Головна
Мій профіль
Вихід
Понеділок, 14.10.2019, 04:13
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2018 » Листопад » 22 » Календар на 24-25 листопада
19:54
Календар на 24-25 листопада
Змагаються команди:
1. «Карпати» Старі Богородчани
2. Солотвин
3. «Bogo Boys» Богородчани
4. Підгір’я
5. «Франка» Підгір’я
6. «Молодіжка» Богородчани
7. «PowerNet» Старі Богородчани
8. Ластівці
9. Іваниківка
10. Монастирчани
11. «Ураган» Підгір’я
12. Старуня
13. Глибівка
14. Ветерани

КАЛЕНДАР
ігор чемпіонату Богородчанського району з міні – футболу сезону 2018 – 2019 років


І тур
24 листопада (субота) майданчик с. Підгір’я
1. Ластівці – PowerNet 10.00 год.
2. Іваниківка – Молодіжка 10.50 год.
3. Монастирчани – Франка 11.40 год.
4. Ураган – Підгір’я 12.30 год.
5. Старуня – Bogo Boys 13.20 год.
6. Глибівка – Солотвин 14.10 год.
7. Карпати – Ветерани 15.00 год.

ІІ тур
25 листопада (неділя) майданчик с. Підгір’я
8. PowerNet – Ветерани 10.00 год.
9. Ластівці – Молодіжка 10.50 год.
10. Іваниківка – Франка 11.40 год.
11. Монастирчани – Підгір’я 12.30 год.
12. Ураган – BogoBoys 13.20 год.
13. Старуня – Солотвин 14.10 год.
14. Глибівка – Карпати 15.00 год.
Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 811 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz