Головна
Мій профіль
Вихід
Вівторок, 04.08.2020, 23:13
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [63]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Сезон 2019/2020 [18]
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2019 » Грудень » 11 » Результати 3-4 тур
21:22
Результати 3-4 тур

Результати матчів:

3 тур
7 грудня (субота)



1. Глибоке - Саджава 3:4

(Завадський, Загірняк Р,автогол – Надрага-2, Остапіщук, Мукан )

2. «Bogo Boys» Богородчани – Грабівці 5:4

(Соломко Мак.-3, Гудимюк, Соломко Мир.- Грабовецький-2, Ясінський-2)
3. Ветерани –Підгіря 8:1

(Герин-3, Дмитрів-3, Мотуз-2; - Балаш)
4. Ст. Богородчани – Іваниківка 1:4

(Магдій – Семкович-3, Якубів)

5. Старуня– Ураган 7:1

(Данилюк, Процак, Долотко-4, Павлюк;- Балаш)
6. Забережжя –Пороги 1:9

(Карлик; - Клим-2, Голубіцький-4, Битківський-2, Лешко)
7. Ластівці – Франка 1:1

(Фафлей;- Онуфрак Т)

 

4 тур
8 грудня (неділя)

 

 8. Старуня– Іваниківка 3:2

(Долотко, Канюк, Данилюк; - Семкович, Ганчак)
9. Ст. Богородчани - Ветерани 7:1

(Іванків В, Байгерич В-2, Пятко М, Сємєндяєв М-3; - Мотуз)
10. Ластівці – Ураган 8:3

(Середюк-5, Чередніченко І, Вальчук. Чередніченко А; - Балаш, Федорко, Мискоглід)

11. «Bogo Boys» Богородчани – Франка 4:4

(Соломко Мир, Клебан М, Радульський Ю, Соломко Мак; - Онуфрак Т, Коцаба, Гаврилко, Онуфрак В)

12. Пороги – Грабівці 10:2

(Клим-6, Битківський, Лешко-2, Демянів; - Ясінський)
13. Саджава – Забережжя 7:7

(Надрага В-2, Середюк Я. Мукан, Федорів, Мороз, Криховський; - Карпик-2, Гринишин, Андріяшко-3, Доцяк)

14. Підгір'я - Глибоке -:+

(команда Підгір'я припинила участь в змаганнях)

Категорія: Сезон 2019/2020 | Переглядів: 519 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2020Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz