Головна
Мій профіль
Вихід
Понеділок, 14.10.2019, 04:23
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2016 » Лютий » 07
Раунд плей-офф
1/4 фіналу 14 лютого Богородчани

Срібна ліга

111. «Отрада» – Діброва 10.00 год.
112. Скобичівка – Глибоке 10.50 год.
113. Старі Богородчани – Космач 11.40 год.
114. Монастирчани – Ветерани 12.30 год.

Золота ліга
115. Старуня – Дзвиняч 13.30 год.
116. Пороги – Підгір’я-юн 14.20 год.
117. Іваниківка – «PowerNet» 15.10 год.
118. Росільна – Підгір’я 16.00 год.

1/2 фіналу 21 лютого Богородчани

Золота ліга 5-8 місця
119. прогр. 115 – прогр. 117 10.00 год.
120. прогр. 116 – прогр. 118 10.50 год.

Срібна ліга
121. перем. 111 – перем. 113 11.40 год.
122. перем. 112 – перем. 114 12.30 год.
Золота ліга
123. перем. 115 – перем. 117 13.30 год.
124. перем. 116 – перем. 118 14.20 год.

... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 437 | Додав: kuzja0 | Дата: 07.02.2016 | Коментарі (1)

Бомбардири станом на 07.02.2016 року:
П. Дмитрів (Підгір'я) - 38 голи, Т. Онуфрак (Підгір'я) - 28 голів, І. Долотко ("PowerNet") - 18 голів.
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 195 | Додав: kuzja0 | Дата: 07.02.2016 | Коментарі (0)

ХІ тур 7 лютого (неділя)
Група А
101. Старуня-2 – Гринівка-Нивочин 1:3

Геник – Фафлей-2, Головенко

102. Отрада – Старі Богородчани 7:2
Добровольський-2, Руснак-2, Кавінський-2, Бочкур – Збіглей-2

103. Маркова – Старуня 0:4
Процак-2, Данилюк, Глодан

104. Монастирчани – Скобичівка 5:3
Кузюк-2, Суслик О, Урсу, Суслик М – Магдій-2, Байгерич

105. Росільна – Іваниківка 2:2
Зінич, Паливода – Симкович, Катрич

Пороги - вихідний

Група Б
106. Саджава – Глибівка-юн 2:6

Приймак, Криховський – Сабат-3, Надрага-2, Гоголь

107. Діброва – PowerNet 0:10 ... Читати далі »
Категорія: Сезон 2015-2016 | Переглядів: 373 | Додав: kuzja0 | Дата: 07.02.2016 | Коментарі (0)

Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz