Головна
Мій профіль
Вихід
Понеділок, 14.10.2019, 04:09
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2016 » Грудень » 19 » Повний календар
14:51
Повний календар
КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні – футболу сезону 2016 – 2017 років

ІІ тур 24 грудня (субота)
Група А
10. Богородчани – Дзвиняч 11.00 год.
11. Іваниківка – Маркова 11.50 год.
12. Старі Богородчани – Старуня 12.40 год.
13. Сокіл – Ластівці 13.30 год.
Глибоке - вихідний
Група Б
14. Росільна – Грабовець 11.00 год.
15. Космач – PowerNet 11.50 год.
16. Підгір’я – Франка 12.40 год.
17. Монастирчани – Діброва 13.30 год.
18. Глибівка – Дзвиняч-юн 14.20 год.

ІІІ тур 25 грудня (неділя)
Група А
19. Глибоке – Маркова 11.00 год.
20. Богородчани – Старуня 11.50 год.
21. Іваниківка – Ластівці 12.40 год.
22. Ст. Богородчани – Сокіл 13.30 год.
Дзвиняч - вихідний
Група Б
23. Франка – Росільна 11.00 год.
24. Підгір’я – Дзвиняч-юн 11.50 год.
25. Грабовець – Космач 12.40 год.
26. PowerNet – Монастирчани 13.30 год.
27. Діброва – Глибівка 14.20 год.

ІV тур 15 січня (неділя)
Група А
28. Дзвиняч – Старуня 11.00 год.
29. Глибоке – Ластівці 11.50 год.
30. Богородчани – Сокіл 12.40 год.
31. Іваниківка – Ст. Богородчани 13.30 год.
Маркова - вихідний
Група Б
32. Діброва – Дзвиняч-юн 11.00 год.
33. Франка – Космач 11.50 год.
34. Підгір’я – Росільна 12.40 год.
35. Глибівка – PowerNet 13.30 год.
36. Монастирчани – Грабовець 14.20 год.

V тур 21 січня (субота)
Група А
37. Маркова – Ластівці 11.00 год.
38. Дзвиняч – Сокіл 11.50 год.
39. Глибоке – Ст. Богородчани 12.40 год.
40. Богородчани – Іваниківка 13.30 год.
Старуня - вихідний
Група Б
41. PowerNet – Діброва 11.00 год.
42. Грабовець – Глибівка 11.50 год.
43. Франка – Монастирчани 12.40 год.
44. Підгір’я – Космач 13.30 год.
45. Росільна – Дзвиняч-юн 14.20 год.

VІ тур 29 січня (неділя)
Група А
46. Старуня – Сокіл 11.00 год.
47. Маркова – Ст. Богородчани 11.50 год.
48. Дзвиняч – Іваниківка 12.40 год.
49. Глибоке – Богородчани 13.30 год.
Ластівці - вихідний
Група Б
50. Франка – Глибівка 11.00 год.
51. Космач – Росільна 11.50 год.
52. PowerNet – Дзвиняч-юн 12.40 год.
53. Підгір’я – Монастирчани 13.30 год.
54. Діброва – Грабовець 14.20 год.

VІІ тур 4 лютого (субота)
Група А
55. Ластівці – Ст. Богородчани 11.00 год.
56. Старуня – Іваниківка 11.50 год.
57. Маркова – Богородчани 12.40 год.
58. Дзвиняч – Глибоке 13.30 год.
Сокіл - вихідний
Група Б
59. Підгір’я – Глибівка 11.00 год.
60. Росільна – Монастирчани 11.50 год.
61. Франка – Діброва 12.40 год.
62. Грабовець – PowerNet 13.30 год.
63. Космач – Дзвиняч-юн 14.20 год.

VІІІ тур 5 лютого (неділя)
Група А
64. Сокіл – Іваниківка 11.00 год.
65. Ластівці – Богородчани 11.50 год.
66. Старуня – Глибоке 12.40 год.
67. Маркова – Дзвиняч 13.30 год.
Ст. Богородчани - вихідний
Група Б
68. Монастирчани – Космач 11.00 год.
69. Глибівка – Росільна 11.50 год.
70. Грабовець – Дзвиняч-юн 12.40 год.
71. Підгір’я – Діброва 13.30 год.
72. Франка – PowerNet 14.20 год.

ІХ тур 12 лютого (неділя)
Група А
73. Ст. Богородчани – Богородчани 11.00 год.
74. Сокіл – Глибоке 11.50 год.
75. Ластівці – Дзвиняч 12.40 год.
76. Старуня – Маркова 13.30 год.
Іваниківка - вихідний
Група Б
77. Монастирчани – Дзвиняч-юн 11.00 год.
78. Росільна – Діброва 11.50 год.
79. Підгір’я – PowerNet 12.40 год.
80. Франка – Грабовець 13.30 год.
81. Космач – Глибівка 14.20 год.

Раунд плей-офф
1/4 фіналу, 19 лютого (неділя)
Срібна ліга
82. 5 місце А – 8 місце Б 10.00 год.
83. 6 місце А – 7 місце Б 10.50 год.
84. 7 місце А – 6 місце Б 11.40 год.
85. 8 місце А – 5 місце Б 12.30 год.
Золота ліга
86. 1 місце А – 4 місце Б 13.30 год.
87. 2 місце А – 3 місце Б 14.20 год.
88. 3 місце А – 2 місце Б 15.10 год.
89. 4 місце А – 1 місце Б 16.00 год.

1/2 фіналу, 26 лютого (неділя)
Золота ліга 5-8 місця
90. прогр. 86 – прогр. 88 10.00 год.
91. прогр. 87 – прогр. 89 10.50 год.
Срібна ліга
92. перем. 82 – перем. 84 11.40 год.
93. перем. 83 – перем. 85 12.30 год.
Золота ліга
94. перем. 86 – перем. 88 13.30 год.
95. перем. 87 – перем. 88 14.20 год.

ФІНАЛИ 5 березня (неділя)
Золота ліга 5-8 місця
96. за 7 місце: прогр. 90 – прогр. 91 10.00 год.
97. за 5 місце: перем. 90 – перем. 91 10.50 год.
Срібна ліга
98. за 3 місце: прогр.92 – прогр. 93 11.50 год.
99. за 1 місце: перем. 92 – перем. 93 12.40 год.

Золота ліга
100. за 3 місце: прогр. 94 – прогр. 95 13.40 год.
101. за I місце: перем. 94 – перем. 95 14.30 год.
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1638 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz