Головна
Мій профіль
Вихід
Понеділок, 14.10.2019, 04:50
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2018 » Січень » 2 » Результати 7-8 тур
21:15
Результати 7-8 тур

Результати 7 туру  30.12.2017 р.

1.Гринівка - Монастирчани 3:0

(Сенич, Фемич-2)

2.Ст. Богородчани – Росільна  4:1

(Байгерич В-2, Михайлів В, - Паливода І ).

3.Діброва – Підгіря 4:6

(Сенчук-3, Бойко А, - Гладковський С, Балаш-3, Радульський В-2).

4. Старуня - PowerNet 4:1

(Данилюк В, Долотко І, Іванишин Ю-2, -Добровольський П).

5. Ветерани – Іваниківка 4:1

(Дмитрі П-2, Руснак Р, Кульчак В - Катрич)

6. Глибоке - Глибівка 3:1

(Завадський Т-2, Надрага В – Ющук А).

7. Дзвиняч - Ластівці 4:3

(Гнатюк, Семків, Карабінович П-2 – Чередніченко І-2, Вальчук).

8. «Франка» – «Два Кума» 2:3

(Онуфрак В, Мачкодера Б – Бурда В, Паламарчук І, Матієшин А).

Результати 8 туру  31.12.2017 р.

1.Гринівка – «Два Кума 2:1

(Сенич 2, - Замятін).

2. Монастирчани Ст. Богородчани -:+

3. Росільна  – Діброва 4:1

(Сисак-2, Кропивницький, Паливода - Красілич).

4. Підгіря – Старуня 2:6

(Онуфрак Т, Гладковський С- Макогон М, Грицюк А, Іванишин Ю, Канюк А, Данилюк В-2).

5. PowerNet –Ветерани 3:5

 (Добровольський-2, Паливода – Дмитрів-4, Мотуз).

6. Іваниківка – Глибоке 3:5

(Симкович-3, Завадський-4. Загірняк Ю )

7. Глибівка – Дзвиняч 0:1

(Семків).

8. Ластівці – Франка 4:5

(Синяк В, Чередніченко І, Середюк В, Фафлей Є – Онуфрак В-2, Курилюк В, Мачкодера Б, Курилюк Д).

Категорія: Сезон 2017-2018 | Переглядів: 683 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz