Головна
Мій профіль
Вихід
Понеділок, 06.04.2020, 02:24
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [63]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Сезон 2019/2020 [18]
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2020 » Січень » 4 » Розклад матчів 9-14 турів
10:26
Розклад матчів 9-14 турів

Розклад наступних матчів чемпіонату району з міні-футболу

Початок матчів о 11.00 год.

9 тур
04.01.2020 (субота) Богородчани

Старуня – Ластівці 11.00 год.
Ст. Богородчани ––«Bogo Boys»  11.50 год.
Іваниківка - Забережжя  12.40 год.
Ураган – Грабовець13.30 год.
Глибоке – Франка14.20 год.
Пороги, Ветерани, Саджава -  вільні від гри.

10 тур
05.01.2020 (неділя) Богородчани

Ветерани – Глибоке11.00 год.
Франка– Старуня 11.50 год.
Ст. Богородчани – Ураган 12.40 год.
Ластівці -  Грабовець13.30 год.
Пороги – Саджава 14.20 год.

Забережжя, Іваниківка, «Bogo Boys»  вільні від гри.

11тур
11.01.2020 (субота)

Саджава –«Bogo Boys» 11.00 год.
Глибоке– Пороги 11.50 год.
Забережжя – Ластівці 12.40 год.
Іваниківка-Ветерани 13.30 год.

Ураган, Старуня, Грабовець, Франка, Ст. Богородчани  вільні від гри.

12тур
12.01.2020 (неділя)

Ураган – Іваниківка 11.00 год.
Пороги ––Ластівці  11.50 год.
Франка - Ветерани  12.40 год.
«Bogo Boys» – Глибоке13.30 год.
Забережжя – Ст. Богородчани14.20 год.

Саджава - Старуня 15.10

Грабовець -вільні від гри.

13 тур
25.01.2020 (субота) Богородчани

Іваниківка– Франка 11.00 год.
Ветерани ––Грабовець11.50 год.
Глибоке - Ураган 12.40 год.
Ст. Богородчани – Саджава13.30 год.
Старуня– Пороги14.20 год.
Ластівці - «Bogo Boys»  15.10

Забережжя -  вільні від гри.

14 тур
26.01.2020 (неділя) Богородчани

Франка – Ураган11.00 год.
Грабовець– Іваниківка 11.50 год.
Ст. Богородчани – Пороги12.40 год.
Старуня - «Bogo Boys»   13.30 год.
Забережжя – Ветерани14.20 год.

Саджава  вільні від гри.

 

Категорія: Сезон 2019/2020 | Переглядів: 1076 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2020Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz