Головна
Мій профіль
Вихід
П`ятниця, 18.10.2019, 19:29
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2014 » Грудень » 20 » Календар 2014-2015
17:14
Календар 2014-2015
ІІ тур
27 грудня (субота)
9. Ластівці – Отрада 10.00 год.
10. Дзвиняч – Старуня 10.50 год.
11. Космач – Діброва 11.40 год.
12. Гринівка-Нивочин – Медик 12.30 год.
13. Ст. Богородчани – Монастирчани 13.20 год.
14. Глибівка – Підгір’я 14.10 год.
15. Хмелівка – Саджава 15.00 год.
16. Підгір’я-юн – Раковець 15.40 год.
ІІІ тур
28 грудня (неділя)
17. Раковець – Глибівка 10.00 год.
18. Ластівці – Хмелівка 10.50 год.
19. Діброва – Дзвиняч 11.40 год.
20. Старуня – Отрада 12.30 год.
21. Медик – Космач 13.20 год.
22. Підгір’я – Ст. Богородчани 14.10 год.
23. Підгір’я-юн – Саджава 15.00 год.
24. Монастирчани – Гринівка-Нивочин 15.40 год.
ІV тур
4 січня (неділя)
25. Глибівка – Підгір’я-юн 10.00 год.
26. Космач – Монастирчани 10.50 год.
27. Хмелівка – Старуня 11.40 год.
28. Отрада – Діброва 12.30 год.
29. Дзвиняч – Медик 13.20 год.
30. Ст.Богородчани – Раковець 14.10 год.
31. Підгір’я – Гринівка-Нивочин 15.00 год.
32. Ластівці – Саджава 15.40 год.
V тур
11 січня (неділя)
33. Старуня – Ластівці 10.00 год.
34. Діброва – Хмелівка 10.50 год.
35. Глибівка – Саджава 11.40 год.
36. Підгір’я – Космач 12.30 год.
37. Медик – Отрада 13.20 год.
38. Раковець – Гринівка-Нивочин 14.10 год.
39. Підгір’я-юн – Ст. Богородчани 15.00 год.
40. Монастирчани – Дзвиняч 15.40 год.
VІ тур
18 січня (неділя)
41. Ст. Богородчани – Глибівка 10.00 год.
42. Гринівка-Нивочин – Підгір’я-юн 10.50 год.
43. Ластівці – Діброва 11.40 год.
44. Хмелівка – Медик 12.30 год.
45. Підгір’я – Дзвиняч 13.20 год.
46. Отрада – Монастирчани 14.10 год.
47. Старуня – Саджава 15.00 год.
48. Космач – Раковець 15.40 год.
VІІ тур
24 січня (субота)
49. Підгір’я-юн – Космач 10.00 год.
50. Ст. Богородчани – Саджава 10.50 год.
51. Старуня – Діброва 11.40 год.
52. Хмелівка – Монастирчани 12.30 год.
53. Підгір’я – Отрада 13.20 год.
54. Медик – Ластівці 14.10 год.
55. Раковець – Дзвиняч 15.00 год.
56. Глибівка – Гринівка-Нивочин 15.40 год.
VІІІ тур
25 січня (неділя)
57. Діброва – Саджава 10.00 год.
58. Ластівці – Монастирчани 10.50 год.
59. Старуня – Медик 11.40 год.
60. Хмелівка – Підгір’я 12.30 год.
61. Раковець – Отрада 13.20 год.
62. Космач – Глибівка 14.10 год.
63. Гринівка-Нивочин – Ст. Богородчани 15.00 год.
64. Дзвиняч – Підгір’я-юн 15.40 год.
ІХ тур
31 січня (субота)
65. Медик – Діброва 10.00 год.
66. Глибівка – Дзвиняч 10.50 год.
67. Гринівка-Нивочин – Саджава 11.40 год.
68. Монастирчани – Старуня 12.30 год.
69. Раковець – Хмелівка 13.20 год.
70. Космач – Ст. Богородчани 14.10 год.
71. Підгір’я-юн – Отрада 15.00 год.
72. Ластівці – Підгір’я 15.40 год.
Х тур
1 лютого (неділя)
73. Діброва – Монастирчани 10.00 год.
74. Ластівці – Раковець 10.50 год.
75. Медик – Саджава 11.40 год.
76. Підгір’я – Старуня 12.30 год.
77. Підгір’я-юн – Хмелівка 13.20 год.
78. Дзвиняч – Ст. Богородчани 14.10 год.
79. Глибівка – Отрада 15.00 год.
80. Космач – Гринівка-Нивочин 15.40 год.
ХІ тур
7 лютого (субота)
81. Гринівка-Нивочин – Дзвиняч 10.00 год.
82. Монастирчани – Медик 10.50 год.
83. Раковець – Старуня 11.40 год.
84. Підгір’я – Діброва 12.30 год.
85. Ст. Богородчани – Отрада 13.20 год.
86. Космач – Саджава 14.10 год.
87. Підгір’я-юн – Ластівці 15.00 год.
88. Глибівка – Хмелівка 15.40 год.
ХІІ тур
8 лютого (неділя)
89. Ст. Богородчани – Хмелівка 10.00 год.
90. Діброва – Раковець 10.50 год.
91. Підгір’я-юн – Старуня 11.40 год.
92. Підгір’я – Медик 12.30 год.
93. Космач – Дзвиняч 13.20 год.
94. Отрада – Гринівка-Нивочин 14.10 год.
95. Глибівка – Ластівці 15.00 год.
96. Монастирчани – Саджава 15.40 год.
ХІІІ тур
15 лютого (неділя)
97. Підгір’я – Монастирчани 10.00 год.
98. Медик – Раковець 10.50 год.
99. Підгір’я-юн – Діброва 11.40 год.
100. Ст. Богородчани – Ластівці 12.30 год.
101. Саджава – Дзвиняч 13.20 год.
102. Хмелівка – Гринівка-Нивочин 14.10 год.
103. Глибівка – Старуня 15.00 год.
104. Космач – Отрада 15.40 год.
ХІV тур
21 лютого (субота)
105. Підгір’я-юн – Медик 10.00 год.
106. Діброва – Глибівка 10.50 год.
107. Монастирчани – Раковець 11.40 год.
108. Гринівка-Нивочин – Ластівці 12.30 год.
109. Хмелівка – Космач 13.20 год.
110. Підгір’я – Саджава 14.10 год.
111. Отрада – Дзвиняч 15.00 год.
112. Старуня – Ст. Богородчани 15.40 год.
ХV тур
22 лютого (неділя)
113. Підгір’я – Раковець 10.00 год.
114. Отрада – Саджава 10.50 год.
115. Підгір’я-юн – Монастирчани 11.40 год.
116. Глибівка – Медик 12.30 год.
117. Ст. Богородчани – Діброва 13.20 год.
118. Гринівка-Нивочин – Старуня 14.10 год.
119. Космач – Ластівці 15.00 год.
120. Дзвиняч – Хмелівка 15.40 год.

Раунд плей-офф
1/4 фіналу 28 лютого (субота)

Срібна ліга
121. 5 місце – 12 місце 12.00 год.
122. 6 місце – 11 місце 12.50 год.
123. 7 місце – 10 місце 13.40 год.
124. 8 місце – 9 місце 14.30 год.

1/2 фіналу 1 березня (неділя)

Срібна ліга
125. перем. 121 – перем. 124 12.00 год.
126. перем. 122 – перем. 123 12.50 год.

Золота ліга
127. 1 місце – 4 місце 13.40 год.
128. 2 місце – 3 місце 14.30 год.

ФІНАЛИ 8 березня (неділя)
Срібна ліга
129. за 3 місце: прогр.125 – прогр. 126 12.00 год.
130. за 1 місце: перем. 125 – перем. 126 12.50 год.

Золота ліга
131. за 3 місце: прогр. 127 – прогр. 128 13.40 год.
132. за I місце: перем. 127 – перем. 128 14.30 год.
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1311 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz