Головна
Мій профіль
Вихід
Неділя, 15.12.2019, 12:07
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [63]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Сезон 2019/2020 [6]
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2016 » Грудень » 18
ІІ тур 24 грудня (субота)
Група А
10. Богородчани – Дзвиняч 11.00 год.
11. Іваниківка – Маркова 11.50 год.
12. Старі Богородчани – Старуня 12.40 год.
13. Сокіл – Ластівці 13.30 год.
Глибоке - вихідний
Група Б
14. Росільна – Грабовець 11.00 год.
15. Космач – PowerNet 11.50 год.
16. Підгір’я – Франка 12.40 год.
17. Монастирчани – Діброва 13.30 год.
18. Глибівка – Дзвиняч-юн 14.20 год.

ІІІ тур 25 грудня (неділя)
Група А
19. Глибоке – Маркова 11.00 год.
20. Богородчани – Старуня 11.50 год.
21. Іваниківка – Ластівці 12.40 год.
22. Ст. Богородчани – Сокіл 13.30 год.
Дзвиняч - вихідний

Група Б
23. Франка – Росільна 11.00 год.
24. Підгір’я – Дзвиняч-юн 11.50 год.
25. Грабовець – Космач 12.40 год.
26. PowerNet – Монастирчани 13.30 год.
27. Діброва – Глибівка 14.20 год.
... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 337 | Додав: kuzja0 | Дата: 18.12.2016 | Коментарі (0)

1 тур, 18 грудня, неділя

Група А, Богородчани


Глибоке – Іваниківка 1:3

Завадський – Симкович-2, Ганчак

Старі Богородчани – Дзвиняч 4:3
Іванків-2, Магдій, Іванків (авт) – Гнатюк, Волочій, Максимів

"Сокіл" Гринівка-Нивочин – Маркова 2:2
Пронь-2 – Крицький, Вовк

Ластівці – Старуня 2:5
Рудницький, Середюк – Вірстюк-3, Іванишин-2

Богородчани - вихідний

Група Б, Підгір'я

Підгір'я – Грабовець 6:3

Бойко-3, Тимощук-2, Мачкодера – Дейнега, Капущак, Грабовецький

Космач – Діброва 7:1
Хер ... Читати далі »

Категорія: Сезон 2016-17 | Переглядів: 471 | Додав: kuzja0 | Дата: 18.12.2016 | Коментарі (1)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz