Головна
Мій профіль
Вихід
П`ятниця, 18.10.2019, 19:27
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2017 » Грудень » 25 » Результати 3-6 турів
20:25
Результати 3-6 турів

Результати 3 туру  16.12.2017 р.

1.Росільна – Підгіря 0:4

(Гладковський 3, Бойко І.)

2.Монастирчани – PowerNet  1:13

(Ярема - Момот 4, Челепіс 3, Паливода В. 3, Герин Н 2Загірняк Р, Добровольський ).

3.Гринівка – Іваниківка 1:4

(Головенко – Яковів, Мішко-2, Симкович)).

4. Ст. Богородчани – Глибівка 3:4

(Магдій В 2. Куртин – Сабат С.2, Гоголь А, ІванівА).

5. Діброва – Ластівці 1:1

(Бойко А., Рудницький А.)

6. Старуня – Франка 9:1

(Долотко 3, Іванишин 2, Канюк, Данилюк, Лунів, Павлюк - Курилюк).

7. Ветерани – Дзвиняч 4:3

(Клебан, Паславський, Колінковський, Мотуз – Гнатюк М. 2, Семків В.).

8. Глибоке – «Два Кума» 2:1

(Завадський Т,  Заруба Н - Замятін).

 

Результати 4 туру  17.12.2017 р.

 

1.Росільна – «Два Кума 2:2

(Сисак, Грай - Грабовецький, Паламарчук).

2. Підгіря - Монастирчани 5:1

(Гладковський 3, Балаш Д, Бойко І. – Цоцко В.).

3. PowerNet  – Гринівка 9:0

(Момот В 3, Паливода 3, Добровольський, Загірняк, Челепіс).

4. Іваниківка – Ст. Богородчани 3:1

(Атаманчук С, Симкович П, Ганчак І – Челепіс В.).

5. Глибівка – Діброва 6:2

(Гоголь 2, Сабат, Ющук, ? – Красілич, Бойко).

6. Ластівці – Старуня 4:9

(Середюк В. 2. Вальчук П., Гепик Д. – Долотко 7, Данилюк. Лунів) )

7. Франка – Ветерани 3:4

(Курилюк 2,  Онуфрак – Філіпович, Паславський, Клебан, Мотуз).

8. Дзвиняч – Глибоке 5:12

(Карабінович П. 2, Гнатюк М. 2, Гуменяк Д. – Зіняк О. 3, Завадський 4, Загірняк Ю 2, Заруба Н., Мельник Т, а. г. ).

 

Результати 5 туру  23.12.2017 р.

  1. Монастирчани – Росільна 1:0

(Урсу).

  1. Гринівка - Підгіря 0:9

(Гладковський С. 4, Онуфрак Т. 2, Радульський В., Балаш Д, Бойко І.).

3. Ст. Богородчани - PowerNet 1:6

(Бойгерич, - Момот В 2, Паливода 3, Добровольський).

4. Діброва – Іваниківка 0:9

(Симкович П. 4, Ганчак І.2, Катрич М.2, Гаргат А.).

5. Старуня – Глибівка 13:1

(Долотко І. 6, Канюк А. 3, Лунів В. 2, Павлюк І. 2, - Іванів).

6. Ветерани – Ластівці 8:2

(Дмитрів П. 4, Філіпович Р. 2, Мотуз Р. 2, - Середюк В., Чередніченко А.)

7. Глибоке – Франка 8:3

(Загірняк Ю. 3, Загірняк І. 2, Завадський 2, Зіняк О., - Онуфрак, Сакулич, Курилюк).

8. Дзвиняч – «Два Кума 6:1

(Гуменюк Д. 2, Волочій М, Ватаманюк Р., Гнатюк М, Максимів П. - Матієшин).

 

Результати 6 туру  24.12.2017 р.

1.Монастирчани – «Два Кума 1:1

(Суслик М., Замятін М.).

2. Росільна – Гринівка 3:2

(Сисак А. 2, Куртяк Н. –Головенко Р. 2).

3. Підгіря – Ст. Богородчани 7:0

(Гладковський С. 4, Бойко І., 2, Радульський В.).

4. PowerNet – Діброва 7:1

(Герин Н. 2, Момот В. 2, Паливода В. 2, П’ятко М., - Сенчак В.).

5. Іваниківка – Старуня 2:1

(Долотко І., Іванишин Ю., – Гаргат А.).

6. Глибівка – Ветерани 2:8

(Сабат С. 2, - Мотуз Р. 4, Яцурак В. 2, Філіпович, Колінковський ).

7. Ластівці – Глибоке 1:3

(Чередніченко І. – Дутчин, Загірняк І., Завадський).

8. Франка – Дзвиняч 2:6

(Курилюк Д, Максимів а.г., - Гуменяк І. 2, Гнатюк М., Максимів П., Ватаманюк Р., Волочій М.  ).

Категорія: Сезон 2017-2018 | Переглядів: 772 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Admin  
+

1 nazik  
4 тур powernet-гринівка 9-0 .... момот і паливода по три гола забили

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz