Головна
Мій профіль
Вихід
Середа, 16.10.2019, 10:26
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Меню сайту
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Категорії розділу
Перша ліга (2010-11 рр.) [14]
Друга ліга (2010-11 рр.) [14]
Календарі змагань [14]
Команди учасники [3]
Бомбардири - 2010-11 [13]
Сезон 2011-2012 [29]
Група А (2011-12 рр.) [9]
Група Б (2011-12 рр.) [9]
Кубкові турніри [8]
Сезон 2012-2013 [28]
Оголошення [62]
Бомбардири 2012-13 [9]
Сезон 2013-2014 [42]
Сезон 2015-2016 [29]
Сезон 2016-17 [17]
Сезон 2017-2018 [15]
Сезон 2018-19 [23]
Пошук
Календар
«  Квітень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів

Наші партнери

Богородчанська РФФ


Сайт села Глибоке


 


Головна » 2011 » Квітень » 1 » Стикові матчі
15:45
Стикові матчі

Стиковий матч:

за 13-14 місце (13.03)

ЯвірСкобичівка 3:3 (Загірняк Ю. (2), Лунь Д. – Момот В. (2), Гринишин В. ) п. – 2:0  

Стикові матчі:

за 9-12 місце (08.03) 

Бистриця – Дружба – 3:8 (Дутко О., Волошин Т.(2) - Доцяк Вас.(2), Паламарчук І.(2), Паламарчук Д., Бітківський А., Доцяк Вол., Ковтун Р.)

Монастирчани – Ластівці – 1:1; п. – 2:1 (Кріцак В. - Середюк В.)

за 11-12 місце (13.03)

Ластівці – Бистриця  5:1 (Чередниченко І. (2), Середюк В., Рудницький М., Макарович В. – Дутко О. )

за 9-10 місце (13.03)

Дружба – Монастирчани  3:2 (Бітківський А. (2), Доцяк Вас. – Суслик О., Урсу С. )

Стикові матчі:

за 5-8 місце (08.03)

Сокіл – Підгір’я III – 1:1; п. – 2:3 (Сенич Ю. - Парфан М.)

СпартакПідгір’я II  6:3 (Герліб І. (6) - Тимощук В.(2), Дмитрів П.)

за 7-8 місце (13.03)

Підгір’я II Сокіл  3:3 (Тимощук В., Дмитрів П., Крайник  С. – Трінчук І. (2),  Сенич Ю. )  п. – 1:3

за 5-6 місце (13.03)

Підгір’я III – Спартак 3:3 (Татарський А. (2), Дутчин А. – Герліб І. (2), Клебан Т. )  п. – 1:3

Стикові матчі

за 1-4 місце (08.03)

Росвіт – Космач – 3:2 (Руснак Р., Процак Р.(2) - Паливода І., Паславський О.)

Фронт змін II – Дзвиняч – 3:5 (Богоносюк А. (2), Дем'янів Н. - Гнатюк М. (2), Гуменюк І. (2), Яцурак В.)

за 3-4 місце (13.03)

Космач – Фронт змін II  1:0 (Сисак А. )

за 1-2 місце (13.03)

Дзвиняч – Росвіт 1:1 (Яцурак В. – Герин Н.)  п. – 1:3

Категорія: Друга ліга (2010-11 рр.) | Переглядів: 591 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Nazar Masliy (Gluboke) © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz