Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 16.10.2019, 10:34
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2012 » Листопад » 27 » КАЛЕНДАР сезону 2012 – 2013 рр
15:35
КАЛЕНДАР сезону 2012 – 2013 рр
Змагаються команди:

1.      «Бистриця» Солотвин                  10.  Підгіря                      

2.      «Газовик» Богородчани              11.  Дзвиняч                        

3.      «Енергія» Підгір’я                        12.  Пороги                     

4.      «Здоров’я» Богородчани             13.  Раковець   

5.      Іваниківка                                  14.  «Сандикат» Старі Богородчани        

6.      «Карпати» Старі Богородчани      15.  «Січ» Глибівка

7.      «Медик» Солотвин                      16.  «Сокіл» Гринівка-Нивочин

8.      Монастирчани                             17.  Старуня

9.      «Отрада» Глибівка                      18.  «Франка» Підгіря


КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні – футболу сезону 2012 – 2013 років

І тур 24 листопада (субота)
1. Дзвиняч – «Газовик» 09.30 год.
2. Підгір’я – «Енергія» 10.20 год.
3. Монастирчани – «Медик» 11.10 год.
4. «Сандикат» – Пороги 12.00 год.
5. «Сокіл» – Раковець 12.50 год.
6. Іваниківка – «Січ» 13.40 год.
7. «Бистриця» – «Здоров’я» 14.30 год.
8. «Франка»– «Отрада» 15.20 год.
9. «Карпати» – Старуня перенесено


ІІ тур 1 грудня (субота)
10. «Карпати» – «Отрада» 09.30 год
11. «Франка» – «Бистриця» 10.20 год
12. Старуня – «Газовик» 11.10 год
13. «Здоров’я» – Іваниківка 12.00 год
14. «Січ» – «Сокіл» 12.50 год
15. Пороги – Раковець 13.40 год
16. «Сандикат» – «Медик» 14.30 год
17. «Енергія» – Монастирчани 15.20 год
18. Підгір’я – Дзвиняч 16.10 год


ІІІ тур 2 грудня (неділя)
19. «Здоров’я» – «Сокіл» 09.30 год.
20. «Січ» – Пороги 10.20 год.
21. «Медик» – Раковець 11.10 год.
22. Підгір’я – «Газовик» 12.00 год.
23. «Сандикат» – «Енергія» 12.50 год.
24. Дзвиняч – Монастирчани 13.40 год.
25. Старуня – «Отрада» 14.30 год.
26. «Бистриця» – «Карпати» 15.20 год.
27. Іваниківка – «Франка» 16.10 год.


ІV тур 8 грудня (субота)
28. Старуня – «Бистриця» 09.30 год
29. «Карпати» – Іваниківка 10.20 год
30. «Франка» – «Сокіл» 11.10 год
31. «Здоров’я» – Пороги 12.00 год
32. «Січ» – «Медик» 12.50 год
33. Раковець – «Енергія» 13.40 год.
34. «Отрада» – «Газовик» 14.30 год
35. «Сандикат»– Дзвиняч 15.20 год
36. Монастирчани – Підгір’я 16.10 год


V тур 9 грудня (неділя)
37. Пороги – «Франка» 09.30 год.
38. «Медик» – «Здоров’я» 10.20 год.
39. «Енергія» – «Січ» 11.10 год.
40. Дзвиняч – Раковець 12.00 год.
41. Підгір’я – «Сандикат» 12.50 год.
42. «Газовик» – Монастирчани 13.40 год.
43. «Отрада» – «Бистриця» 14.30 год.
44. Іваниківка – Старуня 15.20 год.
45. «Карпати» – «Сокіл» 16.10 год.


VІ тур 15 грудня (субота) 
46. Підгір’я – Раковець 09.30 год.
47. «Сандикат» – Монастирчани 10.20 год.
48. «Газовик» – «Бистриця» 11.10 год.
49. «Січ» – Дзвиняч 12.00 год.
50. «Отрада» – Іваниківка 12.50 год.
51. Старуня – «Сокіл» 13.40 год.
52. «Карпати» – Пороги 14.30 год.
53. «Франка» – «Медик» 15.20 год.
54. «Здоров’я» – «Енергія» 16.10 год.


VІІ тур 22 грудня (субота) 
55. «Карпати» – «Медик» 09.30 год
56. «Енергія» – «Франка» 10.20 год
57. «Здоров’я» – Дзвиняч 11.10 год
58. Підгір’я – «Січ» 12.00 год
59. Іваниківка – «Бистриця» 12.50 год
60. «Отрада» – «Сокіл» 13.40 год.
61. Пороги – Старуня 14.30 год
62. «Сандикат»– «Газовик» 15.20 год
63. Монастирчани – Раковець 16.10 год

VІІІ тур 23 грудня (неділя)
64. «Січ» – Монастирчани 09.30 год.
65. «Сандикат» – Раковець 10.20 год.
66. «Бистриця» – «Сокіл» 11.10 год.
67. «Отрада» – Пороги 12.00 год.
68. Старуня – «Медик» 12.50 год.
69. «Енергія» – «Карпати» 13.40 год.
70. «Франка» – Дзвиняч 14.30 год.
71. «Газовик» – Іваниківка 15.20 год.
72. «Здоров’я» – Підгір’я 16.10 го
д.

ІХ тур 30 грудня (неділя)
73. Старуня – «Енергія» 09.30 год.
74. Дзвиняч – «Карпати» 10.20 год.
75. Підгір’я – «Франка» 11.10 год.
76. Монастирчани – «Здоров’я» 12.00 год.
77. «Сандикат» – «Січ» 12.50 год.
78. Іваниківка – «Сокіл» 13.40 год.
79. «Бистриця» – Пороги 14.30 год.
80. «Газовик» – Раковець 15.20 год.
81. «Медик» – «Отрада» 16.10 год.

Х тур 5 січня (субота) 
82. «Здоров’я» – «Сандикат» 09.30 год.
83. «Січ» – Раковець 10.20 год.
84. Іваниківка – Пороги 11.10 год.
85. «Бистриця» – «Медик» 12.00 год.
86. «Отрада» – «Енергія» 12.50 год.
87. Старуня – Дзвиняч 13.40 год.
88. «Газовик» – «Сокіл» 14.30 год.
89. «Карпати» – Підгір’я 15.20 год.
90. «Франка» – Монастирчани 16.10 год


ХІ тур 12 січня (субота)
91. Дзвиняч – «Отрада» 09.30 год
92. Підгір’я – Старуня 10.20 год
93. Монастирчани – «Карпати» 11.10 год
94. «Сандикат» – «Франка» 12.00 год
95. Раковець – «Здоров’я» 12.50 год.
96. «Газовик» – «Січ» 13.40 год
97. «Енергія» – «Бистриця» 14.30 год.
98. «Медик» – Іваниківка 15.20 год.
99. Пороги – «Сокіл» 16.10 год


ХІІ тур 13 січня (неділя)
100. Пороги – «Газовик» 09.30 год.
101. «Франка» – Раковець 10.20 год.
102. «Січ» – «Здоров’я» 11.10 год.
103. «Сокіл» – «Медик» 12.00 год.
104. Іваниківка – «Енергія» 12.50 год.
105. «Отрада» – Підгір’я 13.40 год.
106. Старуня – Монастирчани 14.30 год.
107. «Карпати» – «Сандикат» 15.20 год.
108. «Бистриця» – Дзвиняч 16.10 год.


ХІІІ тур 20 січня (неділя)
109. Підгір’я – «Бистриця» 09.30 год.
110. Монастирчани – «Отрада» 10.20 год.
111. Старуня – «Сандикат» 11.10 год.
112. Раковець – «Карпати» 12.00 год.
113. «Медик» – Пороги 12.50 год.
114. «Енергія» – «Сокіл» 13.40 год.
115. «Газовик» – «Здоров’я» 14.30 год.
116. Дзвиняч – Іваниківка 15.20 год.
117. «Січ» – «Франка» 16.10 год.

ХІV тур 26 січня (субота) 
118. Старуня – Раковець 09.30 год.
119. «Карпати» – «Січ» 10.20 год
120. Пороги – «Енергія» 11.10 год
121. «Медик» – «Газовик» 12.00 год.
122. «Сокіл» – Дзвиняч 12.50 год
123. «Бистриця» – Монастирчани 13.40 год
124. «Отрада» – «Сандикат» 14.30 год
125. «Франка» – «Здоров’я» 15.20 год
126. Іваниківка – Підгір’я 16.10 год


ХV тур 27 січня (неділя)
127. «Медик» – «Енергія» 09.30 год.
128. Дзвиняч – Пороги 10.20 год.
129. Підгір’я – «Сокіл» 11.10 год.
130. Монастирчани – Іваниківка 12.00 год.
131. «Франка» – «Газовик» 12.50 год.
132. «Сандикат» – «Бистриця» 13.40 год.
133. Раковець – «Отрада» 14.30 год.
134. «Карпати» – «Здоров’я» 15.20 год.
135. «Січ» – Старуня 16.10 год.


ХVІ тур 2 лютого (субота)
136. «Сокіл» – Монастирчани 09.30 год.
137. Іваниківка – «Сандикат» 10.20 год.
138. Старуня – «Здоров’я» 11.10 год.
139. «Отрада» – «Січ» 12.00 год.
140. Підгір’я – Пороги 12.50 год.
141. «Енергія» – «Газовик» 13.40 год.
142. «Карпати» – «Франка» 14.30 год.
143. «Бистриця» – Раковець 15.20 год.
144. «Медик» – Дзвиняч 16.10 год.

ХVІІ тур 3 лютого (неділя)
145. «Січ» – «Бистриця» 09.30 год.
146. «Здоров’я» – «Отрада» 10.20 год.
147. Старуня – «Франка» 11.10 год.
148. Монастирчани – Пороги 12.00 год.
149. «Сандикат» – «Сокіл» 12.50 год.
150. Раковець – Іваниківка 13.40 год.
151. Підгір’я – «Медик» 14.30 год.
152. Дзвиняч – «Енергія» 15.20 год.
153. «Карпати» – «Газовик» 16.10 год.


Раунд плей-офф 1/4 фіналу 10 лютого (неділя)
154. за 17 місце: 17 місце – 18 місце 10.00 год.
155. 9 місце – 16 місце 10.50 год.
156. 10 місце – 15 місце 11.40 год.
157. 11 місце – 14 місце 12.30 год.
158. 12 місце – 13 місце 13.20 год.
159. 1 місце – 8 місце 14.10 год.
160. 2 місце – 7 місце 15.00 год.
161. 3 місце – 6 місце 15.50 год.
162. 4 місце – 5 місце 16.40 год.


1/2 фіналу 17 лютого (неділя)
163. прогр. 155 – прогр. 157 10.00 год.
164. прогр. 156 – прогр. 158 10.50 год.
165. перем. 155 – перем. 157 11.40 год.
166. перем. 156 – перем. 158 12.30 год.
167. прогр. 159 – прогр. 161 13.20 год.
168. прогр. 160 – прогр. 162 14.10 год.
169. перем. 159 – перем. 161 15.00 год.
170. перем. 160 – перем. 162 15.50 год.

ФІНАЛИ 24 лютого (неділя)
171. за 15 місце: прогр. 163 – прогр. 164 10.00 год.
172. за 13 місце: перем. 163 – перем. 164 10.50 год.
173. за 11 місце: прогр. 165 – прогр. 166 11.40 год.
174. за 9 місце: перем. 165 – перем. 166 12.30 год.
175. за 7 місце: прогр.167 – прогр. 168 13.20 год.
176. за 5 місце: перем. 167 – перем. 168 14.10 год.
177. за 3 місце: прогр. 169 – прогр. 170 15.00 год.
178. за I місце: перем. 169 – перем. 170 15.50 год.

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1664 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 kuzja0  
Назар, виправ будь-ласка назву команди з "Сандикат" на "Синдикат", бо я помилився

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz