Головна
Мій профіль
Вихід
П`ятниця, 18.10.2019, 19:25
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2017 » Грудень » 23 » Календар сезону 2017-18 рр. - ОНОВЛЕНО
20:45
Календар сезону 2017-18 рр. - ОНОВЛЕНО

ЗАТВЕРДЖУЮ

начальник відділу молоді та спорту, управління

освіти молоді та спорту райдержадміністрації              

Марія Байрам          

               

 

                        Склад учасників змагань

                                                                      

  1. Ветерани                                          13. Старі Богородчани
  2. Глибоке                                             14. Діброва               
  3. Дзвиняч                                           15. Старуня              
  4. «Франка» Підгір’я                           16. «Два Кума»
  5. Ластівці                                                        
  6. Глибівка
  7. Іваниківка                                                   
  8. PowerNet                                                     
  9. Підгіря                                                                     
  10. Росільна                                                       
  11. Монастирчани         
  12. Гринівка-Нивочин                         

 

КАЛЕНДАР

ігор чемпіонату Богородчанського району з  міні – футболу сезону 2017 – 2018  років

 

І тур

    Богородчани                                                                                              Підгіря

     09 грудня (субота)                                                               09 грудня (субота)

 

1. Ветерани – «Два Кума»   11.00 год.       5. Глибоке –Старуня   11.00 год.

2. Дзвиняч - Діброва            11.50 год.       6. «Франка» – Ст. Богородчани     11.50 год.

3. Ластівці – Гринівка           12.40 год.       7. Глибівка - Монастирчани           12.40 год.

4. Іваниківка - Росільна       13.30 год.       8. PowerNet - Підгіря                           13.30 год.

      ІІ тур

                       Богородчани                                                                      Підгіря

                10 грудня (неділя)                                                           10 грудня (неділя)

      

 9. Підгіря – «Два Кума»       11.00 год.       13. PowerNet - Росільна              11.00 год.

10. Іваниківка –Монастирчани  11.50 год.       14. Глибівка - Гринівка           11.50 год.

11. Ластівці – Ст. Богородчани»   12.40 год.       15. «Франка» - Діброва       12.40 год.

12. Дзвиняч – Старуня       13.30 год.       16. Глибоке -Ветерани                    13.30 год.

ІІІ тур

                       Богородчани                                                             Підгіря

                16 грудня (субота)                                                 16 грудня (субота)

 

17. Росільна - Підгіря    11.00 год.       21. Монастирчани -  PowerNet       11.00 год.

18. Гринівка – Іваниківка 11.50 год.       22. Ст. Богородчани - Глибівка      11.50 год.

19. Діброва – Ластівці    12.40 год.       23. Старуня – «Франка»                  12.40 год.

20. Ветерани – Дзвиняч  13.30 год.       24. Глибоке –«Два Кума»               13.30 год.

ІV тур

                       Богородчани                                                       Підгіря

                17 грудня (неділя)                                           17 грудня (неділя)

 

25. Росільна –«Два Кума»    11.00 год.       29. Підгіря - Монастирчани       11.00 год.

26. PowerNetГринівка        11.50 год.       30. Іваниківка – Ст. Богородчани  11.50 год.

27. Глибівка – Діброва          12.40 год.       31. Ластівці – Старуня        12.40 год.

28. «Франка» - Ветерани       13.30 год.       32. Дзвиняч - Глибоке                     13.30 год.

V тур

                       Богородчани                                                                Підгіря

                23 грудня (субота)                                                    23 грудня (субота)

 

33. Монастирчани - Росільна     11.00 год.       37. Гринівка - Підгіря        11.00 год.

34. Ст. Богородчани - PowerNet  11.50 год.       38. Діброва - Іваниківка   11.50 год.

35. Старуня - Глибівка    12.40 год.                 39. Ветерани - Ластівці      12.40 год.

36. Глибоке - «Франка»      13.30 год.       40. Дзвиняч – «Два кума»        13.30 год.

VІ тур

    Богородчани                                                                Підгіря

                24 грудня (неділя)                                         24 грудня (неділя)

41. Монастирчани - «Два Кума» 11.00 год.       45. Росільна - Гринівка    11.00 год.

42. Підгіря - Ст. Богородчани    11.50 год.       46. PowerNet - Діброва      11.50 год.

43. Іваниківка - Старуня      12.40 год.       47. Глибівка - Ветерани                  12.40 год.

44. Ластівці - Глибоке          13.30 год.       48. «Франка» - Дзвиняч                  13.30 год.

VІІ тур

                       Богородчани                                                      Підгіря

                30 грудня (субота)                                              30 грудня (субота)

 

49. Гринівка - Монастирчани   11.00 год.       53. Ст. Богородчани - Росільна      11.00 год.

50. Діброва - Підгіря             11.50 год.       54. Старуня -   PowerNet        11.50 год.

51. Ветерани - Іваниківка     12.40 год.       55. Глибоке - Глибівка    12.40 год.

52. Дзвиняч -Ластівці         13.30 год.       56. «Франка» - «Два Кума»    13.30 год.

VІІІ тур

                       Богородчани                                                           Підгіря

                31 грудня (субота)                                            31 грудня (субота)

 

57. Гринівка - «Два Кума»     11.00 год.       61.Монастирчани-Ст.Богородчани11.00 год.

58. Росільна - Діброва          11.50 год.       62. Підгіря - Старуня                       11.50 год.

59. PowerNet - Ветерани      12.40 год.       63. Іваниківка - Глибоке                 12.40 год.

60. Глибівка - Дзвиняч         13.30 год.       64. Ластівці - «Франка»                   13.30 год.

ІХ тур

                       Богородчани                                                       Підгіря

                13 січня (субота)                                               13 січня (субота)

      

65. Ст. Богородчани - Гринівка» 11.00 год.       69. Діброва -Монастирчани» 11.00 год.

66. Старуня - Росільна     11.50 год.                 70. Ветерани - Підгіря       11.50 год.

67.Глибоке - PowerNet     12.40 год.       71. Дзвиняч - Іваниківка      12.40 год.

68. «Франка» - Глибівка     13.30 год.       72. Ластівці - «Два Кума»      13.30 год.

 

Хтур

                       Богородчани                                                        Підгіря

                21січня (неділя)                                                    21 січня (неділя)

 

73. Ст. Богородчани - «Два Кума»    11.00 год.       77.Гринівка - Діброва     11.00 год.

74. Монастирчани - Старуня   11.50 год.                78. Росільна - Ветерани    11.50 год.

75. Підгіря - Глибоке    12.40 год.                           79. PowerNet - Дзвиняч  12.40 год.

76. Іваниківка - «Франка»    13.30 год.                  80. Глибівка - Ластівці   13.30 год.

ХІ тур

               Богородчани                                                                Підгіря

                27 січня (субота)                                                  27 січня (субота)

      

81. Діброва - Ст. Богородчани   11.00 год.       85. Старуня - Гринівка     11.00 год.

82. Ветерани - Монастирчани    11.50 год.       86. Глибоке - Росільна    11.50 год.

83.Дзвиняч - Підгіря       12.40 год.                  87. «Франка» - PowerNet   12.40 год.

84. Ластівці - Іваниківка      13.30 год.       88. Глибівка - «Два Кума»              13.30 год.

ХІІ тур

          Богородчани                                                                         Підгіря

                28 січня (неділя)                                                     28 січня (неділя)

89. Діброва - «Два Кума»  11.00 год.       93. Ст. Богородчани - Старуня       11.00 год.

90. Гринівка - Ветерани     11.50 год.       94. Монастирчани - Глибоке          11.50 год.

91. Росільна - Дзвиняч      12.40 год.       95. Підгіря - «Франка»                    12.40 год.

92. PowerNet - Ластівці      13.30 год.       96. Іваниківка - Глибівка                13.30 год.

ХІІІ тур

                       Богородчани                                                             Підгіря

                03 лютого (субота)                                                 03 лютого (субота)

 

97. Старуня - Діброва     11.00 год.       101.Ветерани - Ст. Богородчани    11.00 год.

98. Глибоке - Гринівка    11.50 год.       102. Дзвиняч - Монастирчани        11.50 год.

99. «Франка» - Росільна  12.40 год.       103. Ластівці - Підгіря                     12.40 год.

100. Глибівка - PowerNet  13.30 год.       104. Іваниківка - «Два Кума»         13.30 год.

ХІV тур

                       Богородчани                                                            Підгіря

                04 лютого (неділя)                                             04 лютого (неділя)

      

105. Діброва - Ветерани  11.00 год.       109. Ст. Богородчани - Глибоке     11.00 год.

106. Гринівка - Дзвиняч  11.50 год.       110. Монастирчани - «Франка»     11.50 год.

107.Росільна - Ластівці   12.40 год.       111. Підгіря - Глибівка                    12.40 год.

108. PowerNet - Іваниківка 13.30 год.       112. Старуня – «Два Кума»       13.30 год.

ХVтур

                       Богородчани                                                         Підгіря

                10 лютого (субота)                                            10 лютого (субота)

 

113. Ветерани - Старуня      11.00 год.              117.Глибоке - Діброва     11.00 год.

114. Дзвиняч - Ст. Богородчани   11.50 год.       118. «Франка» - Гринівка   11.50 год.

115. Ластівці - Монастирчани   12.40 год.       119. Глибівка - Росільна      12.40 год.

116. Іваниківка - Підгіря   13.30 год.       120. PowerNet - «Два Кума»  13.30 год.

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 3343 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz