Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 11.12.2019, 13:08
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [63]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Сезон 2019/2020 [4]
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » Друга ліга (2010-11 рр.)
« 1 2

IV-й тур друга ліга

Бистриця – Фронт змін ІІ 2:6 (Котів Н., Огера Ю. – Заруба Н., Загірняк Р. (2), Богоносюк А. (2),    Пилипчук В. )

Монастирчани – Скобичівка 3:2 (Суслик О., Кріцак В. (2) – Байгерич В., Гринишин В.)

Дзвиняч – Дружба 8:2 (Карабінович В.(2), Гуменюк І. (3), Гнатюк М. (2), Глов’юк М. – Доцяк Вас. (2))

Підгір’я ІІ – ... Читати далі »

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 367 | Додав: Admin | Дата: 18.12.2010 | Коментарі (0)

ІІІ-й тур друга ліга

Підгір’я ІІІ – Монастирчани 8:1 (Онуфрак Т. (5), Дутчин А. (2), Федик Д. – Кріцак В. )

Фронт змін ІІ – Спартак 2:0 (Заруба Н., Бойчук Р.)

Росвіт – Космач 6:0 (Руснак Р., Процак Р., Герин Н. (2), Криниця Віт., Пилипчук Т.)

Підгір’я ІІ – Скобичівка 2:2 (Тимощук В., Савчук – Гринишин Вас., Гринишин В.)

Дзвиняч – Бистриця 9:4 (Карабанович А.(5), Карабінович В.(2), Гуменюк І., Глов’юк М. –

Дутко О.(2 ... Читати далі »

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 300 | Додав: Admin | Дата: 12.12.2010 | Коментарі (0)

ІІ-й тур друга ліга

Космач – Скобичівка 3:3 (Херманюк, Сисак, Воронич – Гринішак О, Гринішак В., Байгерич).

Росільна – Горохолино 10:1 (Прошак (3), Русак (3), Герин (2), Криниця, Пилипчуук – Доцяк Вол.)

Підгір’я ІІІ – Підгір’я ІІ 3:5 (Крайник (2), Тимощук, - Татарський (3), Онуфрак (2)).

Монастирчани – Лесівка 1:6 (Суслик – Сени Ю. (4), Гоголь, Трінчук).

Ластівці – Хмелівка 4:4 (Аннюк (2), Середюк, Макарович – Заруба (2), Загірняк І., Загірняк Р.).

... Читати далі »

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 352 | Додав: Admin | Дата: 04.12.2010 | Коментарі (0)


І-й тур друга ліга

Росільна – Дзвиняч 4:1 (Русак Р. (3), Прошак І, - І.Гуменюк).

Лесівка – Підгір’я ІІ 3:6 (Сени Ю, Трінчук (2) – Тимощук (4), Дтирів, Захарчук)

Хмелівка – Монастирчани 5:2 (Лексин М., За гірняк Р. (3), Дем’янюк – Урсу, Марковецький).

Богородчани – Ластівці 7:1 (Герліб І. (4), Басараб А., Плебан Т., Поворизник Н. – Макарович В.)

... Читати далі »

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 385 | Додав: Admin | Дата: 04.12.2010 | Коментарі (0)

1-10 11-14
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz