Головна
Мій профіль
Вихід
Понеділок, 14.10.2019, 04:05
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2018 » Листопад » 28 » Календар сезон 2018-2019
15:44
Календар сезон 2018-2019
Змагаються команди:
1. «Карпати» Старі Богородчани
2. Солотвин
3. «Bogo Boys» Богородчани
4. Підгір’я
5. «Франка» Підгір’я
6. «Молодіжка» Богородчани
7. «PowerNet» Старі Богородчани
8. Ластівці
9. Іваниківка
10. Пороги
11. «Ураган» Підгір’я
12. Старуня
13. Глибівка
14. Ветерани

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні – футболу сезону 2018 – 2019 років


Про місце проведення матчів буде повідомлятися додатково на сайті http://bogofutsal.at.ua

3 тур
01 грудня (субота) майданчик Підгір’я
15. Ураган – Солотвин 10.00 год.
16. Пороги – Bogo Boys 10.50 год.
17. PowerNet – Молодіжка 11.40 год.
18. Іваниківка – Підгір’я 12.30 год.
19. Глибівка – Ветерани 13.20 год.
20. Старуня – Карпати 14.10 год.
21. Ластівці – Франка 15.00 год.

4 тур
02 грудня (неділя) майданчик Підгір’я

22. Старуня – Глибівка 10.00 год.
23. Ураган – Карпати 10.50 год.
24. Молодіжка – Ветерани 11.40 год.
25. PowerNet – Франка 12.30 год.
26. Ластівці – Підгір’я 13.20 год.
27. Іваниківка – Bogo Boys 14.10 год.
28. Пороги – Солотвин 15.00 год.

Перенесені матчі

3. Пороги – Франка
6. Глибівка – Солотвин
11. Пороги – Підгір’я

5 тур
08 грудня (субота)
29. Молодіжка – Франка 10.00 год.
30. Ластівці – Bogo Boys 10.50 год.
31. Старуня – Ветерани 11.40 год.
32. Підгір’я – PowerNet 12.30 год.
33. Іваниківка – Солотвин 13.20 год.
34. Пороги – Карпати 14.10 год.
35. Ураган – Глибівка 15.00 год.

6 тур
09 грудня (неділя)
36. Молодіжка – Підгір’я 10.00 год.
37. Ластівці – Солотвин 10.50 год.
38. Пороги – Глибівка 11.40 год.
39. Франка – Ветерани 12.30 год.
40. Ураган – Старуня 13.20 год.
41. Іваниківка – Карпати 14.10 год.
42. PowerNet – Bogo Boys 15.00 год.

7 тур
15 грудня (субота)
43. Іваниківка – Глибівка 10.00 год.
44. Молодіжка – Bogo Boys 10.50 год.
45. Франка – Підгір’я 11.40 год.
46. PowerNet – Солотвин 12.30 год.
47. Ластівці – Карпати 13.20 год.
48. Пороги – Старуня 14.10 год.
49. Ураган – Ветерани 15.00 год.

8 тур
16 грудня (неділя)
50. Молодіжка – Солотвин 10.00 год.
51. Франка – Bogo Boys 10.50 год.
52. Підгір’я – Ветерани 11.40 год.
53. PowerNet – Карпати 12.30 год.
54. Іваниківка – Старуня 13.20 год.
55. Пороги – Ураган 14.10 год.
56. Ластівці – Глибівка 15.00 год.

9 тур
22 грудня (субота)
57. Підгір’я – Bogo Boys 10.00 год.
58. Франка – Солотвин 10.50 год.
59. Молодіжка – Карпати 11.40 год.
60. PowerNet – Глибівка 12.30 год.
61. Іваниківка – Ураган 13.20 год.
62. Пороги – Ветерани 14.10 год.
63. Ластівці – Старуня 15.00 год.

10 тур
23 грудня (неділя)
64. Франка – Карпати 10.00 год.
65. Bogo Boys – Ветерани 10.50 год.
66. Підгір’я – Солотвин 11.40 год.
67. PowerNet – Старуня 12.30 год.
68. Молодіжка – Глибівка 13.20 год.
69. Ластівці – Ураган 14.10 год.
70. Іваниківка – Пороги 15.00 год.

11 тур
13 січня (неділя)
71. Ластівці – Пороги 10.00 год.
72. Bogo Boys – Солотвин 10.50 год.
73. Франка – Глибівка 11.40 год.
74. Молодіжка – Старуня 12.30 год.
75. PowerNet – Ураган 13.20 год.
76. Іваниківка – Ветерани 14.10 год.
77. Підгір’я – Карпати 15.00 год.

12 тур
26 січня (субота)
78. Франка – Старуня 10.00 год.
79. Солотвин – Ветерани 10.50 год.
80. Bogo Boys – Карпати 11.40 год.
81. Підгір’я – Глибівка 12.30 год.
82. Ластівці – Іваниківка 13.20 год.
83. Молодіжка – Ураган 14.10 год.
84. PowerNet – Пороги 15.00 год.

13 тур
27 січня (неділя)
85. Солотвин – Карпати 10.00 год.
86. Bogo Boys – Глибівка 10.50 год.
87. Франка – Ураган 11.40 год.
88. PowerNet – Іваниківка 12.30 год.
89. Підгір’я – Старуня 13.20 год.
90. Ластівці – Ветерани 14.10 год.
91. Молодіжка – Пороги 15.00 год.

Раунд плей-офф
1/4 фіналу 03 лютого (неділя)

Срібна ліга
92. 5 місце – 12 місце 10.00 год.
93. 6 місце – 11 місце 10.50 год.
94. 7 місце – 10 місце 11.40 год.
95. 8 місце – 9 місце 12.30 год.

1/2 фіналу 03 лютого (неділя)

Золота ліга перші матчі
96. 1 місце – 4 місце 13.30 год.
97. 2 місце – 3 місце 14.20 год.

1/2 фіналу 10 лютого (неділя)

Срібна ліга
98. прогр. 92 – прогр. 95 10.00 год.
99. прогр. 93 – прогр. 94 10.50 год.
100. перем. 92 – перем. 95 11.40 год.
101. перем. 93 – перем. 94 12.30 год.

Золота ліга другі матчі
102. 1 місце – 4 місце 13.30 год.
103. 2 місце – 3 місце 14.20 год.

ФІНАЛИ 17 лютого (неділя)
Срібна ліга
104. за 7 місце: прогр.98 – прогр. 99 10.00 год.
105. за 5 місце: перем. 98 – перем. 99 10.50 год.

106. за 3 місце: прогр.100 – прогр. 101 11.40 год.
107. за 1 місце: перем. 100 – перем. 101 12.30 год.

Золота ліга
108. за 3 місце: прогр. 96, 102 – прогр. 97, 103 13.30 год.
109. за I місце: перем. 96, 102 – перем. 97, 103 14.20 год.

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1345 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz