Головна
Мій профіль
Вихід
Неділя, 22.09.2019, 00:49
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2019 » Лютий » 2 » Результати 2 лютого
19:40
Результати 2 лютого
Раунд плей-офф
1/4 фіналу 02 лютого (субота)
майданчик ПІДГІР'Я

Срібна ліга
92. Підгір'я – Солотвин 3:3, по пен. 3:2
Балаш, Тимощук, Висоцкіс - Білусяк, Проців, Урсу

93. Карпати – Молодіжка 3:4
Гусак, Мискоглід, Кривко - Соломка М-3, Микула

94. Франка – Глибівка 4:3
Курилюк В, Сакулич, Онуфрак, Курилюк Д - Надрага-2, Криховський

95. BogoBoys – Ластівці 5:1
Радульський Ю-2, Сікора, Князевич, Радульський М - Середюк

1/2 фіналу 02 лютого (субота)

Золота ліга перші матчі
96. "PowerNet" – Старуня 3:3, по пен. 2:0
Момот, Паливода, Добровольський - Долотко-2, Процак

97. Ветерани – Іваниківка 4:3
Дмитрів, Герин, Мотуз, Семенів - Якубів-2, Симкович

1/2 фіналу 03 лютого (неділя)майданчик ПІДГІР'Я

Срібна ліга
98. Солотвин – Ластівці 10.00 год.
99. Карпати – Глибівка 10.50 год.
100. Підгір'я – BogoBoys 11.40 год.
101. Молодіжка – Франка 12.30 год.

Золота ліга другі матчі
102. "PowerNet" – Старуня 13.30 год.
103. Ветерани – Іваниківка 14.20 год.

Якщо рахунок у серії буде 1:1, буде зіграно 3 матч 9 лютого.
Категорія: Сезон 2018-19 | Переглядів: 237 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz