Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 16.10.2019, 10:23
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2015 » Грудень » 24 » Повний календар 2015-2016
12:51
Повний календар 2015-2016
КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні – футболу сезону 2015 – 2016 років

І тур 20 грудня (неділя)
Група А
1. Іваниківка – Пороги 3:6
2. Скобичівка – Росільна 1:2
3. Старуня – Монастирчани 7:3
4. Маркова – Гринівка-Нивочин 3:0
5. Старуня-2 – Ст. Богородчани 0:4
Отрада - вихідний
Група Б
6. Підгір’я – Космач 9:4
7. Підгір’я-юн – Глибоке 4:1
8. PowerNet – Ветерани 5:3
9. Діброва – Глибівка-юн 4:1
10. Саджава – Ластівці 2:2
Дзвиняч - вихідний

ІІ тур 27 грудня (неділя)
Група А
11. Маркова – Ст. Богородчани 10.00 год.
12. Отрада – Старуня-2 10.50 год.
13. Гринівка-Нивочин – Монастирчани 11.40 год.
14. Росільна – Старуня 12.30 год.
15. Пороги – Скобичівка 13.20 год.
Іваниківка - вихідний
Група Б
16. Діброва – Ластівці 10.00 год.
17. Ветерани – Глибівка-юн 10.50 год.
18. PowerNet – Глибоке 11.40 год.
19. Підгір’я-юн – Космач 12.30 год.
20. Підгір’я – Дзвиняч 13.20 год.
Саджава - вихідний

ІІІ тур 3 січня (неділя)
Група А
21. Пороги – Старуня 10.00 год.
22. Отрада – Іваниківка 10.50 год.
23. Гринівка-Нивочин – Росільна 11.40 год.
24. Ст. Богородчани – Монастирчани 12.30 год.
25. Старуня-2 – Маркова 13.20 год.
Скобичівка - вихідний
Група Б
26. Підгір’я-юн – Дзвиняч 10.00 год.
27. PowerNet – Космач 10.50 год.
28. Глибівка-юн – Глибоке 11.40 год.
29. Ластівці – Ветерани 12.30 год.
30. Саджава – Діброва 13.20 год.
Підгір’я - вихідний

ІV тур 10 січня (неділя)
Група А
31. Монастирчани – Старуня-2 10.00 год.
32. Росільна – Старі Богородчани 10.50 год.
33. Гринівка-Нивочин – Пороги 11.40 год.
34. Отрада – Маркова 12.30 год.
35. Іваниківка – Скобичівка 13.20 год.
Старуня - вихідний
Група Б
36. Ветерани – Саджава 10.00 год.
37. Глибоке – Ластівці 10.50 год.
38. Космач – Глибівка-юн 11.40 год.
39. Дзвиняч – PowerNet 12.30 год.
40. Підгір’я – Підгір’я-юн 13.20 год.
Діброва - вихідний

V тур 16 січня (субота)
Група А
41. Скобичівка – Отрада 10.00 год.
42. Старуня – Іваниківка 10.50 год.
43. Старі Богородчани – Пороги 11.40 год.
44. Старуня-2 – Росільна 12.30 год.
45. Маркова – Монастирчани 13.20 год.
Гринівка-Нивочин - вихідний
Група Б
46. Глибівка-юн – Дзвиняч 10.00 год.
47. Ластівці – Космач 10.50 год.
48. Саджава – Глибоке 11.40 год.
49. Підгір’я – PowerNet 12.30 год.
50. Діброва – Ветерани 13.20 год.
Підгір’я-юн – вихідний

VІ тур 17 січня (неділя)
Група А
51. Росільна – Маркова 10.00 год.
52. Старуня-2 – Пороги 10.50 год.
53. Іваниківка – Гринівка-Нивочин 11.40 год.
54. Старуня – Скобичівка 12.30 год.
55. Отрада – Монастирчани 13.20 год.
Ст. Богородчани - вихідний
Група Б
56. Глибоке – Діброва 10.00 год.
57. Саджава – Космач 10.50 год.
58. Дзвиняч – Ластівці 11.40 год.
59. Підгір’я – Глибівка-юн 12.30 год.
60. Підгір’я-юн – PowerNet 13.20 год.
Ветерани – вихідний

VІІ тур 23 січня (субота)
Група А
61. Скобичівка – Гринівка-Нивочин 10.00 год.
62. Ст. Богородчани – Іваниківка 10.50 год.
63. Старуня – Отрада 11.40 год.
64. Росільна – Монастирчани 12.30 год.
65. Маркова – Пороги 13.20 год.
Старуня-2 - вихідний
Група Б
66. Глибівка-юн – Підгір’я-юн 10.00 год.
67. Ластівці – Підгір’я 10.50 год.
68. Саджава – Дзвиняч 11.40 год.
69. Діброва – Космач 12.30 год.
70. Глибоке – Ветерани 13.20 год.
PowerNet – вихідний

VІІІ тур 24 січня (неділя)
Група А
71. Пороги – Монастирчани 10.00 год.
72. Отрада – Росільна 10.50 год.
73. Іваниківка – Старуня-2 11.40 год.
74. Ст. Богородчани – Скобичівка 12.30 год.
75. Старуня – Гринівка-Нивочин 13.20 год.
Маркова - вихідний
Група Б
76. Космач – Ветерани 10.00 год.
77. Дзвиняч – Діброва 10.50 год.
78. Підгір’я – Саджава 11.40 год.
79. Підгір’я-юн – Ластівці 12.30 год.
80. Глибівка-юн – PowerNet 13.20 год.
Глибоке – вихідний

ІХ тур 30 січня (субота)
Група А
81. Ст. Богородчани – Старуня 10.00 год.
82. Старуня-2 – Скобичівка 10.50 год.
83. Гринівка-Нивочин – Отрада 11.40 год.
84. Маркова – Іваниківка 12.30 год.
85. Росільна – Пороги 13.20 год.
Монастирчани - вихідний
Група Б
86. Ластівці – PowerNet 10.00 год.
87. Підгір’я-юн – Саджава 10.50 год.
88. Підгір’я – Діброва 11.40 год.
89. Ветерани – Дзвиняч 12.30 год.
90. Глибоке – Космач 13.20 год.
Глибівка-юн – вихідний

Х тур 31 січня (неділя)
Група А
91. Іваниківка – Монастирчани 10.00 год.
92. Скобичівка – Маркова 10.50 год.
93. Старуня – Старуня-2 11.40 год.
94. Отрада – Пороги 12.30 год.
95. Ст. Богородчани – Гринівка-Нивочин 13.20 год.
Росільна - вихідний

Група Б
96. Дзвиняч – Глибоке 10.00 год.
97. Підгір’я – Ветерани 10.50 год.
98. Підгір’я-юн – Діброва 11.40 год.
99. PowerNet – Саджава 12.30 год.
100. Глибівка-юн – Ластівці 13.20 год.
Космач – вихідний

ХІ тур 7 лютого (неділя)
Група А
101. Старуня-2 – Гринівка-Нивочин 10.00 год.
102. Отрада – Старі Богородчани 10.50 год.
103. Маркова – Старуня 11.40 год.
104. Монастирчани – Скобичівка 12.30 год.
105. Росільна – Іваниківка 13.20 год.
Пороги - вихідний
Група Б
106. Саджава – Глибівка-юн 10.00 год.
107. Діброва – PowerNet 10.50 год.
108. Підгір’я-юн – Ветерани 11.40 год.
109. Підгір’я – Глибоке 12.30 год.
110. Космач – Дзвиняч 13.20 год.
Ластівці – вихідний

Раунд плей-офф
1/4 фіналу

Срібна ліга
111. 5 місце А – 8 місце Б 10.00 год.
112. 6 місце А – 7 місце Б 10.50 год.
113. 7 місце А – 6 місце Б 11.40 год.
114. 8 місце А – 5 місце Б 12.30 год.

Золота ліга
115. 1 місце А – 4 місце Б 13.30 год.
116. 2 місце А – 3 місце Б 14.20 год.
117. 3 місце А – 2 місце Б 15.10 год.
118. 4 місце А – 1 місце Б 16.00 год.

1/2 фіналу

Золота ліга 5-8 місця
119. прогр. 115 – прогр. 117 10.00 год.
120. прогр. 116 – прогр. 118 10.50 год.

Срібна ліга
121. перем. 111 – перем. 113 11.40 год.
122. перем. 112 – перем. 114 12.30 год.
Золота ліга
123. перем. 115 – перем. 117 13.30 год.
124. перем. 116 – перем. 118 14.20 год.

ФІНАЛИ
Золота ліга 5-8 місця
125. за 7 місце: прогр. 119 – прогр. 120 10.00 год.
126. за 5 місце: перем. 119 – перем. 120 10.50 год.

Срібна ліга
127. за 3 місце: прогр.121 – прогр. 122 11.50 год.
128. за 1 місце: перем. 121 – перем. 122 12.40 год.

Золота ліга
129. за 3 місце: прогр. 123 – прогр. 124 13.40 год.
130. за I місце: перем. 123 – перем. 124 14.30 год.


Місце проведення та дати раунду плей-офф будуть повідомлені додатково, бо можуть бути непередбачувані зміни в календарі.
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1084 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz