Головна
Мій профіль
Вихід
П`ятниця, 18.10.2019, 20:00
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Сезон 2018-19
« 1 2 3

4 тур
02 грудня (неділя) майданчик Підгір’я


22. Старуня – Глибівка 9:3
Долотко-7, Сисак-2 - Міщук, Ющук, Середюк

23. Ураган – Карпати 2:4
Завалкевич, Сеньчук - Семендяєв-2, Михайлів, Байгерич

24. Молодіжка – Ветерани 1:5
Гаврилко - Філіпович-3, Кулінковський, Ковтун

25. PowerNet – Франка 5:5
Добровольський-3, Паливода, Загірняк - Курилюк І-2, Курилюк В-2, Сакулич

26. Ластівці – Підгір’я 3:7
Вальчук, Оглоб'як, Чередніченко - Балаш-3, Мусатюк-2, Бойко, Мачкодера

27. Іваниківка – Bogo Boys 7:0
Гаргат-4, Якубів, Ганчак, Катрич

28. Пороги – Солотвин 4:4
Дем'янів-2, Микуляк, Гудемнюк - Урсу-3, Данилюк Д

Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 82 | Додав: kuzja0 | Дата: 02.12.2018 | Коментарі (0)

3 тур
01 грудня (субота) майданчик Підгір’я


15. Ураган – Солотвин 3:3
Завалкевич-2, Бойко А - Красілич, Дурда, Данилюк

16. Пороги – Bogo Boys 3:6
Гудемнюк-2, Демянів - Федунь-3, Сікора, Радульський В, Іванишин

17. PowerNet – Молодіжка 16:2
Паливода-6, Сенич-4, Момот-4, Дидич-2 - Соломка-2

18. Іваниківка – Підгір’я 5:10
Якубів-3, Симкович, Гаргат - Бойко-3, Мачкодера-3, Мусатюк-2, Балаш-2

19. Глибівка – Ветерани 4:6
Ющук-2, Андрусишин, Криховський - Онуфрак-4, Герин, Ковтун

20. Старуня – Карпати 13:4
Сисак-4, Долотко-4, Гладковський-2, Канюк-2, Павлюк - Мискоглід, Байгерич, Кривко, Семендяєв

21. Ластівці – Франка 2:6
Геник, Оглоб'як - Курилюк В-4, Курилюк І, Роспопа

Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 76 | Додав: kuzja0 | Дата: 01.12.2018 | Коментарі (0)

І тур
24 листопада (субота)
майданчик с. Підгір’я

1. Ластівці – PowerNet 1:2
Геник – Момот, Сенич

2. Іваниківка – Молодіжка 13:1
Симкович-6, Якубів-4, Катрич-2, Ганчак - Максимів

3. Монастирчани – Франка не відбувся

4. Ураган – Підгір’я 4:14
Бойко А-2, Здерка, Мискоглід – Бойко І-6, Балаш-5, Мусатюк-2, Тимощук

5. Старуня – Bogo Boys 9:1
Канюк-3, Гладковський-3, Долотко-2, Павлюк - Гудемнюк

6. Глибівка – Пороги не відбувся

7. Карпати – Ветерани 1:5
Кривко – Мотуз-2, Онуфрак, Колінковський, Ковтун

ІІ тур
25 листопада (неділя)
майданчик с. Підгір’я

8. PowerNet – Ветерани 1:0
Момот

9. Ластівці – Молодіжка 6:1
Г ... Читати далі »

Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 521 | Додав: kuzja0 | Дата: 25.11.2018 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-23
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz