. Космач
22. Дзвиняч

Плей-офф: 1-4 місця в групах - Золота ліга, 5-8 - Срібна ліга

І тур 20 грудня
Богородчани

10.50 Іваниківка - Пороги
11.40 Скобичівка - Росільна
12.30 Старуня - Монастирчани
13.20 Гринівка-Нивочин - Маркова
14.10 Старі Богородчани - Старуня-2
Отрада - вихідний

Підгір'я
10.00 Підгір'я - Космач
10.50 Підгір'я-юн - Глибоке
11.40 "PowerNet" - Ветерани
12.30 Глибівка-юн - Діброва
13.20 Ластівці - Саджава
Дзвиняч - вихідний

ІІ тур 27 грудня
Богородчани
10.00 Маркова - Старі Богородчани
10.50 Отрада - Старуня-2
11.40 Монастирчани - Гринівка-Нивочин
12.30 Росільна - Старуня
13.20 Пороги - Скобичівка
Іваниківка - вихідний

Підгір'я
10.00 Діброва - Ластівці
10.50 Ветерани - Глибівка-юн
11.40 "PowerNet" - Глибоке
12.30 Підгір'я-юн - Космач
13.20 Підгір'я - Дзвиняч
Саджава - вихідний


ІІІ тур 3 січня
Богородчани
10.00 Пороги - Старуня
10.50 Іваниківка - Отрада
11.40 Росільна - Гринівка-Нивочин
12.30 Старі Богородчани - Монастирчани
13.20 Старуня-2 - Маркова
Скобичівка - вихідний

Підгір'я
10.00 Підгір'я-юн - Дзвиняч
10.50 "Power Net" - Космач
11.40 Глибівка-юн - Глибоке
12.30 Ластівці - Ветерани
13.20 Саджава - Діброва
Підгір'я - вихідний

[/size]
Повний календар буде пізніше на сайті
За неявку команди на гру знімається 3 очки, за другу неявку - виключається зі змагань
Категорія: Команди учасники | Переглядів: 674 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz